Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів дев’ятого туру Вищої ліги Чемпіонату Сумської області

Цими вихідними відбудеться останній тур першого кола Вищої ліги. Стартує він у суботу грою “Сумиобленерго” – “CompService”, яка того дня буде єдиною, решта матчів буде зіграна у неділю, 29 січня.

Субота / 28 січня / Палац студентського спорту СумДУ

16:00 “Сумиобленерго” – “CompService”

Єдиною суботньою грою стане зустріч команд із нижньої частини турнірної таблиці. Але нехай вас не вводить в оману їх турнірне положення. Обидва колектива вміють грати в футзал, що неодноразово доводили. Додати до їх складів ще хоча б по 2-3 виконавця високого рівня і був би зовсім інший результат. Адже в деяких матчах в них просто не вистачало сил в п’ятьох – шістьох протистояти двом рівноцінним четвіркам тієї ж “Технології” чи “України” Токарі. “Енергетики” останні матчі взагалі проводять без голкіпера, намагаючись грати з п’ятим польовим, що варто відзначити досить непогано їм вдається. Та цікаво чи зіграють вони з п’ятим проти “КомпСервіса”, який в грі з “Явіром” показав, що досить непогано готовий до такого кроку.

Прогноз на гру 3:3

Неділля / 29 січня / Палац студентського спорту СумДУ

9:00 “Сумигаз” – “Третій тайм”

Вже зараз можно сказати, що в цьому сезоні один з найбільш цікавих чемпіонатів з точки зору непередбачуваності. Можливо випадає “Технологія-Агросвіт”, яку можна вважати явним фаворитом зустрічей, в усіх інших матчах абсолютна незрозумілість. Так і зараз, зустрічаються четверта та п’ята команда ліги, відрив між якими складає всього один бал, часто кажуть, що це матчі за 6 очок, але ситуація у турнірній таблиці така, що тут будь-який поєдинок за шість балів. Тож в кого виявляться міцнішими нерви той і здобуде таку важливу перемогу.

Прогноз на гру 2:2

10:00 “Технологія-Агросвіт” – “Україна” Токарі

100 – відсотків центральна зустріч не тільки цього туру, а й усього першого кола Вищої ліги. Зустрічаються лідери турнірної таблиці. “Технологія-Агросвіт” яка втративши залікові очки в першому турі, решту матчів зуміла виграти і заслужено посідає першу позицію в лізі. Приблизно схожа ситуація була і в “України”, втрата очок на старті чемпіонату в грі з “Сумихімпром-СДПУ”, і подальший майже максимальний показник. Перед дев’ятим туром саме Токарі були головним переслідувачем “технологів” відстаючи всього на три залікові бали. Та м’яко кажучи не найкраща гра з “Явіром” минулого туру, абсолютно змінила їх позиції. Відставання вже 6 очок, та що найголовніше в грі з “Технологією-Агросвіт” вони не зможуть розраховувати на лідерів своєї команди, мова йдеться про Смоляка й Чеглова, які пропустять цей тур через вилучення. Тож в цій зустрічі віддамо перевагу команді Максима Мисловського, яка у випадку перемоги відірветься від найближчого переслідувача вже на дев’ять очок!

Прогноз на гру 4:2

11:00 “Сумихімпром-СДПУ” – Громада “Попівська сільська рада”

Навряд чи варто очікувати від цього поєдинку багато голів. Останні ігри “Сумихімпром-СДПУ” показують, що один гол вирішує долю матчу, головне забити його першими. Та й Громада “Попівська сільська рада” не сильно любить розкриватися й грати на зустрічних курсах, навіть в матчах де було чимало голів, більшість вже забивалась коли доводилося рятуватись з п’ятим польовим. Плюс доволі сильна воротарська лінія у обох команд, що Балухта, що Скотніков в цьому сезоні показують дуже хороші матчі. Також варто відмітити, що Громада “Попівська сільська рада” залишається єдиною командою, яка не грала внічию, тож спрогнозуємо мінімальну перемогу однієї із команд.

Прогноз на гру 2:1

12:00 “Явір” Краснопілля – “Lex VSK”

На відміну від попереднього поєдинку в цьому варто очікувати багато голів, адже по іншому матчі “Явіра” не проходять. Проблему з  відсутністю голкіпера вони вирішили грою з п’ятим польовим. При якому і забивають і пропускають багато, таким чином десь екзаменуючи команди Вищої ліги до готовності гри 5 на 4. Напевне й “Lex VSK” буде не проти позахищатися, адже з нападом у Ханюкова і компанії є явні проблеми. А декілька досвідчених гравців все ж таки у них залишилося, які знають що таке гра 5 на 4, і якихось великих проблем виникнути не повинно.

Прогноз на гру 5:3

Коментарі закриті.