Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів третього туру Другої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Щільність першої п’ятірки в чемпіонаті Другої ліги, настільки велика, що невдалий результат для будь-кого з верхньої частини таблиці може перевернути для них все з ніг на голову. До вашої уваги анонс майбутніх поєдинків Другої ліги.

ЕФК Олександрія – Спартак /01.08 , ФЦ Барса, 19:00 , поле 3/

Результат  для учасників цієї пари вийде на перший план, адже на кону для обох команд стоїть перебування на вершині. Зустріч цих команд вже відбувалася на попередньому етапі, і тоді Олександрійці зуміли скористатися помилками гостей та вирвати необхідну перемогу. Проте та гра показала, що Спартаківці ні в чому не поступалися господарям, і при хорошій концентрації цілком можуть розраховувати на більш прийнятний результат. Підопічні Віталія Гученка знову мають готуватися до того, що переважний час матчу доведеться протистояти п’ятому польовому гравцю, минулого очного матчу молодь з честю вийшли з цієї ситуації, тож буде цікаво поспостерігати як буде цього разу.

Наш прогноз: 2:2

Слобожанщина-Агро – Валедіанс /03.08 , ФЦ Барса, 18:00 , поле 4/

Матч двох команд, котрі підпирають верхню частину турнірної таблиці, тож у разі перемоги, та втрати очок когось із вершини, можуть дещо покращити своє положення. До очного поєдинку колективи підходять в різному настрою, адже гості мають затяжну серію з поразок яка тягнеться ще з попереднього етапу, а господарі по трохи набирають очки завдяки прагматичному футзалу. «Агрономи» останнім часом демонструють доволі надійну гру поблизу власних воріт, тож підопічним Леоніда Сеня доведеться увімкнути креатив  та проявити чимало творчості в атаці, щоб здобути перемогу. Обидві команди не надто виблискують попереду, що підтверджено малою кількістю голів, тож на перший план в даному матчі вийде саме бажання, хто зуміє проявити його більше, тому і посміхнеться удача.

Наш прогноз: 1:1

Натон-Лікарське – Forza /03.08 , ФЦ Барса, 19:00 , поле 4/

Натон-Лікарське зустрічатиметься з Forza. Відстань між обома колективами всього в один бал, тож поєдинок нестиме ще й додатковий тиск з огляду на щільність у верхній турнірній таблиці. Господарі останнім часом націлені на результат, витискаючи максимум із своїх моментів, тому гостям потрібно буде максимально  проявити  концентрацію, щоб не проспати той самий момент біля власних воріт від  Натону-Лікарського, адже з обороною підопічні Підлужного також проблем не мають. Чого не скажеш про Forza, яка минулого туру чимало на помилялася, через що і пропустила шість голів від Грануму. Тож в першу чергу має постаратися не повторити ті помилки, адже наздоганяти завжди важче. У разі перемоги Forza обжене своїх опонентів у турнірній таблиці, що може послужити додатковою мотивацією для гостей. Очікуємо на в’язку гру з великою кількістю боротьби, тому цікаво буде подивитися хто виявиться більш готовим до неї.

Наш прогноз: 2:1

Patriots – Гранум /04.08 , ФЦ Барса, 19:00 , поле 3/

Поєдинок між аутсайдером та лідером чемпіонату. Patriots ще не здобував очок у Другій лізі, а зробити це в матчі проти команди Олександра Даценка стане одним з найважчих завдань для дебютантів. Гранум вбачається головним претендентом на чемпіонство, а від так втрачати очки у матчах з командами з нижньої частини таблиці просто не має права. Гості виглядали дуже впевнено в останніх двох поєдинках, забиваючи багато і на будь-який смак. Проте в цій діжці меду звісно ж є і своя ложка дьогтю, а саме не найкраща гра у захисті, безсумнівно поки ти забиваєш на порядок більше особливої уваги даному факту ніхто не приділяє уваги, але ж у разі виникнення проблем з реалізацією це може стати серйозною проблемою для Грануму. Тож якщо господарям вдасться сконцентровано відпрацювати у захисті, проявивши терпіння, то цілком зможуть розраховувати на те що вдасться створити сенсацію.

Наш прогноз: 3:7

Коментарі закриті.