Асоціація футзалу Сумщини

Анонс другого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Вітаємо вас перед стартом другого туру чемпіонату Сумської області з футзалу у Вищій лізі. Результати минулого тижня змушуватимуть деякі колективи реабілітуватися перед власними вболівальниками, що додає прийдешнім поєдинкам ще більше цікавості. Ну а ми разом слідкуватимемо на скільки це їм вдасться. До вашої уваги анонс 2 туру Вищої ліги АФС.

СКІФ-СДПУ  – O`GRADY`S Team /11.11 – 12:00 ; спорткомплекс СДПУ/

У доброму гуморі підходять до гри обидві команди, адже зуміли потішити не лише результатом а і гарною грою своїх вболівальників минулого туру. «Педагоги» продемонстрували, що незважаючи на велику кількість втрат, їм є ким їх замінити, і що головне при цьому не втративши у малюнку своєї гри. За це респект тренерській майстерності Ігора Кравченка, який за короткий час  фактично зумів створити нову команду. Проте наразі перед гравцями СКІФУ та тренером стоїть не менше цікаве завдання, а саме стабільність результатів. Тож гра проти O`GRADY`S Team буде першим таким іспитом.  Ребрендинг команди Віталія Паська, явно пішов на користь колективу і вони зі старту ж перервали невтішну серію проти Сумиобленерго, здобувши впевнену перемогу 3:1. Що головне, що минулого туру, гості вдало підібрали тактику на поєдинок, віддавши ініціативу супернику, а самі зосередилися на щільному захисті та швидких випадах вперед. Це фактично дозволило O`GRADY`S нівелювати небезпеку біля власних воріт, та бути гострими біля володінь опонента. Навряд чи підопічні Віталія Паська будуть щось змінювати проти більш швидкісних опонентів в прийдешньому поєдинку, тож буде цікаво поспостерігати, чи спрацює дана тактика вдруге.

Наш прогноз: 4:2

СумДУ – Газмережі СФ /11.11 – 13:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

СумДУ, після поразки від СК Поліцейських Сумщини, спробує нав’язати боротьбу одному з фаворитів ліги Газмережі СФ. Проте звісно ж на даному етапі сезону, команда Андрія Бурдюга фаворит лише на папері, а от свій статус потрібно буде підкріплювати результатами. І поєдинок проти новачка дивізіону, в цьому плані, як ніколи доречний. Інтриги додає і той факт, що нинішній тренер гостей є символом та  чи не найяскравішим відображенням школи СумДУ, тож буде дуже цікаво подивитися чи зуміють Газмережі СФ під керівництвом Андрія Бурдюга переграти молоде покоління тієї славнозвісної школи.

Наш прогноз: 2:5

Явір Краснопілля – Україна Токарі /11.11 – 14:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Після поразки від СКІФУ-СДПУ минулого тижня, хочеться зрозуміти чи то «педагоги» наразі на стільки потужна команда, і ми дарма їх внесли до числа колективів, в яких можуть виникнути проблеми на початку сезону через суттєву зміну у складі, чи то просто у краснопільчан були певні недоліки з підготовкою до старту чемпіонату. Протистояння проти Україна Токарі можливо не повністю, проте частино точно дасть нам на це відповідь. Підопічні Олександра Михайлюка здобули нічию у грі з Газмережі СФ, проте у грі з «газовиками» прослідковувалося, що наразі команда ще не в найкращому своєму фізичному стані. Явір також функціонально підсів у другій частині свого матчу, тож можна вважати, що колективи в приблизно однаковій формі підходять до очної зустрічі. Звісно ж за такого розкладу, на перший план вийде досвід, та вміння правильно розпорядитися моментом. В цьому плані Україна Токарі, як нам вбачається, має певну перевагу. А от чи зуміють вони її втілити у результат, будемо спостерігати разом.

Наш прогноз: 2:2

Технологія-Агросвіт – СК Поліцейських Сумщини /12.11 – 13:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Результатом минулого тижня, діючий чемпіон ліги зі старту посрамив всіх скептиків, щодо того чи є у підопічних Максима Мисловського бажання та мотивація тримати високу планку та залишатися на верхівці нашого футзалу. Технологія-Агросвіт не залишила жодних шансів CompService і тепер, щоб не повторити участі «комп’ютерників», полісменам потрібно серйозно налаштовуватися на даний поєдинок. Гості, свій дебют у «вишці» відмітили впевненою перемогою над СумДУ, що додає гарного настрою та ентузіазму команді перед грою, тим паче, що скоріше за все цього разу доведеться більшу частину зустрічі проводити без м’яча, тож психологічна стійкість не завадить. Чи вдасться колективу Олександра Єлшанського витримати іспит чемпіона ліги? – питання на яке ми дізнаємось відповідь, по завершенню їх очного протистояння.

Наш прогноз: 4:1 

Сумиобленерго – CompService /12.11 – 14:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Другий тур звів між собою двох невдах минулого тижня, адже що Сумиобленерго, що CompService явно не так розраховували почати свій шлях цього сезону. Тож налаштованість на гру має бути на високому рівні. Тим паче, що саме бажання реабілітуватися стане головною рушійною силою. В кого цієї сили буде більше, той і зможе компенсувати огріхи минулого туру. Безперечно, команда Олексія Тюріна знає як грати проти Сумиобленерго, адже «комп’ютерники»  вже давно являються незручним суперником для підопічних Євгенія Хабовця, і в якому б стані CompService не підходили до очної зустрічі, вони здобувають результат. Чи продовжиться ця невтішна статистика для «енергетиків» і надалі, чи все ж матиме інший кінець, дізнаємося після гри.

Наш прогноз: 1:3

Коментарі закриті.