Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів сьомого туру Першої ліги Чемпіонату Сумської області

Не дивлячись на все частіші перебої зі світлом на ці вихідні запланований 7й за ліком тур розіграшу Чемпіонату Сумської області серед команд Першої ліги. Як і кілька минулих турів цей блок ігор розбитий на два дні і пройде на різних локаціях.

Відкриватимуть ігровий день команди Динамо та ЗіКоНі. До цієї гри динамівці підходять в ранзі лідера першості, щоправда не одноосібного. ЗіКоНі ж знаходяться на передостанньому місці турнірки, і прагнуть щонайшвидше підтягнути своє турнірне становище.  Не дивлячись на досить малий досвід виступів команди ЗіКоНі в турнірах АФС ці команди вже мали честь двічі зустрічатись.  Так в рамках розіграшу літнього турніру 2020 року в першій грі сильнішими буди футзалісти Динамо 5:1, а ось у другій зустрічі, яка була досить скандальною, реванш узяли гравці ЗіКоНі 6:1.   

Субота, 10 грудня 10:00. Спорткомплекс ІФК СДПУ. Динамо – ЗіКоНі.

Прогноз: 5:3.

Наступна зустріч між командами, у яких з кожним туром турнірні перспективи все примарніше та примарніше.  ДФК Динамо номінально приймає Форзу. Хоча, по картинці минулого туру обидві команди вимальовують почерк власної гри: ДФК отримали омріяну першу перемогу, а Форза була досить близькою не те, що до перших очок а, й до першої перемоги, але нажаль наприкінці поступились. Також обидві команди до гри підходять з втратами: у ДФК пропускає Дружченко Андрій через вилучення, так і у Форзи Лупач Денис теж загримів у «штрафбат».

Субота, 10 грудня 11:00. Спорткомплекс ІФК СДПУ. ДФК «Динамо» (Білопілля) – Forza.

Прогноз 2:4

Наступна зустріч має  статус центральної. Адже зустрічаються команди з верхнього пілотну турнірної таблиці. Брокар прийматиме Лікарське. Обидві команди синхронно програли у минулому турі – тому бажання надолужити втрачені бали буде бити щосили. Так «Перці» досить сенсаційно і без шансів програли команді СумДУ, а гравці Лікарського зазнали поразки, виграючи по ходу зустрічі від Динамо. Останнім же ця перемога надала можливість очолити турнірну таблицю.

Субота, 10 грудня 12:00. Спорткомплекс ІФК СДПУ. BroCarStar PeppersLikarske.

Прогноз 3:2.

Заключною грою у Першій лізі суботнього ігрового дня буде зустріч між клубами Гранум та Спартак. Команди вже давно товаришують, тому очікувати якоїсь жорстокої боротьби ми не будемо. В минулому турі Спартак та Гранум здобули перемоги з однаковим рахунком 3:2, при чому як перші, так і другі програвали по ходу зустрічі. Також, варто відзначити, ці колективи нещодавно зустрічались в рамках Ліги Нескорених у рамках ігор плей-офф. Тоді до наступного раунду пройшли підопічні Олександра Даценко 4:1.

Субота, 10 грудня 13:00. Спорткомплекс ІФК СДПУ. Гранум – Спартак.

Прогноз 3:3.

Остання гра туру відбудеться у неділю у палаці студентського спорту СумДУ. Зустріч між командами Натон та СумДУ. Наразі команди посідають сьоме та шосте місце в турнірній таблиці відповідно. Розділяють команди 2 залікових бали, тому в разі тріумфу Натону вони обійдуть «політехніків», і впритул наблизяться до верхньої п’ятірки. Подібна ситуація і СумДУ, які взагалі можуть увійти п’ятірку, у випадку сприятливих інших результатів. Тому знаючи не простий характер обох команд, можна пророкувати справжню битву на майданчику. 

Неділя, 11 грудня 13:00. Палац студентського спорту СумДУ. Натон – СумДУ.

Прогноз 3:4.

Коментарі закриті.