Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів 1-го туру Другої ліги України в групі 6

Після вдалого старту одного сумського представника у Другій лізі (Сумихімпром-СДПУ вдома обіграв столичну Юрінновацію 10:0 у групі 4) бере початок «основна» сумська група 6. Як повідомлялося раніше до складу групи входять минулорічні учасники розіграшу чемпіонату України серед команд Другої ліги Технологія та Lex-VSK, а також дебютанти Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 та Тріумф-Sigma.

11 грудня, 18:00. Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 – Тріумф-Sigma. Спорткомплекс СумДУ (вул. Р.-Корсакова, 2).

За всю історію футзальних протистоянь, команди зустрічались двічі. Це було минулого розіграшу зимового чемпіонату АФС у першій лізі. На той час команда носила назву Агросвіт, та не була підсилена фудцентрівськими гравцями. В першій грі підопічні Петровського здолали Тріумф з рахунком 5:2, а в другій грі – поступилися 1:3. Якщо ж казати про теперішній час, то оновлена команда Food Centre-СумДУ-2 вважається одним із фаворитом Gold division АФС, а майже не підсилившись Тріумф-Sigma знаходиться в нижній частині Silver division АФС.

11 грудня, 19:00. LexVSKТехнологія. Спорткомплекс СДПУ (вул. Роменська, 87).

Досить високий рівень футзалу демонструють суперники, про що свідчить шлях команд у зимовому чемпіонаті АФС єдиними не зазнавши втрат залікових очок. Календар ще не зводив команди між собою. Але вважаємо за потрібне згадати виступ команд у минулорічному розіграші Чемпіонату України серед команд другої ліги. В обох зустрічах сильнішими були «прокурори» 3:1 та 2:1 відповідно. Зайнявши в групі 2-ге місце Lex-VSK покрокував у плей-офф, залишивши Технологію на 3-му місці у групі. Як зіграють команди цього разу можемо побачити вже у середу.

Прес-служба АФС

Коментарі закриті.