Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів другого туру Третьої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

На цьому тижні команди Третьої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу зіграють свої чергові поєдинки. Для більшості колективів подібний сезон являється дебютним, а тому тиск перед виступами в фінальному етапі де немає більше часу на знайомство з рівнем, а потрібно здобувати результат, щоб посісти призове або місце у верхній частині таблиці може серйозно давити на багатьох. І як наслідок, тим непередбачуваніше будуть результати матчів. До вашої уваги анонс майбутніх поєдинків Третьої ліги з футзалу. 

Колос (Підліснівка) – Локомотив (Ворожба) /ФЦ Барса, 24.07 – 18:00, поле 4/

Локомотив з Ворожби після впевненої перемоги над Сумиобленерго КПР, має змогу розвинути свій успіх у матчі проти Колосу з Підліснівки, для яких цей чемпіонат відверто кажучи складається вкрай невдало. Команда досі не зуміла здобути перемогу, поступившись минулого тижня у грі проти ДЮСШ ім..М.І. Масалітіна. Тому для Ворожбян важливо  підійти до гри з максимальною відповідальністю, адже втрата очок завадить колективу наблизитися до трійки лідерів.

Наш прогноз: 1:4

Антифутбол – Сумиобленерго КПР /ФЦ Барса, 24.07 – 19:00, поле 4/

Антифутбол – Колос (Підліснівка) /ФЦ Барса, 28.07 – 18:00, поле 3/

Для Антифутболу цей тиждень має дуже важливе значення з точки зору боротьби за нагороди, адже команда проведе два поєдинки проти аутсайдерів чемпіонату: Сумиобленерго КПР та Колос (Підліснівка), в яких повинна здобувати максимум очок. Звісно, багато чого в такі моменти лягає на плечі Сергія Зеленського, який очолює не лише атаку господарів, а й являється лідером бомбардирських перегонів. Тож цікаво буде, чи зуміє сімнадцятий номер Антифутболу, допомогти своїм партнерам у здобутті надважливих перемог.

Наш прогноз: 8:1 та 7:2 (відповідно)

Моноліт – ДЮСШ ім.М.І. Масалітіна (смт Миколаївка) /ФЦ Барса, 25.07 – 19:00, поле 4/

Для ДЮСШ ім.М.І. Масалітіна після історичної першої перемоги під егідою АФС (там також на тижні була і поразка від ТРО Суми) важливим фактором матчу проти Моноліту являтиметься холоднокровність, адже окрилена дебютною «вікторією» молодь, може дещо зазнатися і з такою ж легкістю провалити матч, де на наш погляд мають всі шанси поборотися за очки. Моноліт минулого тижня нав’язав дуже серйозну боротьбу ТРО Суми, і лише за рахунок індивідуальної майстерності своїх лідерів ТРОшникам вдалося втікти від поразки, хоча все йшло до того, що господарям вдасться створити сенсацію. Тому Моноліт продемонстрував, що у цій ліза команда спроможна грати на рівних з суперниками, і  у разі недооцінки гостей, господарям цілком до снаги святкувати перемогу.

Наш прогноз: 2:2

ТРО Суми – Локомотив (Ворожба) /ФЦ Барса, 27.07 – 18:00, поле 4/

Другий матч Локомотиву випадає на лідера чемпіонату Третьої ліги, ТРО Суми. ТРОшники минулого тижня здобули максимум у двох матчах, і готові й далі продовжувати в тому ж темпі. Ми не одноразово говорили, що господарі на ряду з Peroff являються головними претендентами на чемпіонство, тому дуже важливо підійти до очної зустрічі без втрат очок. Адже будь-яка осічка може дуже дорого вартувати наприкінці фінального етапу, який нагадаємо досить швидкопливний. Тож якщо Змисля і компанія розраховують на медалі найвищого ґатунку, потрібно буде відіграти більш уважно в обороні ніж це було у матчі з Монолітом, адже вдруге подібний трюк може і не пройти.

Наш прогноз: 2:2

Peroff – Грифони /ФЦ Барса, 27.07 – 19:00, поле 4/

Ще один претендент на золоті медалі Peroff прийматиме Грифонів. Команди підходять до матчу в абсолютно протилежному настрої, якщо  господарі святкували минулого тижня впевнену перемогу, то гостям довелося не солодко у протистоянні з Антифутболом. Для Peroff ситуація абсолютно ідентична з ситуацією ТРО Суми. Підопічні Дмитра Ігумнова являються головними претендентами на перемогу у лізі, і втрата будь-яких очок до очної зустрічі з ТРОшниками матиме серйозні наслідки. Від того і тиск на господарів в такій ситуації доволі високий, адже команда ще не має такого досвіду коли саме вони являються фаворитом та мають діяти з позиції сили протягом усього турнірного шляху. Що ж, тим цікавіше буде спостерігати за діями Волченко і Ко. В будь-якому випадку для розвитку колективу такий досвід буде неоціненний.

Наш прогноз: 5:1

Коментарі закриті.