Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів Першої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Вже з першого туру багатообіцяючою виглядає Перша ліга, де щільність між учасниками просто неймовірна, а склад команд підібраний настільки рівний, що здається наврядчи вдасться комусь пройти без втрат очок. До вашої уваги анонс Першої ліги

Динамо – ЕлітБуд /ФЦ Барса, 18.07 – 18:00, поле 3/

Матч в якому обидва колективи проповідують позиційний футзал більше спираючись саме на тактичні перестанови під час розіграшу своїх атак. На перший погляд Динамівці мають більше досвіду який їм повинен допомогти, проте «будівельники» добре організована команда і якщо зуміє добре підготувати себе фізично, то цілком спроможна на сюрприз.

Наш прогноз: 3:2

СумДУ – Фортуна /ФЦ Барса, 20.07 – 18:00, поле 3/

Студенти,  після невдачі з потраплянням у Вищу лігу мають зосередитися на боротьбі в Першому дивізіоні, який виграти буде ой як не просто, адже такими огріхами як у поєдинку проти Підліснівського Колосу дані суперники точно скористаються. Фортуна цього літа вже продемонструвала, що не спроста потрапила до другої по силі лізі, підопічні Владислава Лавруся добре виглядали у матчах проти потужних Сумигазу та Третього тайму, а з усіма іншими командами неодмінно набирали свої бали. Тож про легку прогулянку студентам годі й говорити. Фортуна завжди виділяється добре організованою обороною , та непогано вибігає в контратаки, тож якщо у студентів забракне концентрації на підопічних Олександра Шумила буде чекати дуже важка зустріч.

Наш прогноз: 3:3

Forest – Прокуратура /ФЦ Барса, 20.07 – 19:00, поле 3/

Мабуть центральне протистояння туру відбудеться між Forest та Прокуратурою. Обидва колективи мають в складі багато гравців, в чиєму багажі чималий досвід ігр на найвищому рівні АФС, тож нас чекає дуже цікава зустріч з точки зору амбіцій даних команд. Адже жодна навряд чи збирається пасти задніх і без сумніву є в числі претендентів на нагороди. Тож від результату очного матчу також буде багато чого залежати, так як всі чудово розуміють, що мати якийсь запас балів над суперником вже на старті етапу є дуже вагомою форою на всій дистанції. У Forest останню зустріч на майданчику з‘являлися їх багаторічні лідери, такі як: Суходуб, Смоляк, Шевкунов, Пімоненко, тож хочеться вірити, що це була не одноразова їх поява, а ми з вами станемо свідками цікавого футзалу.

Наш прогноз: 3:3

СК Поліцейських Сумщини – Зірка /ФЦ Барса, 21.07 – 19:00, поле 4/

Після невдалого завершення попереднього етапу в якому Поліцейським Сумщини не вдалося здобути потрібний результат з Peroff в останньому поєдинку, щоб потрапити до Вищої ліги. Підопічним Олександра Єлшанського потрібно буде встигнути відновитися в емоційному плані, адже така невдача може серйозно вплинути на психологічний стан команди. У Зірки ж навпаки в цьому плані все гаразд, адже колектив впорався зі своєю задачею та перемігши Валедіанс забезпечив собі місце у Першій лізі і має бути в піднесеному настрої перед стартом фінального етапу чемпіонату. У гостей варто відмітити їх зв’язку Грищенко-Брухно, які чудово взаємодіють між собою та створюють чимало моментів як собі так і партнерам, тож якщо дати розгулятися цій парочці, у господарів можуть бути проблеми.

Наш прогноз: 1:3

Коментарі закриті.