Асоціація футзалу Сумщини

Анонс другого туру літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Літній чемпіонат, немов той локомотив, по трохи набирає обертів і не встигли вболівальники відійти від феєрії голів в першому турі, як на черзі стартує другий. Формат цьогорічного розіграшу змушує команди не відкладати в довгий ящик питання результату, а одразу вмикатися та набирати залікові бали за для вирішення своїх завдань. Адже серія з кількох поразок може поставити під сумніви амбіції багатьох на здобуття нагород найвищого ґатунку. До вашої уваги анонс другого туру Літнього чемпіонату з футзалу Сумської області.

05.06 – Понеділок

Група B

Patriots – СумДУ /ФЦ Барса, 18:00, поле 3/

Першими відкриють другий тур представники групи «В». Patriots та СумДУ зазанли поразок у попередніх матчах. І якщо, від господарів, важко було чекати бодай якогось позитивного результату з однією найтитулованіших команд Сумського футзалу Динамо  і вони очікувано поступилися, при цьому продемонструвавши сміливу гру попереду,що дало змогу забити три голи. То від студентів очікувалася значно сильніша грау поєдинку проти Хлібодару. Безумовно підопічні Олександра Шумила прагнутимуть реабілітуватися перед вболівальниками, тому не дивлячись на протистояння з дебютантом мусять підійти до матчу з максимальною відповідальністю.

Наш прогноз: 2:5

CompService – Колос Підліснівка /ФЦ Барса, 18:00, поле 4/

У другому поєдинку ігрового дня «Комп’ютерники» прийматимуть Підліснівський Колос . На перший погляд для підопічних Олексія Тюріна не має статися якихось проблем в у грі проти значно нижчого за рівним суперника, проте історія знає багато поєдинків в літньому чемпіонаті, коли аутсайдер нав’язував серйозну боротьбу супернику. Тому якщо господарі зневажать належним рівнем концентрації на грі може статися все, що завгодно… Тим паче гості завжди відрізнялися великим рівнем зарядженості на боротьбу.

Наш прогноз: 6:3

Хлібодар – Forza /ФЦ Барса, 19:00, поле 3/

Одне з найцікавіших протистоянь першого ігрового дня. Степанівці прийматимуть Forza, і є така думка, що готові нав’язати свою контргру ще одному супернику який на папері являється фаворитом. Господарі мають добре збалансовано команду і якщо всі будуть в порядку, то однозначно зуміють створити чимало проблем захисту Forza . Гості в свою чергу після перемоги в першому турі мають можливість розвинути свій успіх та зробити собі запас очок перед поєдинками з фаворитами групи «В». Тому варто віднестись до поєдинку з максимальною відповідальністю.

Наш прогноз: 4:4

Група C

ФК Лебедин – Валедіанс /ФЦ Барса, 19:00, поле 4/

Завершують ігровий день представники групи «С» – ФК Лебедин та Валедіанс. Команди підходять до гри з прямопротележним настроєм, адже господарі в першому поєдинку зуміли здолати супротив ТРО Суми, а Валедіанс не зумів нічого протиставити Forest, зазнавши поразки 4:0. Лебединці мають у своєму складі кілька хороших виконавців які спроможні створити проблеми захисту гостей. А від так, першочерговим завданням для Валедіансу, буде саме нівелювати сильні сторони господарів в атаці, терпляче чекаючи на контратаки. Якщо з реалізацією не буде проблем, то можемо стати свідками захоплюючої гри.

Наш прогноз: 3:2

06.06 – Вівторок

Група В

Сумиобленерго КПР – Динамо /ФЦ Барса, 18:00, поле 4/

Календарю КПРівців не позаздриш. Після Комп Сервісу, в  другому турі на команду чекає другий претендент на «вишку» від  групи «В» – Динамо. Звісно гості являються беззаперечним фаворитом матчу, проте головним питанням буде в якому складі до гри підійдуть Динамівці, адже з цим гості часто мають проблеми, які можуть позначитися на результаті. Новостворена друга команда «Енергетиків» ще намацує ігрові зв’язки, проте вже помітно, що колектив в слід за першою командою намагається грати у футзал. Тож побачимо чим це закінчиться для Динамо, але те, що доведеться серйозно попотіти сумнівів немає.

Наш прогноз: 3:5  

Група С

Натон-Лікарське – Forest /ФЦ Барса, 18:00, поле 3/

Дуже цікава зустріч чекає нас між Натон-Лікарське та Forest . Об’єднана команда двох сусідів виглядає досить амбіційною і тому недооцінювати господарів точно не варто. Навіть такому колективу як Forest. Господарі провели впевнений поєдинок проти Зірки та здобули п’ять сухих м’ячів «адвокатам». Гості також в суху здолали Валедіанс 4:0, але чомусь є така впевненість, що не така вже й безгрішна оборона обох колективів, тому в цьому поєдинку точно варто очікувати на голи. Важко виділити фаворита в цій парі, адже не дивлячись на велику кількість хороших виконавців у складі підопічних Олександра Михайлюка, збір на гру бажає кращого, а від цього можно спрогнозувати, що рівно пройти перший етап цьому колективу не вдасться. Тож спробуємо наврочити першу втрату очок..

