Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів Другої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

В Другій лізі підібрався доволі рівний склад учасників, з фактично рівними показниками у графі очки. Тим з цікавіше буде спостерігати за поєдинками цього дивізіону, де як нам здається не обійдеться без сюрпризів. До вашої уваги, анонс Другої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу.

Натон- Лікарське – Слобожанщина-Агро /ФЦ Барса, 17.07 – 18:00, поле 4/

Для об’єднаного колектива двох команд Натону та Лікарського, цей чемпіонат дуже важливий в плані єднання гравців між собою та атмосфери на майбутнє, а що може об’єднувати краще, ніж перемоги. Тому господарям варто з першого ж туру з максимальною відповідальністю підходити до кожного окремого протистояння. У Натону-Лікарського грає кілька цікавих гравців, які могли б своїми вміннями підсилити команди навіть Вищої ліги, тому сумніватися в тому, що будуть голи не варто. А от чи зуміють господарі вдало протидіяти «агрономам» у захисті – це питання. Слобожанщина-Агро в останні свої поєдинки стали більше грати від захисту, розраховуючи на вдалі контратаки, тому підопічним Підлужного потрібно бути максимально уважними. Зуміє Натон-Лікарське здобути перемогу чи ні, дізнаємося по завершенні матчу. Ми ж в свою чергу віддамо свою мінімальну перевагу саме ним.

Наш прогноз: 2:1

Forza – Спартак /ФЦ Барса, 18.07 – 18:00, поле 4/

Forza, яка минулого тижня ледь не оступилася у матчі проти Сумиобленерго КПР ризикувала не дорахуватися дуже важливих трьох балів перед матчем зі Спартаком. Обидва колективи добре знайомі один одному за виступами в Першій лізі зимового чемпіонату, тому часу на вивчення здібностей суперника не витрачатимуть. Матч в якому багато, що буде залежати від того чи вирішили гості головну кадрову проблему – а саме питання голкіпера.

Майже весь попередній етап підопічні Владислава Білоконя відіграли з п‘ятим польовим, тому бували й відверто провальні поєдинки, де у команди абсолютно нічого не виходило, а супернику не складало великих проблем забивати у порожні ворота. Тож якщо все лишилося як і в попередньому етапі, то Forza має хороші шанси здобути перемогу.

Наш прогноз: 4:2

Гранум – Валедіанс  /ФЦ Барса, 18.07 – 19:00, поле 3/

Доволі незвично бачити Гранум в Другій лізі . Не можна сказати, що команда якось провалила попередній етап, адже підопічні Олександра Даценка у своїх протистояннях виглядали доволі пристойно не поступаючись по грі, проте все ж у підсумку відстала за очками конкурентам. Якщо дивитися на досвід та минулі досягнення господарів, то сміливо модна сказати, що вони головний претендент на чемпіонство, та головне, щоб не було проблем з мотивацією, адже ми знаємо багато прикладів коли колектив потрапляючи до ліги нижче втрачав потрібний запал та у підсумку не міг нічого показати. Тому це буде дуже важливим завданням для гравців Грануму. Валедіанс команда, яка якраз вирізняється поміж інших своїм безмежним бажанням, гості завжди намагаються грати до останнього не зважаючи на те як розвиваються події на майданчику, тому Грануму точно доведеться докласти чимало зусиль для перемоги. А от чи готові прикладати ці самі зусилля господарі, покаже гра.

Наш прогноз: 4:1

ЕФК Олександрія – Patriots /ФЦ Барса, 20.07 – 18:00, поле 4/

Одна з інтригуючих пар, адже не відомо чого чекати від команд в їх очному протистоянні. Олександрія до останнього вела боротьбу за потрапляння до Першої ліги і лише за додатковими показниками підопічним Віталія Гученка не вдалося пробитися до другого по силі дивізіону, проте команда залишила дуже гарне враження по своїй грі. Patriots в свою чергу потрохи починає призвичаюватися до рівня команд, і розподіл на ліги має піти колективу на користь, адже в поєдинках проти приблизно однакової сили суперників, гостям вдалося здобути дві перемоги. Тож цілком можливо, що нас очікує безкомпромісний відкритий футзал, адже як правило матчі за участі команд в яких більша частина гравців молодь, спрямовані на атаку. Тому цікаво буде поспостерігати у кого краще вийде з реалізацією.

Наш прогноз: 4:2

Коментарі закриті.