Асоціація футзалу Сумщини

Анонс дванадцятого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Після тижневої паузи, зумовленої проведеннням другого раунду кубка АФС , до матчів чемпіонату повертається Перша ліга. До кінця сезону залишилося всього три тури, тож уважно слідкуємо за його розв’язкою.

Brocar-Star Peppers – Forza /10.02 – 12:00; палац спорту СумДУ/

«Peppers”, після емоційно-виснажливого поєдинку в кубку АФС спробує знайти сили на гру проти Forza. Для підопічних Валерія Карацюби, котрі мають теоритичні шанси на чемпіонство дуже важливо ці шанси зберігати до самого кінця. А для цього втрата очок в подібних поєдинках просто неможлива. В першому колі, матч завершився мінімальною перемогою господарів 3:2, проте в цілому перевага «перців» у тій зустрічі була більш вагомою. Якщо Brocar-Star Peppers вдасться зіграти на тому ж рівні, що був в матчі тижневої давнини з Прокуратурою то проблем з результатом не буде.

Наш прогноз: 3:1

Балу – Гранум / 10.02-18:00; палац спорту СумДУ/

«Ведмеді», на відміну від своїх майбутніх суперників не мали паузи, та провели зустріч у кубку АФС, за підсумками якої пройшли до основного раунду. Тож можна вважати, що підопічні Станіслава Корсуна перебувають у доброму гуморі та хорошій ігровій формі. Господарі, ведуть відчайдушні спроби зачепитися за бронзові медалі чемпіонату, тому в залишених матчах мають неодмінно брати максимум очок, та чекати на помилку від Brocar-Star Peppers. Звісно, це є додаткове психологічне навантаження на гравців Балу, і саме цим можуть скористатися не обтяжені турнірними завданнями гості. Гранум в другому колі вже встиг створити одну сенсацію, тож цілком може зазіхнути на ще одну. Обидва колективи більше націлені на атакуючий футзал, тож цікаво буде подивитися хто зуміє краще впоратися з реалізацією та взяти гору над опонентом.

Наш прогноз: 4:2

Прокуратура – Спартак / 11.02 – 9:30; палац спорту СумДУ/

Прокуратура, котра з минулого туру чемпіонату очолила турнірну таблицю, просто немає права втрачати очки з останньою командою чемпіонату. Лише банальна недооцінка та зверхнє відношення може завадити підопічним Віталія Ханюкова здобути результат у цій зустрічі. Тож це і буле головним завданням для тренера, який має знайти рраавильні слова, аби його колектив не наробив помилок.

Наш прогноз: 6:0

Натон – МХП-Урожайна країна /11.02-10:30; палац спорту СумДУ/

Другий тиждень поспіль доля зводить ці колективи між собою. І якщо брати до уваги останню зустріч Натону та МХП-Урожайної країни у кубку, то гості, залишаються фаворитами матчу. Підопічні Андрія Алєксєєнка вже мають дві звитяги над своїм суперником в цьому сезоні, і безсумнівно спробують здобути ще одну. Тим паче, після втрати лідерства минулого туру, “puncher’s “, мають бути дуже мотивовані. Адже втрата очок може поставити хрест на їх чемпіонських амбіціях. Чи зуміють господарі, з третьої спроби,  щось протиставити своїм суперникам? – дізнаємось по завершенню зустрічі цих команд.

Наш прогноз: 1:4

Коментарі закриті.