Наш проноз: 2:2

ТРО Суми – Технологія Агросвіт /ФЦ Барса, 19:00, поле 3/

ТРОшники в другому турі буду протистояти гегемону Сумського футзалу Технології-Агросвіт. Перший тур показав, що підопічні Максима Мисловського аж ніяк не «наїлися» футзалом після довгого зимового сезону, і готова продовжувати в тому ж дусі. Різниця у класі між обома колективами матиме вирішальне значення, тому важко знайти за рахунок чого військовим в цьому матчі вдасться зачепитися за результат.

Наш прогноз: 2:7

Група D

Прокуратура – Peroff /ФЦ Барса, 19:00, поле 4

Завершувати другий ігровий день випало парі з групи «D» – Прокуратура – Peroff. Обидва колективи ідентично зіграли свої попередні матчі, звівши свої протистояння до нічиєї. А від того, ще більше прагнутимуть здобути перемогу. З першого погляду Прокурори здаються явними фаворитами, проте Peroff здібний дисципліновано зіграти, і якщо втримає перший натиск та змусить нервувати господарів, то може скористатися можливістю здобути позитивний для себе результат.

Наш проноз: 3:1

07.06 – Середа

Група D

ДЮСШ ім..М.І. Масалітіна (смт Миколаївка) – ФК Балу /ФЦ Барса, 18:00, поле 3/

ФК Балу після бойової нічиєї з Прокуратурою намагатиметься здобути свої перші три очки у матчі з молоддю з смт Миколаївки. Юні вихованці ДЮСШ у грі з Сумиобленерго показали, що не знітяться ні перед яким суперником і будуть старатися демонструвати сміливий футзал. Тому підопічним Станіслава Корсуна не слід нехтувати недооцінкою суперника та з усією серйозністю підійти до поєдинку. Втрата будь-яких очок для гостей може стати великою проблемою наприкінці першого етапу коли будуть підраховуватися усі залікові бали. Очікуємо відкритий футзал з чималою кількістю голів.

Наш прогноз: 4:7

Гранум – СК Поліцейських Сумщини / ФЦ Барса, 19:00, поле 3/

Мабуть центральне протистояння туру відбудеться в групі «D»  між Гранумом та СК Поліцейських Сумщини. Гості впевнено здолали Слобожанщину-Агро в першому турі 9:0, тоді як підопічні Олександра Даценка стартовий тур пропускали, тому невеличку перевагу в тонусі віддамо саме поліцейським. Обидва колективи мають в своєму складі якісних виконавців, а від того варто очікувати цікаві комбінації та видовищну гру з боку обох сторін, від якої в першу чергу  виграють вболівальники команд, ну а хто здобуде гору спрогнозувати досить важко.  

Наш проноз: 3:3

08.06 – Четвер

Група А

Антифутбол – Третій тайм /ФЦ  Барса, 18:00, поле 3/

Четвер повністю відданий під матчі групи «А», і першими з’являться на майданчику футзалісти Антифутболу та Третього тайму. Звісно безсумнівним фаворитом є підопічні Віталія Паська. А зважаючи в якому шаленому настрою підійшли до літнього сезону гравці Третього тайму то за господарів стає трохи тривожно. Так молодь Антифутболу полюбляє багато атакувати, але чи готові вони більшість часу грати другим номером, та протистояти багаторічним награним зв’язкам гостей покаже гра. Якщо зуміють правильно розподілити сили та терпляче працювати на оборону, то можна розраховувати на позитивний результат, адже у здібностях Сергія Зеленського в атаці партнерам сумніватися не доводеться.

Наш проноз: 3:7

Моноліт – ЕФК Олександрія /ФЦ  Барса, 18:00, поле 4/

Ще одне протистояння яке відбудеться паралельно з матчем Антифутбол -Третій тайм – це Моноліт-ЕФК Олександрія. Для Моноліту це дебютний сезон, а від так очікувати чогось екстраординарного від колективу не варто, адже як показує практика дуже рідко буває, щоб новостворені колективи зі страту почали здобувати результат. Для господарів кожна гра першого етапу має розглядатися як важливий досвід, який стовідсотково їм знадобиться в другому етапі, не зважаючи до якої з ліг потрапить команда. Для колективу Олександрійців ця гра має більше значення, адже не зважаючи на досить молодий вік команди, хлопці мають хороший досвід у минулому розіграші Другої ліги з футзалу де потрапили до вісімки кращих команд. А від так мають цим користатися в подібних поєдинках, щоб якомога вище закінчити попередній етап. Тим паче, що кровенчани підсилилися досвідченим Віталієм Гученко (граючий тренер в основному грає за Україну з Токарів), який чудово вміє вести гру та партнерів за собою. Тому спробуємо спрогнозувати, що його майстерність стане вирішальною в даному поєдинку.

