Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів четвергото туру Вищої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Команди Вищої ліги дісталися екватору фінального етапу, а це означає, що часу для того щоб поліпшити своє турнірне становище стає дедалі менше, що змушує колективи діяти на максимум.

До вашої уваги, анонс майбутніх  поєдинків Вищої ліги з футзалу.

Хлібодар – CompService /07.08, ФЦ Барса, 18:00, поле 3/

CompService після першої поразки в сезоні, зустрічатиметься з колективом який залишається єдиним хто ще не набирав очок у Вищій лізі, Хлібодаром. Степанівці минулого туру зазнали болючої поразки від Сумиобленерго, тому на перший план вийде питання психології, адже як правило відійти від таких матчів вкрай не просто. CompService навіть попри поразку зберігає хороші шанси залишитися в трійці, та для цього підопічним Олексія Тюріна потрібно перемагати. Колективи вже зустрічалися  на попередньому етапі і того разу «компютерники» не знали проблем з підопічними Дробного. Тож якщо, господарі не покращили дії в захисті то сценарій цілком може повторитися.

Наш прогноз: 3:6

Лебедин – Третій Тайм /07.08, ФЦ Барса, 19:00, поле 3/

Третій Тайм після дебютної перемоги в минулому турі, цілком може розвинути свій успіх в матчі проти ФК Лебедин. Підопічні Віталія Паська традиційно демонструють яскравий атакувальний футзал, проте у фінальній стадії чемпіонату гості надто легко дозволяють почувати себе суперникам поблизу власних воріт, тож сумніватися в тому що господарі матимуть шанси точно не варто. А от чи зможуть вони бути вдалими на завершальній стадії, або ж все таки повторять шлях Балу, який мав чимало гарних моментів, але «ведмедів»підвела реалізація. Тож якщо господарі зуміють добре налаштуватися, то легкої прогулянки у гостям очікувати не варто.

Наш прогноз: 2:4

Балу – Сумигаз /09.08, ФЦ Барса, 18:00, поле 3/

Балу після поразки від Третього Тайму протистоятиме одному із лідерів чемпіонату Сумигазу. Для підопічних Станіслава Корсуна цей поєдинок стане хорошою перевіркою власних сил з одним з найсильніших колективів чемпіонату. Тому наврядчи хтось чекає від господарів якогось результату, а в такому разі, коли немає жодного тиску ігри даються набагато легше. «Ведмеді» показали, що здатні створити чимало проблем в атаці, тож гостям, щоб не ускладнювати собі життя потрібно буде максимально уважно відіграти поблизу власних воріт. Для «газовиків» важливо не втрачати очок в поєдинках проти команд з нижньої частини турнірної таблиці, адже відпустивши Технологію-Агросвіт у відрив, часу наздогнати може вже і не вистачити. Впевнені, що підопічні Андрія Бурдюга і самі розуміють усю важливість протистояння і підійдуть до гри з максимальною відповідальністю.

Наш прогноз: 1:5

Сумиобленерго – Технологія-Агросвіт /09.08, ФЦ Барса, 19:00, поле 3/

Без сумніву центральне протистояння туру нас чекає в матчі між Сумиобленерго та Технологією-Агросвіт. Гості являються лідером чемпіонату та єдиною командою, що взагалі не втрачала очок у сезоні. Тож цілком логічно вважати «технологів» беззаперчними фаворитами. «Енергетики», заслуговують на повагу, адже підопічних Євгенія Хабовця неодноразово відмічають як один з найбільш прогресуючих колективів, який демонструє цікавий та змістовний футзал. Господарі мають хороший сплав молоді та досвіду, що й виливається в непогані результати у виконанні Сумиобленерго. В цілому, для команди Максима Мисловського протистояння з «енергетиками» стане першим серйозним випробуванням в літньому чемпіонаті, адже до цього гості не мали жодних проблем із своїми суперниками, здобуваючи необхідний результат не докладаючи максимум зусиль. Саме розслабленість й може зіграти з «технологами» злий жарт. Чи готовими будуть увімкнутися і показати свій клас гравці Технології-Агросвіт, або ж Сумиобленерго зможе підтвердити надані  аванси, та стане каменем спотикання для лідерів. Дізнаємося вже цієї середи.

Наш прогноз: 2:2   

Коментарі закриті.