Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів стадії 1/4 фіналу Осіннього кубку АФС з футзалу

У неділю 17 вересня та в середу 20 вересня в Осінньому кубку АФС відбудуться матчі чвертьфіналів, де вісім кращих команд минулого раунду вирішуватимуть між собою хто відправиться до фіналу чотирьох. Зазначимо, що ігри вихідного дня відбудуться на спортивному майданчику СумДУ, а матчі середи – на майданчику ФЦ Барса. До вашої уваги анонс майбутніх кубкових перепетій.

Третій Тайм – Явір /17.09, 11:00, спортивний майданчик СумДУ/

Найцікавіше протистояння чвертьфінальної стадії відбудеться між Третім Таймом та Явором. Обидва колективи входять до числа тих хто представляє елітний дивізіон, тож неодноразово зустрічалися між собою. В такому разі саме фізична готовність буде мати вагоме значення, адже перевага в швидкості в окремих епізодах стане важливим компонентом. Як перші так в другі впевнено пройшли стадію 1/8 фіналу перегравши своїх суперників, тож в цілому матимуть рішучий настрій продовжити свій шлях і надалі. Кому саме вистачить більше терпіння в тяжкі хвилини під час матчу, тому і має посміхнутися удача. З нетерпінням очікуємо на розв’язку та слідкуватимемо за перебігом подій. Спробуємо спрогнозувати нічию в основний час, а в післяматчевих пенальті нехай все вирішуватиме доля.

Наш прогноз: 3:3

Лебедин – CompService /17.09, 12:00, спортивний майданчик СумДУ/

Цікавою обіцяє бути зустріч Лебедину з CompService. Команди у літньому чемпіонаті представляли Вищу лігу, а минулого тижня не мали особливих проблем із своїми суперниками, тож у доброму гуморі підходять до очного протистояння. Якщо враховувати попередні матчі між собою  цих команд, то тут є перевага «комп’ютерників», які здобули перемогу в чемпіонаті з рахунком 5:0. Тож для господарів вкрай важливо буде проаналізувати всі недоліки того поєдинку, щоб зуміти виправити помилки та спробувати зачепитися за результат. Тим паче, що в кубкових перепетіях можливо все, і не рідко буває, що фавориту не вдається пройти далі в подібних ситуаціях. Головним завданням CompService полягатиме в концентрації, через втрату якої, колектив Олексія Тюріна вже зазнавав невдач цього літа, тож щоб не мати проблем у цій зустрічі, варто бути максимально зосередженими та не дати історії повторитися.

Чи вдасться Лебединцям стати каменем спотикання для гостей дізнаємося по завершенню матчу.

Наш прогноз: 2:5

Сумиобленерго – Колос (Підліснівка) /20.09, 18:30, ФЦ Барса, поле 3/

Сумиобленерго після перемоги над найскладнішим суперником в 1/8 фіналу, отримав у жереб найлегшого в чвертьфіналі. При всій повазі до Колосу з Підліснівки, проте протистояти колективу з Вищої ліги, підопічним Віталія Діденка буде вкрай не просто. «Енергетики» мають чи не найкращі шанси пройти далі, але для цього господарям потрібно буде більш раціонально використовувати гольові нагоди. Адже минулого тижня з цим компонентом були наочні проблеми, коли гравці кілька разів мали прекрасні можливості поставити крапку у грі з Forest, а у підсумку ледь не поступилися і все вирішувалося в серії післяматчевих пенальті. Тож якщо з реалізацією проблем не буде, Сумиобленерго беззаперечно зобов’язаний проходити до півфіналу.

Наш прогноз: 7:1

Хлібодар –Peroff /20.09, 19:30, ФЦ Барса, поле 3/

Непоганийекзаменчекає наобидвікоманди. З однієїсторони для Хлібодару, розвитокякогострімкойдевгору буде важливоюперемога, щобостаточно закріпитисясередкагортикращих команд міста, а з іншоїPeroff, малюнок гри яких вже неодноразово відмічали. Підопічні Дмитра Ігумнова стараються демонструвати змістовний футзал не зважаючи на силу суперника, і перемога лише додасть наснаги продовжувати йти обраним шляхом. Тим паче було б цікаво побачити колектив, який потрапив у літньому чемпіонаті до Третьої ліги серед четвірки претендентів на золото. Це лише б підтверджувало той факт, що в місті футзал на пристойному рівні. Команди мають досвід очних протистоянь ще з зимового чемпіонату, тож впевнені за той період що пройшов мають чим здивувати одна одну, тому хто виявиться більш готовим та стійким до сюрпризів від суперника у того й буде більше шансів на перемогу.

Наш прогноз: 2:2

Коментарі закриті.