Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів одинадцятого туру Вищої ліги Чемпіонату Сумської області

В суботу, 11 лютого, в Палаці студентського спорту СумДУ відбудеться вже одинадцятий тур Вищої ліги.

Субота / 11 лютого / Палац студентського спорту СумДУ

11:00 “Сумихімпром-СДПУ” – “Технологія-Агросвіт”

Напевне один з останніх шансів, дещо призупинити “Технологію-Агросвіт”, адже якщо “Сумихімпрому” не вдасться відібрати в них очки то з чемпіоном Вищої ліги все буде зрозуміло приблизно на 99 відсотків. Та як це зробити – питання. Зіграний колектив Максима Мисловського демонструє майже сто відсотковий результат, та й складається враження, що грають вони з хорошим запасом і в будь-який момент можуть прибавити. Плюс це напевно чи не єдина команда де від кожного гравця варто очікувати небезпеку. На старті чемпіонату непогано проявляли себе Літній, Довгополов, Пустовойт, потім декілька важливих перемог приніс Петраков, як завжди корисні Прощенко, Мороз, та й це точно єдина команда Вищої ліги, яка може собі дозволити тримати “на лавці” Загорулька й Грибачова. Підопічні Ігора Кравченка спробують нав’язати боротьбу “технологам” завдяки своїй дисципліні та самовіддачі, також може спіймати кураж Балухта, подивимося чи вистачить цього, щоб у “аграріїв” виникнули проблеми.

Прогноз на гру 2:4

13:00 “Сумиобленерго” – “Україна” Токарі

О 13:00 зустрінуться команди з різних кінців турнірної таблиці. “Україна”, яка перебуває на другій сходинці і ще буквально декілька турів назад нав’язувала боротьбу “Технології”, але зараз скоріш за все уже зконцетрована на здобутті срібних нагород, та “Сумиобленерго”, яке йде останнім, при цьому показуючи непогану гру. Нібито фаворит гри очевидний, та не будемо такими однозначними. “Енергетики” показали, що вміють протистояти лідерам, пам’ятаємо хоча б їх гру з “Технологією-Агросвіт” де вони програли 3:4, або перший їх матч проти тієї ж “України”, де Токарівці лише в другому таймі зуміли переламати хід зустрічі, вигравши її 3:2. Плюс знову ж таки продовжуються проблеми з дискваліфікаціями підопічних Олександра Михайлюка, через перебір жовтих гру пропустить Станіслав Смоляк, та через дисциплінарні покарання Ігор Шевкунов. Тож в останньої команди ліги є всі шанси на здобуття залікових пунктів.

Прогноз на гру 2:3

14:00 “Lex VSK” –  “CompService”

Досить цікаве протистояння команд з нижньої частини турнірної таблиці. В першому колі “CompService” здобув перемогу 6:0, та подальші справи підопічних Олексія Тюріна пішли не так добре, лише чотири залікові пункти за вісім матчів, явно вони розраховували на більше. В останньому своєму матчі взагалі розгромно програли “Сумигазу”, та ще й до такої болючої поразки втратили на цю гру свого капітана. Тож сценарій першого поєдинку цих колективів навряд чи повториться. “Lex VSK” після того матчу зумів взяти шість балів, плюс залишається гра з останнім “Сумиобленерго”, якщо уявити, що “прокурори” візьмуть максимум в цих протистояннях то вони впритул наблизяться до основної групи команд, що боряться за нагороди.

Прогноз на гру 3:3

15:00 “Явір” Краснопілля – “Сумигаз”

Ситуація в турнірній таблиці складується таким чином, що є “Технологія-Агросвіт”, яка йде на першій сходинці з хорошим запасом від переслідувачів, є трійка команд, які перебувають в кінці турнірки, і решта колективів які зараз являються головними фаворитами на медалі. Буквально кожного туру ситуація з розподілом місць змінюється, тому важливо перемагати саме своїх головних конкурентів. Зараз команди розділяє один заліковий пункт, і як закінчиться ця гра спрогнозувати дуже важко. “Явір” в останніх своїх матчах подобається, з появою голкіпера результати команди значно покращились, за втраченими очками вони взагалі йдуть на другій сходинці. “Сумигаз” минулий тур також провів більш чим впевнено, також ця команда має властивість прибавляти по ходу сезону, згадаємо літній чемпіонат і їх гру в плей-оф. Єдина проблема з якою зараз зіткнулась команда це дискваліфікація на три гри Сергія Бабиніна, який являється головним бомбардиром команди.

Прогноз на гру 3:3

16:00 Громада “Попівська сільська рада” –  “Третій тайм”

Й на завершення протистояння команд з середини турнірної таблиці. Але їхнє положення досить умовне, адже відставання того ж таки “Третього тайму”, який йде шостим від другої позиції складає всього три залікові пункти. Починаючи з четвертого туру підопічні  Віталія Паська чергують поразки з перемогами, в попередній грі поступилися “Технології-Агросвіт”, тож за всією логікою зараз повинні перемагати. В останніх турах першого кола “Третій тайм” мав відчутні проблеми зі складом, адже після того як Курило і Ткаченко залишили команду, на матчах ми могли побачити 5-6 польових гравців. В трансферне вікно до команди приєдналися Тесленко і Горлач, таким чином дещо закривши ці проблеми. Громада “Попівська сільська рада” в минулому турі поступилася “Явіру”, таким чином  відставши від шостої позиції на чотири бали, але маючи гру в запасі. Тож зараз їм потрібна тільки перемога, адже відпустити групу команд, що йде вище на сім залікових пунктів може бути досить фатальним. Гра першого кола між цими командами завершилася перемогою “Третього тайму” – 2:1. Тоді на гол Попівки в першій половині зустрічі, “Третій тайм” відповів дублем Костянтина Петухова, який підключився до атак своєї команди.

Прогноз на гру 2:3

Коментарі закриті.