Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів сьомого туру Вищої ліги Чемпіонату Сумської області

Після двотижневої паузи повертається Вища ліга чемпіонату Сумської області. Розпочнеться вона в суботу грою «Сумихімпром-СДПУ» — «Сумигаз», решта матчів відбудуться у неділю. Ігри будуть проходити в Палаці студентського спорту СумДУ.

Субота / 14 січня / Палац студентського спорту СумДУ

9:00 «Сумихімпром-СДПУ» — «Сумигаз»

В єдиному суботньому матчі зустрінуться команди з верхньої частини турнірної таблиці, і одні з головних фаворитів в боротьбі за медалі Вищої ліги. Дещо змазаною вийшла кінцівка минулого року у обох колективів, за останні три тури вони набрали по чотири залікові пункти, та відпустили у  відрив «Технологію-Агросвіт» і Токарі. Який потрібно буде ліквідовувати  і розпочинати це робити бажано з цього матчу, який обіцяє бути досить напруженим, адже відрив між командами всього два очка, та й по грі важко виділити фаворита, обидва колектива демонструють хороший рівень футзалу. Тож не здивуємось, якщо це протистояння закінчиться нічиєю

Прогноз на гру 3:3

Неділя / 15 січня / Палац студентського спорту СумДУ

13:45 Громада «Попівська сільська рада» — «Україна» Токарі

Першими в недільному циклі матчів Вищої ліги зіграють Громада «Попівська сільська рада» та «Україна» Токарі. Останні набрали досить непоганий хід і є головним переслідувачем «Технології — Агросвіт» в боротьбі за першу сходинку чемпіонату. Натомість Громада «Попівська сільська рада» перебуває в середині турнірної таблиці, розгромивши в попередньому турі «CompService». Також варто відмітити, що останні свої ігри колектив із Попівки проводив в обмеженому складі, та якщо з «КомпСервісом» шістьох польових вистачило для перемоги, з Токарями цього може бути замало.

Прогноз на гру 1:3

14:45 «Явір» Краснопілля — «CompService»

Для глядачів які полюбляють багато забитих м’ячів, ця гра обов’язкова до перегляду. Адже зустрічаються найбільш результативні команди ліги. Причому і забивають і пропускають вони з однаковим успіхом — багато. Можливо ця пауза піде на користь гравцям «КомпСервіса», які провалювали останні ігри в чемпіонаті. Тож два тижня в них було на виправлення помилок. Щодо «Явіра» то цікаво буде подивитися, чи не відмовляться вони від своєї стратегії грати з п’ятим польовим.

Прогноз на гру 6:5

18:00 «Lex VSK» —  «Третій тайм»

А ось кому точно була не потрібна пауза то це гравцям «Лекса», які в останніх турах схоже знайшли свою гру, про що і свідчать дві перемоги над досить хорошими колективами. Щодо «Третього тайму» то команда йде по сезону чергуючи хороші матчі з поганими, маючи абсолютно рівну статистику, по дві перемоги та поразки, стільки ж нічиїх, забитих пропущених по п’ятнадцять м’ячів, й відповідно знаходяться в середині турнірної таблиці, випереджаючи «Лекс» на одне очко, тож зараз у обох команд є хороша можливість або випередити свого суперника, або зробити свій відрив більш комфортним.

Прогноз на гру 4:2

19:00 «Сумиобленерго» — «Технологія-Агросвіт»

Закриють сьомий тур Вищої ліги, команди з різних полюсів турнірної таблиці. «Технологія-Агросвіт», яка йде без поразок в цьому сезоні, наврядчи захоче преривати свою серію в цій грі. І в принципі якщо підопічні Максима Мисловського відповідально підійдуть до цього матчу, то проблем виникнути не повинно. Натомість «Сумиобленерго» сто відсотків не будуть відбувати номер і спробують нав’язати боротьбу більш сильному опоненту, в першу чергу за рахунок награних комбінацій і індивідуальної майстерності Дмитра Ігумнова, який в останніх іграх є головною атакуючою силою команди.

Прогноз на гру 1:5

Обсуждение закрыто.