Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів другого попереднього етапу кубку Сумської області

На цьому тижні відбудеться другий відбірковий етап кубку, в якому  дванадцять колективів позмагаються за потрапляння до основної сітки, та приєднаються до ще не вступавших у боротьбу команд Вищої ліги. До вашої уваги, анонс кубкових протистоянь другого відбіркового етапу.

Likarske- Peroff /04.02 – 10:00; спорткомплекс СДПУ/

Ці два колективи зовсім нещодавно зустрічалися між собою в рамках чемпіонату Другої ліги, і тоді господарі святкували перемогу. Проте назвати їх беззаперечним фаворитом не можна. Адже протистояння з Peroff буде дуже складним. В гостей, добре налагоджений малюнок гри, і вони завжди втягують своїх суперників у в’язку зустріч де вкрай важливо надійно відіграти біля власних воріт. Минулого разу, підопічним тандему Ткаченко-Підлужний, це вдалося. Як буде цього разу – покаже гра.

ЕФК Олександрія – ФК Балу /04.02 – 11:00; спорткомплекс СДПУ/

На перший погляд, гості, являються беззаперечним фаворитом, адже різниця в класі має даватися в знаки. Проте за те й цікаво саостерігати за кубковими баталіями, що тут фаворит на папері, не завжди виходить переможцем у матчі. Молодь Віталія Гученка, може піднести кілька сюрпризів, і недооцінювати їх буде помилкою для гравців Балу. Тим паче, підопічні Станіслава Корсуна мають пам’ятати про попередній етап, де також здавалося б все мало пройти гладко, а довелося попотіти, щоб зламати супротив друголігової Фортуни. Тож, щоб не наступати на одні і ті самі граблі, «ведмедям» потрібно підійти до гриз усією відповідальністю.

Brocar-Star Peppers – Прокуратура /04.02 – 12:00; спорткомплекс СДПУ/

Без сумніву центральне протистояння етапу відбудеться між добре знайомими одне одному Brocar-Star Peppers та Прокуратурою. Обидва колективи вже встигли в цьому сезоні зіграти між собою два рази і між ними поки що паритет, на перемогу Прокуратури в першому колі чемпіонату Першої ліги, Peppers відповіли своєю в другому. Тож даний поєдинок як раз можливість виявити сильнішого. Якщо дивитися на поточну ситуацію справ, то гостей, все ж таки, можна виділити фаворитами, адже їх ігрова форма на відміну від господарів,  наразі доволі вражаюча. Якщо, Прокурори, не повторять помилок, що були в попередніх лобових зустрічах то підопічні Ханюкова мають проходити далі.

Аквітан – Соборна /04.02 – 14:00; спорткомплекс СДПУ/

Цікаве протистояння нас чекає між двома друголіговими колективами, котрі люблять атакувальний футзал та завжди проповідують видовищну гру. Тому з сміливістю можемо припустити, що голів у цій зустрічі вистачатиме. І якщо з атакою не в тих не в інших проблем немає, то захист,  все ж таки, у господарів виглядає більш солідно. Аквітан значно менше пропускає в своїх матчах, тому Полубінському і компанії, доведеться докласти чимало зусиль, щоб створити проблеми збалансованій обороні на чолі з Павлом Зимовцем. Звісно, в кубкових матчах може статися все, що завгодно. І приклад тому, як раз команда Соборна, котра в попередньому раунді зуміла пройти вище за класом Forza. Тож братися виділяти фаворита в даній зустрічі ми не візьмемося, довіривши все, майстерності гравців на паркеті.

Колос Северинівка – Елітбуд /04.02 – 15:00; спорткомплекс СДПУ/

Доля звела Северинівський Колос з Елітбудом. Обидві команди досить впевнено  грають в чемпіонаті та безсумнівно потраплять до плей-офф Другої ліги, де боротимуться за чемпіонство. А от хто з них готовий буде взяти на свої плечі додаткове навантаження у вигляді поєдинків основного раунду кубку під час цього самого плей-офф, питання доволі цікаве. Северинівці, в рамках чемпіонату вже мали досвід ігр з командою схожою за стилем з Елітбудом – Фортуною. І в тих двох протистояннях, господарі здобували впевнені перемоги, проте не варто недооцінювати «будівельників».  Колектив має багато досвідчених виконавців, котрі знають як діяти в подібних ситуаціях, а головне, як витискати максимум в таких іграх. Тож очікуємо на цікаве протистояння, двох гідних одна одній команд.

Натон – МХП-Урожайна країна /04.02 – 16:00; спорткомплекс СДПУ/

Зустріч Натону з МХП-Урожайною країною, замикає кубковий ігровий день. І це мабуть найбільш прогнозована пара із всіх. Ці команди вже зустрічалися між собою в рамках Першої ліги, і тоді «puncher’s» каменю на камені не залишили від своїх суперників. Для мотивованих до успіху Роменчан, це чудова можливість пройти до наступного основної сітки розіграшу кубку. І якщо команда, відіграє на звичному їм рівні, шансів у  команди з Постольного буде відверто не багато.

Коментарі закриті.