Анонс фінального матчу за звання абсолютного переможця Другої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/0-02-05-5af8b62aef8229ffb243186ac57cdb2af62afd5233a6aa0b7211937879630f77_dd3dc6b7614b7a0f-1024x1024.jpg)
«Аквітан» – «Лебединські ковбаси» / 24.03, неділя,11:00 / палац спорту СумДУ
Вже цієї неділі ми дізнаємося абсолютного чемпіона Другої ліги. В фіналі зіграють команди, що показали найвиразніший футзал в матчах плей-офф «Аквітан» та «Лебединські ковбаси». При чому відзначимо, що на груповому етапі обидва колективи стали срібними призерами, тож зрозуміло, що вдруге в сезоні зупинитися за крок від золота не хоче жодна із команд. З огляду останніх матчів обидва колективи перебувають в непоганій формі, «Аквітан» класно контролює мʼяч, але може зіграти і на контратаках, як в попередньому етапі, забивши першими «Елітбуду», перелаштуватися і класно вибігали в контратаки, адже швидкісних гравців у підопічних Артема Кравченка вистачає. «Лебединські ковбаси» в свою чергу можуть непогано грати через стовпа, де Рябко класно проявляє себе в цьому амплуа, також не можна не відмітити сконцентрованість гравців «ковбас» в кожному ігровому моменті, що вже не раз приносило їм результат. Тож Гурбі і компанії важливо не випадати з гри ні на секунду, з цим у них по ходу сезону ніби проблем не було. Так що будемо очікувати рівного матчу, де кожна із команд заслуговує на чемпіонство, але переможець буде лише один і хто краще розпорядиться своїми можливостями той і підніме Кубок над головою. Прогноз на гру 2:2.