Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів Silver Division чемпионату Сум.

Старт розіграшу дивізіону «Silver Division» розпочинають новачки АФС, ну принаймні команда краснопільців не виступала минулого сезону в зимовому чемпіонаті АФС. А команда Лідер є загадкою навіть для оргкомітету турніру, яку і будуть вирішувати «явори».

16 листопада, 10:00. Краснопілля – Лідер. Спорткомплекс СДПУ.

Досить цікава зустріч представників з області. Учасники Першої ліги минулорічного зимового чемпіонату АФС. В тому сезоні лебединці завоювали п’яте підсумкове місце в першій лізі. Представники Путивля виступили трохи гірше, закінчивши турнір на 9-й сходинці.

16 листопада, 11:00. Автомобіліст – Ярославна. Спорткомплекс СДПУ.

Представники осоївського Оріону намагатимуться не дати завоювати перші залікові очки команді підопічних Сергія Козолупа. Зробивши певні висновки після літнього чемпіонату АФС Тріумф-Сігма ставлять задачу боротися за найвищі позиції свого дивізіону.

16 листопада, 12:00. Оріон – Тріумф-Сігма. Спорткомплекс СДПУ.

Чемпіон Вищої ліги зимового чемпіонату АФС нажаль був змушений  понизитись у класі. Причина цьому – нагальні фінансові проблеми. Довгий час взагалі стояло питання існування цього самобутнього колективу, тому в першу чергу завданням було хоч якось залишитись на плаву. В цьому контексті перехід багатьох гравців до інших клубів було питанням часу. Тому розбудова команди починається заново. Щодо команди МедІнс, то вони закінчили минулорічний сезон на 9-тій сходинці турнірної таблиці,  здобувши дорогоцінний досвід, з яким намагатимуться пробитись до першої шістки.

16 листопада, 13:00. МедІнс – Сервіс Люкс. Спорткомплекс СДПУ.

Срібний призер Першої ліги зимового чемпіонату АФС Forza теж ставить перед собою ціль отримати медалі найвищої проби, незважаючи на досить невдалий виступ у літній першості. Олімпік – то це міцний середнячок, якому під силу попсувати нерви «жителям Олімпу». Підтвердженням цього є досить непоганий виступ команди у Кубку області. Зайнявши в групі 2ге місце Олімпік лише в серії післяматчевих пенальті поступився КомпСервісу.

16 листопада, 14:00. Forza – Олимпік. Спорткомплекс СДПУ. 

Ще один новачок АФС, але досить відомий усьому фут зальному товариству — Сучасник-Лібра вирішив знову повернутися до лав Асоціації футзалу Сумщини. Суперником виступить Арсенал. Якщо «каноніри» будуть демонструвати таку якість футболу та командну дисципліну, як вони це робили протягом усього літнього чемпіонату – то  і призові місці не заставлять себе чекати. Від Сучасника також очікуємо потрапляння до першої ліги за підсумками розіграшу Silver Division

16 листопада, 15:00. Сучасник-Лібра – Арсенал. Спорткомплекс СДПУ.

Прес-служба АФС

Обсуждение закрыто.