Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів сімнадцятого туру Першої ліги Чемпіонату Сумської області з футзалу.

Передостанній тур Першої ліги з футзалу, може розставити всі питання щодо першої трійки, але для цього має скластися кілька пазлів. Тож з інтригою очікуємо чи зможемо ми дізнатися чемпіона, чи все ж таки все вирішить останній тиждень сезону. До вашої уваги анонс майбутніх матчів сімнадцятого туру Першої ліги.

Натон -Brocar-Star Peppers  (9:00, спорткомплекс СДПУ)

Обидва колективи підходять до даної зустрічі в не найкращому настрої, адже зазнали болючих поразок минулого тижня. І якщо,можливо, на господарях ця прикрість суттєво не відобразилася, то Peppers після невдачі поступився своїм кривдникам першою сходинкою. Дана зустріч несе вагоме значення для підопічних Валерія Карацюби, так як окрім гонитви за новоспеченим лідером не варто забувати й про наступаючих на п’яти Гранум з Динамо (тим паче, що гра з Гранумом чекає на «перців» в наступному турі). Тому важливо, щоб до суботи встигли відновитися Артем Линник і власне кажучи сам граючий тренер, адже малюнок гри Peppers з ними і без них – це дві великі різниці.

Натон за великим рахунком мах менше турнірної мотивації, проте втрачати можливість піднятися як можна вище, думаємо, втрачати не намірений, тому цілком ймовірно спробує нав’язати серйозну боротьбу «перцям», а враховуючи їх першу очну зустріч то додатковою мотивацію ще й буде той факт, що Brocar здобув перемогу на характері, перевернувши гру з 0:2. Тож очікуємо на безпринципову боротьбу, в якій мінімальну перевагу віддамо гостям.

Наш прогноз – 2:3

Динамо – Forza ( 10:00, спорткомплекс СДПУ)

Матч до якого обидва колективи підходять у піднесеному настрої. Господарі минулого тижня познущалися над ЗіКоНі забивши ДЕВ’ЯТЬ сухих голів, а гості нарешті здобули перемогу в Новому році та покинули останню сходинку в турнірній таблиці. Очевидно, що для Динамівців дана зустріч несе більш вагомий характер, адже колектив продовжує боротьбу за нагороди і втрата очок може поставити хрест над їх здобуттям. Тому для здобутку результату варто буде максимально відповідально підійти до матчу та з повною віддачею викластися заради перемоги. Forza в свою чергу спробує нав’язати свою гру, що основана на працьовитості та активному пресингу. А враховуючи що у Динамівців буде обмежений склад зумовлений травмою Шумило та дискваліфікацію через вилучення Тетявкіна, у колектива можуть виникнути складнощі з розподіленням сил на весь поєдинок. Тому цікаво чи стане майстерності у гостей, щоб скористатися ситуацією.

Наш прогноз – 4:2 

Гранум – СумДУ (11:00, легкоатлетичний манеж СумДУ)

Цікаве протистояння нас очікує між Гранумом та СумДУ. Ой як же зараз не вистачає підопічним Олександра Даценка тих втрачених в першій  зустрічі двох очок. Нагадаємо, тоді студенти зуміли уникнути поразки відігравши два голи за хвилину до кінця матчу. Взагалі в цьому сезоні в лізі за шістнадцять турів було зафіксовано дванадцять нічийних результатів і п’ять з них припадають на поєдинки господарів. Тому мирову для колективу можна вважати таким собі «прокляттям», адже в трьох випадках саме підопічні Даценка впевнено вели у рахунку по ходу матчу і розгублювали набуту перевагу. Це говорить про певну втрату концентрації, яка коштує команді першої сходинки. Якщо Грануму, від початку і до кінця,  вдасться відіграти максимально уважно, то більш ніж вірогідно, що господарі додадуть до скарбнички усі три пункти. Студенти провели чудовий матч проти Натону, здобувши яскраву перемогу. Проте не зважаючи на впевнену гру попереду, політехівці дали чимало створити суперникам біля власних воріт. Тож у разі повторення таких дій цього разу, можна бути певним, що більш майстровиті гравці Грануму неодмінно скористаються  подарунками. Гості полюбляють ходити в атаку великими силами і не завжди встигають повернутися назад, про що красномовно говорять 40-41 у графі забитих та пропущених голів. Тому якщо враховувати факт, що команді доведеться протистояти кращій атаці ліги, можна очікувати на досить результативний футзал.

Наш прогноз – 5:4 

ДФК Динамо Білопілля – Спартак (12:00, спорткомплекс СДПУ)

Білопільчани серйозно забуксували, маючи серію з чотирьох поразок поспіль, тому для господарів це не просто поєдинок, а можливість перервати тривалу серію. Для цього команді потрібно серйозно попрацювати у захисті, адже той факт, що молодь має другий (після ЗіКоНі) найгірший захист, розраховувати на позитивний результат у матчі аж ніяк не дозволяє. Тому зіграти надійно поблизу власних воріт буде над важливо. Спартаківці минулого тижня створили головну сенсацію туру , відібравши очки у Гранума, чим суттєво ускладнили їм життя за потрапляння в першу трійку. Нелін і Ко добре вміють підлаштуватися  під дії суперника , витискаючи максимум зиску від обраної тактики. Гості вдало варіюють гру першим номером з неочікуваними підключеннями Клименка до атак, тому можна очікувати кілька таких сюрпризів під час матчу. А от чи принесуть Спартаку ці залучення Дмитра якусь користь – покаже суботня зустріч.

Наш прогноз – 2:2  

ЗіКоНІ – Likarske (13:00, спорткомплекс СДПУ)

Для підопічних Віталія Паська наступає період двох фіналів, адже від вдалих результатів в майбутніх матчах буде вирішуватися чи вдасться колективу зберегти за собою першу сходинку. Тож на черзі колектив чекає поєдинок проти аутсайдера ліги ЗіКоНі. Команда, яка минулого тижня повністю провалила свою гру, тому однозначно буде налаштована реабілітуватися та зіграти набагато краще. Питання лише в тому чи дадуть таку можливість мотивовані гості. Рудняк і Ко, показують чудовий футзал, в першу чергу демонструючи надійну гру поблизу власних воріт, та й звісно ж з моментами проблем не мають, незмінно забиваючи у кожному матчі сезону.  Тому, на нашу думку, варто очікувати по кілька забитих голів з боку обох команд. Ну а у кого цей компонент буде виходити краще, покаже гра.

Наш прогноз – 2:5 

Питання туру:

  1. Чи вдасться перервати невдалу серію ДФК Динамо Білопілля?
  2. Як відреагує на болісну поразку минулого туру ЗіКоНі?
  3. Чи вдасться студентам вдруге у сезоні зупинити Гранум?

Відповіді на ці та інші питання ми дізнаємось після сімнадцятого туру Першої ліги з футзалу.

Коментарі закриті.