Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів другого туру «Срібного плей-офф» Другої ліги Чемпіонату Сумської області

В срібному плей-офф Другої ліги команди зіграють другий за ліком тур, нагадаємо, що колективи котрі не потрапили до золотого плей-офф розіграють між собою міні-чемпіонат в одне коло, провівши по одній зустрічі з суперниками протилежної групи. В такому форматі кожна гра являється ключовою для усіх команд, адже будь-яка поразка залишає мінімум шансів виграти в цьому турнірі.  До вашої уваги анонс матчів 2 туру срібного плей-офф.

Фортуна – Валедіанс ( 04.03. – 11:00 , спорткомплекс СДПУ)

Єдиний винесений на суботу поєдинок срібного плей-офф  Другої ліги. Фортуна прийматиме Валедіанс, та при певних розрахунках, вже після цієї гри може отримати загальну перемогу втішного турніру. Звісно в першу чергу для цього потрібно брати максимум очок проти підопічних Леоніда Сеня. Проте враховуючи поразку останніх минулої неділі, вбачається нам, що зробити це буде не так то і просто. Валедіанс ніколи не грає «спустивши рукава», та не зважаючи на турнірну мотивацію завжди віддається на повну. Гості не зуміли взяти очки у матчі проти Колосу, пропустивши наприкінці, тому впевнені будуть ще більш заряджені здобути перемогу.  Фортуна в свою чергу провела не найкращий свій поєдинок минулого тижня, і вдруге може так не поталанити, тож якщо команда планує взяти гору в даній зустрічі, варто буде більш серйозно налаштуватися. Обидва колективи не можна назвати надто атакувальними, більше віддаючи перевагу закритому футзалу. Тому слід очікувати закриту гру  невеликою кількістю гольових моментів.

Наш проноз – 1:1

BingoPeroff – ІМК Слобожанщина (05.03. – 13:00, спорткомплекс СДПУ)

В неділю з’ясовуватимуть між собою сильнішого Bingo-Peroff  та ІМК Слобожанщина. Команди підходять до матчу з різним настроєм, адже господарі здобули впевнену перемогу над Антифутболом, а «агрономи» не зуміли взяти очок в матчі проти Фортуни, хоча більш ніж заслуговувала хоча б на один заліковий пункт. Якщо ж гості з таким же натхненням підійдуть і до даного поєдинку, то можуть створити чимало проблем для Peroff. Підопічні Дмитра Ігумнова своєю «вікторією» втрутились у боротьбу за нагороди, та мають розвивати свій успіх, але якщо згадувати перший етап то саме стабільності дуже не вистачало Волченко і Ко, тому за чудовими іграми, неминуче слідували провальні. Цікаво як вийде цього разу, та чи вистачить мотивації гостям продовжити дану невтішну традицію для Peroff.

Наш прогноз – 2:3

Колос – Антифутбол (05.03. – 14:00, спорткомплекс СДПУ)

Мабуть найнепередбачуваніший поєдинок відбудеться між Колосом та Антифутболом. Про такі команди кажуть: «грають серцем», і як складеться гра важко спрогнозувати. Чого точно вистачатиме так це боротьби, адже підліснівці як і гості мають схильність до активного відбору, що й виливається у велику кількість фолів та карток, тому часто страждають через пробиття десятиметрових.  Без сумніву ми станемо свідками атакувального футзалу, так як обидва колективи віддають перевагу грі в атаці, що нерідко призводить до провалів у захисті. Якщо не буде проблем з реалізацією, то цілком можна очікувати на чималу кількість голів. А от кому вдасться більше засмутити один одного ми дізнаємось по завершенню гри.

Наш прогноз – 4:5

Коментарі закриті.