Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів шостого туру Вищої ліги Чемпіонату Сумської області

В суботу, 24 грудня в Палаці студентського спорту СумДУ розпочнеться вже шостий тур Вищої ліги, який буде розділено на три ігрові дні.

Субота / 24 грудня / Палац студентського спорту СумДУ

14:00 “Lex VSK” – “Сумигаз”

Ще  тиждень назад в цій грі можно було виділити явного фаворита в особі команди “Сумигаз”. Та після впевненої перемоги “Lex VSK” минулого туру, все не так очевидно. Гравці “Лексу” продемонстрували, що оборонятися вони вміють, і гра другим номером вдається їм краще. Тож скоріш за все в цій грі ініціативою будуть володіти “газовики”. Які досить непогано провели цей тиждень вигравши різдвяний турнір пам’яті Володимира Танькова. І з дуже хорошим настроєм підходять до цього протистояння.

Прогноз на гру 2:4

15:00 “Україна” Токарі – “Третій тайм”

Другим матчем суботнього циклу стане протистояння “України” Токарі та “Третього тайму”. Останні здобули три бали в принциповій зустрічі з “КомпСервісом” минулого туру  і зараз знаходяться на поточному третьому місці в турнірній таблиці. Та суперник у них більш чим серйозний, Токарі не знають поразок вже чотири тури поспіль, та є головним переслідувачем “Технології-Агросвіт”, тож втрачати очки їм вкрай не рекомендується. Плюс у випадку перемоги відірвуться від “Третього тайму” вже на 5 очок.

Прогноз на гру 5:3

Неділя / 25 грудня / Палац студентського спорту СумДУ

16:00 “Явір” Краснопілля – “Технологія-Агросвіт”

Одне з найцікавіших протистоянь шостого туру очікує нас о 16:00. Лідер чемпіонату зіграє з “Явіром”. Останні максимально потужно провели свій останній поєдинок, забивши 10 м’ячів в ворота “Сумиобленерго”! І на даний момент виглядають командою, яка дійсно може навязати боротьбу “технологам”. Підопічні Максима Мисловського звикли грати першим номером, більше часу проводити з м’ячем. Та в грі з краснопільцями скоріш за все доведеться оборонятися, адже всім уже відома гра з п’ятим від “Явіра”. Оборона “аграріїв” одна з кращих в лізі, цікаво подивитися чи не виникне проблем з грою 4 на 5?

Прогноз на гру 2:5

17:00 Громада “Попівська сільська рада” – “CompService”

О 17:00 нас очікує зустріч команд з нижньої частини турнірної таблиці. Але знову ж таки перемога будь-якого колективу кардинально змінює для нього картину. Не кращим чином проводили свої останні зустрічі обидві команди, тож зараз випадає чудова можливість реабілітуватися. Можливо “КомпСервіс” перебуває в більш ігровому тонусі, адже посеред тижня команда взяла участь в турнірі пам’яті Володимира Танькова, де була можливість проявити себе гравцям, що отримують мало ігрового часу в чемпіонаті, і награти нові зв’язки.

Прогноз на гру 2:2

Вівторок / 27 грудня / Палац студентського спорту СумДУ

19:00 “Сумихімпром-СДПУ” – “Сумиобленерго”

Закриють шостий тур Вищої ліги невдахи минулого туру. Розгромно програвши свої попередні зустрічі, команди суттєво погіршили для себе турнірне становище. Тож це потрібно виправляти вже в цій грі. Де скоріш за все “енергетики” віддадуть ініціативу гравцям педуніверситету. На перший погдяд це здається найбільш вигідним для них варіантом. Адже “Lex VSK” минулого туру продемонстрував, що зі зламуванням хорошої оборони у “СДПУ” є проблеми. Натомість молодому колективу Ігора Кравченка потрібно довести, що провальна гра тижневої давнини, лише випадковість.

Прогноз на гру 4:2

Коментарі закриті.