Асоціація футзалу Сумщини

Анонс другого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Продовжують входити в сезон команди Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу. Другий тур для деяких команд, стане дебютним в цьому році, адже матч між МХП-Урожайна країна та Спартаком минулого тижня було перенесено. Звісно ж, говорити про вирішення завдань ще зарано, проте колективи що на старті зуміють створити собі певний запас, надалі мають почуватися більш впевнено, тож очікуємо на цікаві протистояння в кожному з календарних матчів туру. До вашої уваги, анонс майбутніх поєдинків Першої ліги.      

Спартак – Forza /11.11 – 12:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Доволі важко зараз сказати, що з себе представляє команда Спартак. Господарі, ще влітку мали відчутні проблеми з комплектацією складу, і чи вдалося їх вирішити Владиславу Білоконю, поки сказати важко. Forza в свою чергу, провели цілком пристойний матч проти Балу, та зуміли заробити один заліковий бал. Підопічні Олександра Бабича уважно відіграли в захисті, та традиційно для себе знайшли свій момент під стандарту. Тож якщо гостям вдасться бути стабільними, то цілком  можуть розраховувати на позитивний результат для себе.

Наш прогноз: 1:4

Гранум – МХП-Урожайна Країна /11.11 – 15:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Гранум, котрий невдало почав свій чемпіонат у цьому році, протистоятиме дебютанту ліги МХП-Урожайна Країна. Досить важко спрогнозувати в якому ключі пройде дана зустріч, адже ще не зовсім вдалося познайомитися з можливостями гостей, проте ще до появи на полі очікування від колективу доволі високі. Команда Андрія Алєксєєнка має в своєму складі гравців пристойного рівня і сумнівів в тому, що цей колектив може створити проблеми і бути конкурентним не виникає. Проте не варто відкидати той факт, що це їх дебютна зустріч, а отже може мати свій відбиток, адже того важливого ігрового тонусу «punchers» точно не вистачатиме. Гранум же в свою чергу, по минулій своїй грі відчутно має проблеми зі складом, та болісно переживає момент втрати своїх  лідерів, що кували перемоги минулого року. В першу чергу це стосується Олександра Бокача та Кирила Артеменка, які виявили бажання продовжити виступати в інших командах. Саме цей дует попереднього сезону забив на двох 35 голів, і відсутність таких виконавців дасться в знаки будь-якому колективу. Тож поки підопічні Олександра Даценко звикатимуть діяти на майданчику без  цих гравців, можуть бути певні проблеми з результатами на старті чемпіонату.

Наш прогноз: 2:5     

Прокуратура – Натон /11.11 – 16:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Цікаве протистояння очікує нас між колективами, що святкували перемогу у першому турі, та підходять до очного протистояння в статусі поточних лідерів чемпіонату. Прокурори, які в цей сезон увійшли зі зміною на тренерському містку (замість Валерія Шепеля, грою керував Віталій Ханюков) провели впевнений матч проти Brocar-Star Peppers. Одразу, що впало в око під час того поєдинку, так це те, що Ханюкову вдалося підібрати досить збалансований склад, де окрім багаторічних лідерів додалися перспективна молодь в обличчі Русіна та Савицького та кілька досвідчених гравців в обличчі Жиловця та Усатенка, що робить колектив більш гнучким у порівнянні з минулим сезоном. Натон, не зважаючи на те, що фактично не зазнав змін, та все ж одне ключове підсилення здійснив. Дмитро Бехта, що ще влітку захищав кольори як раз Прокуратури перейшов до Постальчан та зі старту показав, на скільки визначну роль відіграватиме в побудовах атак команди Підлужного. Тож захисту господарів потрібно провести максимально уважну гру, щоб втримати сімдесят сьомого номера гостей. Натон завжди славиться тим, що вміє нав’язати свою силову манеру кожному опоненту, тож якщо вдасться бути компактним у захисті, тим самим  уникнувши серйозних розривів між лініями, можна буде створити проблеми більш легкій групі атакуючих гравців Прокуратури.

Наш прогноз: 4:2  

BrocarStar Peppers – Балу /11.11 – 17:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

«Перці» минулого тижня поступилися в центральному матчі туру проти команди Прокуратури, тож мають з усією відповідальністю підійти до прийдешньої зустрічі з ФК Балу. «Ведмеді» також провели не найкращу свою гру проти Forza, проте все ж мають в своєму доробку один заліковий бал. З точки зору досвіду, то тут у господарів беззаперечна перевага, та чи стане їх футзальний бекграунд у нагоді для Peppers велике питання. ФК Балу – добре фізично підготовлена команда, яка цілком  може компенсувати тактичні недоліки Підопічні Станіслава Корсуна надто обережно провели свою дебютну зустріч у лізі, тож цілком ймовірно, що другу гру «ведмеді» будуть більш сміливо діяти в атаці, адже потенціал у них для цього є. Чи зуміють гості здивувати, та створити проблеми більш маститому супернику, дізнаємося по завершенні матчу.

Наш прогноз: 3:1

МХП-Урожайна Країна – Спартак /12.11 – 12:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

В неділю свій перенесений матч першого туру зіграють МХП-Урожайна Країна – Спартак. І тут на перший план вийдуть питання функціональної готовності  адже  команди зіграють другу гру за два дні. В таких ситуаціях не зайвим буде мати хорошу лаву запасних, щоб безболісно пройти насичений вік-енд. З інтересом будемо спостерігати за даним протистоянням, адже у разі перемоги одного з колективів, потенціально вони можуть приєднатися до кагорти лідерів.

Наш прогноз: 3:1

Коментарі закриті.