Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів другого туру Другої ліги Чемпіонату області

ІМК Слобожанщина – ЕФК Олександрія

До цієї гри обидві команди підходять із протилежним настроєм після першого туру. Якщо футзалісти Слобожанщини зазнали прикрої ​​поразки від дебютантів із ТРО Сумщини, то команда з Олександрії свій дебют відзначила розгромною перемогою. На нашу думку,  олександрійці дещо здивували таким результатом, але це аж ніяк не означає, що вони не спробують розвинути свій успіх, щоб закріпитися у верхній половині турнірної таблиці. «Агрономам» – не вистачало креативу та нестандартних рішень у першому матчі, і якщо їм вдасться виправити цей аспект гри , на нас чекає цікава та видовищна гра.

Наш прогноз: 2:2

Зірка – Батальйон

Дивлячись на склад «адвокатів» , можна впевнено сказати , що цьому колективу до снаги з першого ж сезону поборотися за нагороди в другій лізі, адже в команді є чимало гравців , які відіграли левову частку матчів у вишці АФС. Проте в першому турі було помітно, що команді ще потрібно знайти взаємодію між гравцями та відновити ігрові зв’язки. Для Батальйона результат дебютного матчу виявився вкрай невдалим, тому , впевнені , хлопцям військовим захочеться реабілітуватися після такої гри більш вдалими діями. Тому на нас чекає цікава гра де обом колективам є що доводити.  

Наш прогноз:   4:1

Валедіанс – Оріон

Важко виділити фаворита гри у цій парі. У  Леоніда Сеня давно сформований колектив, який може нав’язати боротьбу будь-якій команді в лізі. У свою чергу команда з Краснопільського краю показала дуже змістовну гру в матчі з Зіркою і якщо так і продовжуватимуть, на Осоївців чекає гарний результат і в цій зустрічі.

Наш прогноз: 1:3 на користь команди Оріон.

ТРО Суми – Антифутбол

Не все однозначно і в наступній парі. У першому своєму турі пані фортуна підготувала для цих колективів різні результат події. І якщо ТРОшники відзначили свій дебют перемогою на останніх хвилинах, то молода команда з неординарною назвою запам’ятає свій дебют із точністю навпаки .

Незважаючи на перемогу військовослужбовців у першому турі, гра з Слобожанщиною показала на те щоб розвинути успіх, потрібно буде мінімізувати кількість помилок у простих ситуаціях. Антифутбол , незважаючи на свою назву виглядав досить сміливо і як ми вже відзначали в огляді , результат у першого туру міг бути для них позитивнішим . Буде цікаво поспостерігати хто в цій зустрічі буде фартовим та здобуде перемогу.

 Наш прогноз: 3:2

Колос – Фортуна

Після першої гри у виконанні Колоса, можна припустити, що зустрічі цієї команди пройдуть у такому ж ключі і надалі. Футзалісти з Підліснівки показали відкритий футзал, який подобається глядачу. Тому і в грі з одним із фаворитів ліги –  командою Фортуна, очікуємо гру, як кажуть, без розгойдування та на зустрічних курсах. Фортуна ж у свою чергу показала дуже впевнену гру в матчі проти Хлібодару, а щоб закріпитися в лідерах потрібно не збавляти обертів та обов’язково перемагати і в цій окремій зустрічі також.

Наш прогноз : 3:5  

BingoPeroff – Хлібодар (Степанівка)

Деяка подібність в іграх першого туру простежувалося у цих команд. Обидва колективи проспали початок таймів і за це залишилися ні з чим . Відмінність лише в тому, що команда Євгена Волченка проспала початок другого тайму своєї гри, а команда зі Степанівки – початок першого. Від того дана зустріч обіцяє бути цікавою з початку і до кінця. Впевнені обидва колективи не планують залишити нуль у графі залікових балів, та вже на самому старті чемпіонату ускладнити собі життя за потрапляння в четвірку. Ризикнемо спрогнозувати закриту гру з невеликою перевагою Хлібодара.

Наш прогноз 1:2

ФК Балу – Елітбуд

Молодість проти досвіду. Саме так можна охарактеризувати зустріч між командами Балу та Елітбуду. Саме цього досвіду не вистачило молодим футзалістам Балу в грі проти Ярославни і ведучі у рахунку команда втратила концентрацію та не змогла здобути перші залікові очки.  От чого-чого , а досвіду Елітбуду явно не позичати. Команда вже давно виступає під егідою АФС , та має певні здобутки. На команду з Балу чекає справжній іспит, тому вболівальникам цього колективу потрібно тримати кулаки за своїх улюбленців.

Наш прогноз: 2:4   

Аквітан – Ярославна

Найбільш забивні команди першого туру Аквітан та Ярославна будуть визначати хто ж з них сильніший в очній зустрічі. Окремо в своїх іграх обидві команди показали високу результативність, та гру до останнього. За що і були нагороджені перемогами. Вважаємо, цим колективам є що показати один одному , та порадувати нас зливою голів та небезпечних моментів. Адже ми побачили , що команди в першу чергу шукають щастя біля чужих воріт .

Наш прогноз : 4:4

Коментарі закриті.