Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів 2-го туру групи «6» Чемпіонату України серед команд Другої ліги

На минулому тижні були відіграні матчі першого туру розіграшу чемпіонату України серед команд Другої ліги у шостій (сумській) групі. На цьому тижні запланована поки одна зустріч. Тріумф-Sigma зіграє проти Lex-VSK. Про дату, час та місце проведення зустрічі між Технологією та Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 ми повідомимо трохи згодом.

18 грудня, 19:30. Тріумф-SigmaLexVSK. Спорткомплекс СДПУ (вул. Роменська, 87).

Розпочавши турнір з поразок, команди мають намір виправитись в очах своїх уболівальників. Хоча підопічним Сергія Козолупа, буде дуже важко зробити, адже на рівні місцевих змагань, Lex-VSK є одним із фаворитів вищого сумського дивізіону, а Тріумф бовтається в нижній частині другого дивізіону. Останній раз команди зустрічались в рамках літнього розіграшу чемпіонату АФС. Тоді, на груповій стадії, «прокурори» двічі надпереконливо перемогли Тріумф з рахунком 14:1 та 11:2 відповідно.

Технологія – Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2. Зустріч, яка має на меті визначити володаря першого місця у групі, чи залишить ці команди з рівним показником у графі набраних залікових очок. Чи вдасться підопічним Катериніна взяти реванш у «технологів» за поразку у фіналі Кубку Сумської області ми маємо змогу дізнатися найближчим часом. Нагадаємо, Технологія стала володарем Кубку Сумщини обігравши у видовищному фіналі як раз Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 з рахунком 6:3.

Прес-служба АФС

Обсуждение закрыто.