Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів сьомого туру Вищої ліги Чемпіонату Сумської області

Після двотижневої паузи повертається Вища ліга чемпіонату Сумської області. Розпочнеться вона в суботу грою “Сумихімпром-СДПУ” – “Сумигаз”, решта матчів відбудуться у неділю. Ігри будуть проходити в Палаці студентського спорту СумДУ.

Субота / 14 січня / Палац студентського спорту СумДУ

9:00 “Сумихімпром-СДПУ” – “Сумигаз”

В єдиному суботньому матчі зустрінуться команди з верхньої частини турнірної таблиці, і одні з головних фаворитів в боротьбі за медалі Вищої ліги. Дещо змазаною вийшла кінцівка минулого року у обох колективів, за останні три тури вони набрали по чотири залікові пункти, та відпустили у  відрив “Технологію-Агросвіт” і Токарі. Який потрібно буде ліквідовувати  і розпочинати це робити бажано з цього матчу, який обіцяє бути досить напруженим, адже відрив між командами всього два очка, та й по грі важко виділити фаворита, обидва колектива демонструють хороший рівень футзалу. Тож не здивуємось, якщо це протистояння закінчиться нічиєю

Прогноз на гру 3:3

Неділя / 15 січня / Палац студентського спорту СумДУ

13:45 Громада “Попівська сільська рада” – “Україна” Токарі

Першими в недільному циклі матчів Вищої ліги зіграють Громада “Попівська сільська рада” та “Україна” Токарі. Останні набрали досить непоганий хід і є головним переслідувачем “Технології – Агросвіт” в боротьбі за першу сходинку чемпіонату. Натомість Громада “Попівська сільська рада” перебуває в середині турнірної таблиці, розгромивши в попередньому турі “CompService”. Також варто відмітити, що останні свої ігри колектив із Попівки проводив в обмеженому складі, та якщо з “КомпСервісом” шістьох польових вистачило для перемоги, з Токарями цього може бути замало.

Прогноз на гру 1:3

14:45 “Явір” Краснопілля – “CompService”

Для глядачів які полюбляють багато забитих м’ячів, ця гра обов’язкова до перегляду. Адже зустрічаються найбільш результативні команди ліги. Причому і забивають і пропускають вони з однаковим успіхом – багато. Можливо ця пауза піде на користь гравцям “КомпСервіса”, які провалювали останні ігри в чемпіонаті. Тож два тижня в них було на виправлення помилок. Щодо “Явіра” то цікаво буде подивитися, чи не відмовляться вони від своєї стратегії грати з п’ятим польовим.

Прогноз на гру 6:5

18:00 “Lex VSK” –  “Третій тайм”

А ось кому точно була не потрібна пауза то це гравцям “Лекса”, які в останніх турах схоже знайшли свою гру, про що і свідчать дві перемоги над досить хорошими колективами. Щодо “Третього тайму” то команда йде по сезону чергуючи хороші матчі з поганими, маючи абсолютно рівну статистику, по дві перемоги та поразки, стільки ж нічиїх, забитих пропущених по п’ятнадцять м’ячів, й відповідно знаходяться в середині турнірної таблиці, випереджаючи “Лекс” на одне очко, тож зараз у обох команд є хороша можливість або випередити свого суперника, або зробити свій відрив більш комфортним.

Прогноз на гру 4:2

19:00 “Сумиобленерго” – “Технологія-Агросвіт”

Закриють сьомий тур Вищої ліги, команди з різних полюсів турнірної таблиці. “Технологія-Агросвіт”, яка йде без поразок в цьому сезоні, наврядчи захоче преривати свою серію в цій грі. І в принципі якщо підопічні Максима Мисловського відповідально підійдуть до цього матчу, то проблем виникнути не повинно. Натомість “Сумиобленерго” сто відсотків не будуть відбувати номер і спробують нав’язати боротьбу більш сильному опоненту, в першу чергу за рахунок награних комбінацій і індивідуальної майстерності Дмитра Ігумнова, який в останніх іграх є головною атакуючою силою команди.

Прогноз на гру 1:5

Коментарі закриті.