Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів одинадцятого туру Першої ліги Чемпіонату Сумської області

Цієї суботи команди Першої ліги зіграють одинадцятий тур чемпіонату. Зазначимо, що поєдинок між Brocar-Star Peppers та Динамо відбулася раніше у середу та завершився перемогою «Перців» з рахунком 5:3. До вашої уваги анонс інших пар, де особливо цікавим буде ще одна зустріч лідерів між Гранум та Likarske.

Гранум – Likarske

Дуже цікаве протистояння нас очікує між Гранумом та лідером за втраченими очками Likarske. Підопічні Олександра Доценка вже два тури поспіль не знають смаку перемог, тож без сумніву підійдуть до матчу з максимальною відповідальністю.  В минулій грі команда поплатилася за в‘ялий старт матчу поділивши очки з Натоном. Це має послужити добрим уроком колективу. Тим паче у протистоянні з командою яка має більш великий атакуючий потенціал ніж гравці з постольного. Тому для Грануму важливо буде не забути увімкнути швидкості з перших хвилин. Колектив з Лікарського має серію з чотирьох перемог поспіль і поки виглядає дуже впевнено на ігровому майданчику. Головною чеснотою колективу є швидкий перехід з оборони в атаку де креативні гравці команди просто розривають своїх візаві. Мозковим центром можна сміливо рахувати тандем Клочко-Рудняк, які за рахунок хорошої роботи з м’ячем створюють для партнерів чисельну перевагу. Що ж нас очікує двобій двох найкращих атак ліги, тому цілком логічними будуть наші високі очікування щодо яскравості даного протистояння.

Наш прогноз – 5:3

Натон – ДФК Динамо Білопілля

Битва двох середняків ліги – Натоном та ДФК Динамо Білопілля, які з’ясовуватимуть стосунки між собою. Навіть якщо не зазирати в турнірну таблицю (а там колективи є сусідами один з одним) можна не вагатися в рівності сил обох команд. Відмінність заключається лише в тому, що матчі за участю постольчан більш в’язкі та проходять в силовій манері з великою кількістю боротьби та не завжди великою кількістю гольових нагод. Чого не скажеш про молодих гравців з Білопілля, більшість з яких ще роблять свої перші кроки у дорослому футзалі, тому десь відчувається той атакуючий максималізм без оглядки на власні ворота, що часто грає з командою в злий жарт. Щоб стабільно набирати залікові пункти гостям не варто цуратися прибігати до більш прагматичної манери ведення гри. Буде цікаво дізнатися чий стиль все ж звалить шальки терезів на свій бік.

Наш прогноз – 1:3

СумДУ – ЗіКоНі

Студенти СумДУ після минулої перемоги над Динамо зустрічатимуть команду ЗіКоНі, котрій вдалося врятуватися в матчі проти Спартака. Політехівці чередують хороші матчі з провальними і після вдалого результату незмінно йде гра яку б краще забути. Але це і є ті самі недоліки молодих колективів, яким попри не поганий потенціал не вистачає стабільності. Студенти у матчі проти Динамо показали, що вони комфортно себе почувають у грі другим номером, проте скоріш за все цього разу команді доведеться підлаштовуватися під протилежно інший футзал. ЗіКоНі, переважну більшість ігрового часу грає в так званому низькому блоці, зустрічаючи суперників на відстані 20-10 метрів до власних воріт, тим самим виманюючи гравців іншої команди піднімати свою лінію оборони якомога вище. Це дає варіанти для вільних зон групі атаки колективу ЗіКоНі.

Якщо Олександр Шумило зможе донести правильні слова для своїх підопічних, то цілком можна очікувати на розвиток успіху минулої гри.

Наш прогноз – 5:2

Спартак – Forza

Після нічиєї з ЗіКоНі, Спартак приймає ще одного аутсайдера ліги команду Forza. Підопічні Олександра Бабича досить гідно протистояли проти лідера ліги Likarske, проте все ж колективу не вистачило сил на весь поєдинок. Цього разу у гостей не менш  серйозний іспит, адже втрата очок в минулому турі аж ніяк не входила в плани Неліна і Ко. Спартаківці поплатилися за свою самовпевненість, тому варто очікувати, що команда намагатиметься надолужити втрачене. Forza все ще шукає свою гру тому важко спрогнозувати чого саме очікувати від колективу. За потенціалом гості можуть набагато більше, проте щоразу їм чогось бракує і як наслідок команда недораховується важливих очок та просідає на дні таблиці. Якщо підопічні Білоконя не належно віднесуться до протистояння то Forza цілком може створити сенсацію.

Наш прогноз – 4:3

Питання туру:

  1. Чи зможуть підопічні Віталія Паська втримати лідерство?
  2. Чи вдасться студентам розвити свій успіх після перемоги над Динамо?
  3. Чи готова Forza створити сенсацію?

Відповіді на ці та інші питання ми дізнаємось після одинадцятого туру Першої  ліги з футзалу.

Коментарі закриті.