Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів четвергото туру Другої ліги літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Цього тижня у Другій лізі з футзалу, аутсайдери спробують нав’язати боротьбу лідерам чемпіонату. Як показує практика дуже рідко трапляється так, що ці поєдинки закінчуються без сенсаційних результатів. Тож з нетерпінням чекаємо кому ж все таки потрапить палка в колеса, яка може суттєво затормозити когось із вершини турнірки. До вашої уваги анонс четвертого туру Другої ліги чемпіонату Сумськоі області з футзалу.

Валедіанс – ЕФК Олександрія /08.08., ФЦ Барса, 17:00, поле 3/

Дуже важливий поєдинок чекає на ЕФК Олександрію, якій щоб залишатися в ешелоні лідерів необхідно обов’язково перемагати у непростого Валедіансу. Тим паче підопічні Леоніда Сеня мають серію невдалих матчів, яка змушуватиме господарів віддати всі сили заради позитивного результату. Кровенчани минулого туру перестріляли Спартаківців, і єдиною ложкою дьогтю у тій грі являється велика кількість пропущених голів. Тож гостям слід приділити увагу даному аспекту, адже не кожного разу виходить забивати так багато. Господарям для повернення впевненості у власних силах конче необхідно покращити реалізацію. Для Валедіансу, ще не все втрачено в турнірній таблиці, і перемога може значно покращити турнірне становище. Тож нас очікує захоплююче протистояння в якому кожному потрібно здобувати три очки. Такі матчі зачасту стають окрасою туру, побачимо як буде цього разу.

Наш прогноз: 2:4

Patriots – Натон-Лікарське /08.08., ФЦ Барса, 19:00, поле 3/

Patriots прийматиме одного з лідерів чемпіонату Натон-Лікарське. Для гостей втрата очок в поєдинках проти команд з нижньої частини явно не входить в плани, а тому у колективу Едуард Підлужного не може й бути мови про недооцінку на розхлябаність, адже в гонці переслідування дуже важливо створювати тиск на лідера перегонів. Натон-Лікарське діє дуже прагматично, здебільшого опираючись на надійність поблизу своїх воріт, тому наврядчи можна чекати, що команда буде змінювати малюнок гри, який приносить їм результат. Для господарів кожна гра на фінальному етапі це новий виклик довести самим собі, що колектив не спроста потрапив до цього дивізіону. Тож цікаво буде подивитися у кого стане більше мотивації на даний поєдинок.

Наш прогноз: 1:2

Спартак – Гранум /10.08., ФЦ Барса, 19:00, поле 4/

Для лідера чемпіонату Другої ліги, втрата очок може зіграти з ними в злий жарт, адже відстань від переслідувачів зовсім маленька, а матчів на те щоб виправити ситуацію може не вистачити. Спартаківці цей чемпіонат грають більше, як то кажуть, в своє задоволення. Команда не особливо зациклена на результаті, а тому фактично усі матчі за участі господарів закінчуються з великою кількістю голів. А якщо зважати на те, що Гранум також полюбляє з суперниками влаштовувати своєрідну перестрілку, неначе перевіряючи міць та потенціал своїх атакуючих гравців, то можна передбачити, що нас чекає чергова злива забитих м’ячів за участі цієї пари.

Наш прогноз: 4:7

Слобожанщина-Агро – Forza /10.08., ФЦ Барса, 19:00, поле 3/

Важко спрогнозувати як закінчиться матч між цими командами, адже що Слобожанщина-Агро, що Forza не можуть похвастатися особливою стабільністю, через що колективи часто лихоманить найбільш відповідальний момент. Господарі на фінальному етапі демонструють непогану гру у захисті, що підтверджує лише п’ять пропущених голи за три поєдинки, що являється другим показником. Гості ж в свою чергу досить потужно виступають у нападі, маючи третю атаку ліги. Тож можна вважати, що на нас чекає протистояння двох різних стилів. Ну а чий принесе більше зиску дізнаємося по закінченню гри.

Наш прогноз: 1:1

Коментарі закриті.