Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів другого туру Першої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

На цьому тижні в Першій лізі літнього чемпіонату Сумської області з футзалу заплановано другий тур, результати якого почнуть по трохи проливати світло на те, хто дійсно готовий взяти на себе роль фаворита,  та задавати темп іншим. До вашої уваги анонс майбутніх поєдинків Першої ліги.

Елітбуд – СумДУ /ФЦ Барса, 24.07 – 19:00, поле 3/

Елітбуд та СумДУ в очній зустрічі будуть вирішувати чи була невдача минулого тижня випадковістю для цих команд.

Студенти перед стартом фінального етапу вважалися чи не головним фаворитом Першої ліги, тому поразка проти Фортуни серйозно вдарила по амбіціям політехівців. Для підопічних Олександра Шумило першочерговим завданням буде поправити приціл, адже в останніх двох  поєдинках команді взагалі не вдавалося забити, тож гравцям атаки є над чим працювати. «Будівельники» зуміли нав’язати серйозну боротьбу Динамівцям та все ж не витримали фінальний штурм підопічних Коваленка і як наслідок зазнали поразки. Проте в цілому лишили по собі не погане враження. Звісно господарям потрібно покращити дії в захисній ланці, щоб боротися за серйозні місця, але те що колектив здібний створити чимало проблем в атаці може стати для багатьох сюрпризом. Факт, що друга поспіль поразка може понести невиправні наслідки у боротьбі за нагороди змушуватиме обидві команди грати лише на перемогу.

Наш прогноз: 2:3

Фортуна – Зірка /ФЦ Барса, 25.07 – 18:00, поле 4/

Фортуна після створеної сенсації минулого туру, спробує розвити свій успіх у поєдинку проти Зірки. Вже неодноразово говорили про організованість підопічних Владислава Лавруся, саме за рахунок дисципліни команді вдається здобувати необхідний результат. Фортуна – це в першу чергу про надійність біля власних воріт, тому «адвокатам» доведеться добряче попотіти, щоб подолати захисні редути господарів. Взагалі цей літній чемпіонат для Зірки нагадує Американські гірки, команда чергує хороші матчі з відверто провальними, як це було в минулому турі у грі проти СК Поліцейських Сумщини, тож Грищенку і компанії є що доводити в даному поєдинку, адже навряд чи колектив розраховує пасти задніх в турнірці.

Наш прогноз: 1:1

СК Поліцейських Сумщини – Forest /ФЦ Барса, 26.07 – 18:00, поле 4/

Полісмени після приголомшливого старту спробують на тій же хвилі подолати і супротив Forest. Звісно багато говорить, що за потенціалом та насамперед грою, господарі заслуговують бути у Вищій лізі, проте банальна недооцінка суперника призвела до невиправних наслідків. І щоб подібне не сталося у Першій лізі, команді потрібно максимально налаштовуватися на кожен окремий поєдинок, тим паче коли тобі протистоїть колектив який і сам за підбором виконавців точно був би не зайвий в еліті. Гості минулого тижня зазнали поразки в принциповій грі проти Прокуратури, і буде цікаво подивитися чи зуміють підопічні Олександра Михайлюка правильно зреагувати на невдачу та продемонструвати всю серйозність намірів у боротьбі за нагороди.

Наш прогноз: 4:2

Динамо – Прокуратура /ФЦ Барса, 26.07 – 19:00, поле 4/

Мабуть центральне протистояння туру відбудеться між Динамо та Прокуратурою. Команди добре знають один одного, тому цікаво буде подивитися чи вдасться комусь підготувати кілька домашніх сюрпризів, щоб здивувати суперника та мати невеличку перевагу над ним, чи все ж обидва колективи покладатимуться на давно перевірені методи та схеми ведення гри. Для більш вікових господарів, цей поєдинок матиме велике фізичне навантаження, а в цьому чемпіонаті саме в подібних матчах підопічні Коваленка мали чимало проблем і як наслідок зазнавали поразок. Тому саме за рахунок високого темпу у гостей можуть з’явитися хороші можливості здобути перемогу, проте чи вистачить сил у самих прокурорів для подібного ритму, покаже гра.

Наш прогноз: 4:4

Коментарі закриті.