Асоціація футзалу Сумщини

Анонс матчів 1/4 кубку Сумської області з футзалу

Цієї неділі, 10.03, відбудуться чвертьфінальні матчі кубку Сумської області з футзалу. Для багатьох колективів, кубкові поєдинки – можливість виправити невдачі чемпіонату та поборотися за титул, тож боротьба на паркеті спорткомплексу СДПУ, обіцяє бути більш ніж гарячою. До вашої уваги анонс 1/4 кубку Сумської області з футзалу.

Балу – Газмережі СФ /10.03 – 11:00; спорткомплекс СДПУ/

Відкривають кубкові баталії, Балу та Газмережі СФ. З огляду на те, що «газовики», за день до цього проведуть вирішальну гру за чемпіонство Вищої ліги проти СК Поліцейських Сумщини, дуже цікаво, в якому психологічному та фізичному стані підійдуть до цієї гри, підопічні Андрія Бурдюга. Саме той факт, що це буде друга зустріч гостей за два дні і може зіграти на руку «ведмедям». Господарі, ціленаправлено готуються до даного протистояння, і перебувають в чудових кондиціях, про що свідчать результати підопічних Станіслава Корсуна. А от чи вдасться їм, здивувати більш потужного суперника, будемо спостерігати разом.

Наш прогноз: 1:3

Прокуратура – Сумиобленерго /10.03 – 12:00; спорткомплекс СДПУ/

Прокурори, котрі вже знають смак перемог над представниками Вищої ліги, зустрінеться проти Сумиобленерго. Для обох колективів, даний турнір – це можливість реабілітуватися за чемпіонат. І якщо у Прокуратури, друга сходинка Першої ліги, ще може бути якоюсь втіхою, то для «енергетиків», котрі перед стартом «вишки», заявляли про амбіції поборотися за нагороди, кубок – останній шанс, врятувати сезон. Підопічним Євгенія Хабовця, важливо підійти до матчу без недооцінки, адже у складі прокурорів, вистачає досить кваліфікованих гравців, які можуть створити проблеми. Тим паче, що гості будуть проводити другу гру за вік-енд, і це також може відіграти свою роль у цій дуелі. Ну а чи вдасться господарям, стати неподоланним бар‘єром для представника «вишки», дізнаємося після гри. З огляду на те, як Сумиобленерго, провів поєдинок проти МХП-Урожайної країни, віддамо перевагу саме ним.

Наш прогноз: 1:4

Технологія-Агросвіт – СК Поліцейських Сумщини /10.03 – 13:00; спорткомплекс СДПУ/

Технологія-Агросвіт, котра не звикла, завершувати сезон без титулу, спробує знову вибороти кубок Сумської області з футзалу. Проте зробити це точно буде не просто. У суперники «технологам», випав колектив, що вже перемагав підопічних Максима Мисловського. СК Поліцейських Сумщини, проводять дебютний сезон, і вже зарекомендували себе як добротна команда та демонструє змістовний футзал. В попередніх своїх зустрічах суперники обмінялися перемогами над один одним, тож в даному протистоянні, колективи вирішать не лише хто продовжит свою участь у півфіналі кубку, а й хто сильніший в цій парі. У матчах на виліт, завжди потрібно бути максимально сконцентрованими, адже будь-яка помилка, може стати останньою у боротьбі за титул. Тож цікаво буде подивитися, хто із суперників припуститься їх менше.

Наш прогноз: 5:2

Україна Токарі – O’GRADY’S Team /10.03-14:00; спорткомплекс СДПУ/

Ну і на останок своє третє протистояння в цьому сезоні проведуть Україна Токарі та O’GRADY’S Team. Цього разу доля звела колективи на чвертьфінальній стадії кубку Сумської області з футзалу, де нарешті ми зможемо дізнатися переможця цієї зустрічі. Адже дві попередні зустрічі завершилися нічийними рахунками: 0:0 та 1:1. Навряд чи слід очікувати відкритої гри і цього разу, тим паче, що ціна помилки тепер значно вища. Обидва колективи комфортніше себе почувають діючи як раз «другим» номером, більше роблячи ставку на швидкі контратаки. Тож скоріш з авсе це буде протистояння до однієї помилки, яка і стане ключовим фактором на шляху до півфіналу. З огляду на те, наскільки бездоганно, господарі, провели свою попередню зустріч проти СКІФ-СДПУ, сміємо припустити, що їм до снаги повторити, щось подібне і цього разу.

Наш прогноз: 1:0  

Коментарі закриті.