Асоціація футзалу Сумщини

Анонс ігор неділі у Першій лізі Зимового чемпіонату АФС

У неділю буде зіграно чергові тури у обох групах Першої ліги. Спочатку на майданчик вийдуть представники групи А. Лідер групи Сервіс Люкс-2 номінально гостюватиме у середняка чемпіонату Натону. Останні у попередньому турі святкували перемогу  у надважкому поєдинку проти Ніки,  що  дозволило обійти її в турнірній таблиці завдяки додатковим показникам. А Ось Сервіс Люкс зіграв у нічию 1:1 проти Оріону.

Натон – Сервіс Люкс-2. 31 січня, 13:00, Спорткомплекс СДПУ.

Прогноз: 2:4.

У наступній грі Ярославна, яка у  минулому турі доволі сенсаційно здолала Динамо, буде мірятись силами ще з одним представником призової трійки – Оріоном. У минулому році команди вже зустрічались у рамках Silver Division. Тоді перемогу святкували представники Краснопільщини 5:3.

Ярославна – Оріон. 31 січня, 14:00, Спорткомплекс СДПУ.

Прогноз: 1:4.

Зустріч аутсайдерів групи має відбутися о 15:00. Мова іде про колективи Прокуратура та Ніка. Команди займають останні місця в своїх групах. У Прокуратури 3 очка, у Ніки 8. У разі перемоги та втрати очок конкурентами, Ніка може піднятися на 5-те місце у групі. А ось прокуратура, вже мабуть грає у власне задоволення, бо вибратись з останнього місця їй буде дуже важко.

Прокуратура – Ніка. 31 січня, 15:00, Спорткомплекс СДПУ.

Прогноз: 1:3.

Заключна зустріч у групі А відбудется між командами Тріумф та Динамо. Гру сміливо можна назвати матчем туру, адже Тріумф, який дихає в потилицю трійці лідерів намагатиметься скористатися невеликим «спадом» Динамівців щоб увійти в зону призерів, але це зробити буде не просто, адже все ж склад у Динамо хоч і більш віковий, але набагато досвідченіший за команду Сергія Козолупа.   

Тріумф-Signal – Динамо. 31 січня, 16:00, Спорткомплекс СДПУ.

Прогноз: 4:4.

Тепер вже центральний матч групи В проходитиме на паркеті спорткомплексу СДПУ о 17:00.  Олімпік, який зручно розташувався на третій сходинці номінально прийматиме лебединський Автомобілст.  Минулі зустрічі команди закінчили на мажорних нотах. Ці команди зустрічаються не вперше, адже рік тому у рамках Silver Division перемогу святкували Лебединці 5:1.

Олімпік – Автомобіліст. 31 січня, 17:00, Спорткомплекс СДПУ.

Прогноз: 5:7.

Також наступна цікава зустріч очікує на уболівальників перед екранами нашого ютуб-каналу. Молода та амбітна Вальхалла, яка у минулому турі обіграла свого принципового суперника Форзу, тепер буде мірятись силами з Елітбудом, який до недавна був лідером групи.  А ось гру Елітбуду минулого туру будо перенесено на біль пізній термін.

Вальхалла – Елітбуд. 31 січня, 18:00, Спорткомплекс СДПУ.

Прогноз: 2:2.

Суми-Псел, який у минулому турі у дуже драматичному поєдинку вирвав перемогу у Грануму, буде грати проти команди, яка досить несподівано знаходиться внизу турніки – Forza. У разі перемоги та сприятливого результату у наступній зустрічі дня Форза підніметься і обійде Валедіанс.  Та і загалом шанси у обох команд на потрапляння у призери майже нереальні.

Суми-Псел – Forza. 31 січня, 19:00, Спорткомплекс СДПУ.

Прогноз: 3:4.

Заключною грою останнього дня січня буде зустріч Грануму та Валедіансу. Команди у минулому турі зазнали поразок, тому будуть надмотивованими у звітній зустрічі. Гранум бореться за потрапляння до трійки призерів, і мають рівну кількість очок з Олімпіком, алк у останніх є гра у запасі. А ось Валедіанс, швидше за все вже втратив шанси на призові місця

Валедіанс-Peroff – Гранум. 31 січня, 20:00, Спорткомплекс СДПУ.

Прогноз: 2:5.

Коментарі закриті.