Наш прогноз: 2:5

Спартак – Фортуна /ФЦ  Барса, 19:00, поле 4/

Цікаво буде поспостерігати за наступним протистоянням між Спартаком та Фортуною. Спартак, який покинули кілька лідерів колективу повинен вчитися призвичаюватися до гри в першу чергу без Андрія Неліна, котрий багато років був головним ватажком команди. Тож у побудові гри господарів можуть виникати проблеми, чим можуть скористатися гравці Фортуни. Гості в дебютному матчі поступилися минулорічному чемпіону літнього чемпіонату – Сумигазу, тому посипати голову попелом точно не варто, і для колективу як раз з цієї гри починається вирішення своїх завдань Не можна сказати, що Фортуна якось сильно вирізняється грою в атаці, але варто відмітити той факт, що підопічні Владислава Лавруся досить організовані у захисті тому господарям на легку прогулянку розраховувати точно не варто.

Наш прогноз: 2:2

Елітбуд – Сумигаз /ФЦ  Барса, 19:00, поле 3/

Елітбуд у другому турі зустрічатиметься з одним із фаворитів всього чемпіонату – Сумигазом. Підопічні Андрія Бурдюга чудово попрацювали над трансферами, та зробили кілька чудових підсилень, тому звісно головним завданням окрім потрапляння до Вищої ліги буде, ще й якомога швидше зігратися. Більш віковій команді Елітбуда буде важко  встигати за пересуваннями мобільних гравців групи атаки гостей, тому якщо не буде розхлябаності в діях Сумигазу, то проблем з результатом у підопічних Андрія Бурдюг виникнути не повинно!

Наш прогноз: 1:7

09.06 – П’ятниця

Група С

               Грифони – Зірка /ФЦ Барса, 19:00, поле 4/

                Грифони, які пройшли хрещення дебютним поєдинком проти Технології-Агросвіт прийматимуть Зірку, яка провалила попередній поєдинок проти Натон-Лікарське. Тому Грищенко і Компанія з усіх сил буде намагатися реабілітуватися за той матч, що і являтиметься додатковою складністю для Грифонів. Адже у складі «адвокатів» підібраний досить добротний склад, який вміє грати в футзал, продемонструвавши це в зимовому сезоні Другої ліги. Якщо добре знайома пара Грищенко-Брухно знову налаштуються на одну хвилю, то у захиста господарів будуть проблеми, і лише самовіддана гра може їм допомогти. Буде цікаво поспостерігати з яким настроєм підійдуть команди до очної зустрічі.

Наш прогноз: 1:4

Група D

Сумиобленерго – ФК Балу /ФЦ  Барса, 18:00, поле 3/

Ще одна зустріч з присмаком інтриги відбудеться між Сумиобленерго та ФК Балу. З точки зору досвіду, та малюнку гри питань по фавориту матчу виникати не повинно. А от щодо самовіддачі, то тут «Ведмеді» можуть дати фору будь-якому супернику. «Енергетики» зробили кілька точкових підсилень, зокрема закрили проблемне питання з голкіпером команди. Підопічним Євгенія Хабовця важливо буде зосереджено відпрацювати у захисті, адже головною чеснотою гостей є саме напористість попереду. Балу завжди активно йде в атаку, та за рахунок мобільності гравців виснажує своїх суперників. Тож цікаво буде дізнатися чий стиль візьме гору – комбінаційний чи романтично-атакувальний.

Наш прогноз: 4:1

Слобожанщина-Агро – Локомотив (Ворожба) /ФЦ  Барса, 18:00, поле 4/

Слобожанщина-Агро, після болючої поразки, буде старатися взяти свої перші очки у матчі проти Локомотиву Ворожби. Гості, в свою чергу, втратили перемогу в першому турі, ведучи у рахунку в два м’ячі. Тому в цілому, у обох колективів є певна нотка недосказаності. «Агрономи» відверто здивували, результатом проти СК Поліцейських Сумщини, адже у складі Слобожанщини-Агро є непогані досвідчені гравці,  які поповнили команду влітку. Тому зараз потрібно швидко зігратися один з одним та починати набирати очки.  У Локомотива багато молодих гравців, які здатні виконати великий обсяг бігової роботи, і буде цікаво подивитися чи готові господарі будуть добігати до кінця та відпрацьовувати в обороні.

Наш прогноз: 2:3

ДЮСШ ім..М.І. Масалітіна (смт Миколаївка) – Гранум /ФЦ  Барса, 19:00, поле 4/

Останній матч п’ятниці відбудеться між  ДЮСШ ім.М.І. Масалітіна проти Гранума. Обидва колективи проведуть цього тижня по два поєдинки, тому на перший план вийде фізична підготовка. Гранум звісно ж зобов’язаний брати три пункти, і того досвіду який має колектив Олександра Даценка повинно бути більш ніж вдосталь для перемоги.

Наш прогноз: 1:6

Коментарі закриті.