Асоціація футзалу Сумщини

Анонс девʼятого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Після новорічної паузи повертаються до свого звичного режиму і матчі Першої ліги. Команди вже встигли розпочати друге коло, тож до фінішу сезону не так вже і далеко, а це означає, що в кожній окремо взятій зустрічі потрібно викладатися на максимум. До вашої уваги анонс дев’ятого туру Першої ліги АФС.

Forza – Спартак / 13.01- 12:00; палац спорту СумДУ/

Відкривають ігровий тур команди з нижньої частини турнірної таблиці – Forza та Спартак. Для господарів, які приймали участь у кубку АФС, гра на минулих вихідних, може стати перевагою. Адже як не крути, ігровий тонус буде трохи кращим. Та от чи зуміють це використати зі знаком плюс на свій бік гравці Forza, це вже питання до них. Команда невдало провела кубкову зустріч з друголіговим колективом ФК Соборна, та поступилася з рахунком 3:2, що може накласти відбиток на впевненості гравців. Для Спартака головною інтригою буде те, в якому складі вони зможуть зібратися на даний поєдинок, адже попередній свій матч, колектив провів в дуже обмеженій кількості виконавців. І якщо це повториться і цього разу, то команді гостей, може банально не вистачити сил на весь відрізок поєдинку. Тож подивимося як все складеться для Спартака.

Наш прогноз: 3:2

МХП-Урожайна країна – Гранум /13.01-13:00; палац спорту СумДУ/

МХП-Урожайна країна, які з минулого туру очолили турнірну таблицю, зустрінуться проти аутсайдера ліги Грануму. Здавалося б, результат їх першого матчу 10:2, більш ніж красномовно говорить про перевагу Роменчан. Проте, склад гостей зробив кілька цікавих придбань у міжсезоння, що додає інтриги до данного протистояння. Звісно ж, говорити проте, що від тепер для Грануму все кардинально зміниться поки зарано, але той факт, що команда Даценка робить до цього кроки заперечувати не можна. І здобуття очок в зустрічі з лідером, стане яскравим прикладом цього. Та навряд чи це буде легко зробити, адже «puncher`s», які тільки но повернули собі першу сходинку чемпіонату, з усіх сил намагатимуться відстояти її.  Чи зуміють гості, стати каменем спотикання для підопічних Андрія Алєксєєнка, покаже гра.

Наш прогноз: 4:2

ФК Балу – Brocar-Star Peppers / 13.01- 14:00; палац спорту СумДУ/

 Центральне протистояння дев’ятого туру відбудеться між командами ФК Балу та Brocar-Star Peppers. Після першого очного матчу між цими суперниками, багато що змінилося, «ведмеді», набралися досвіду, та більш впевнено почувають себе в лізі. Підопічні Станіслава Корсуна, вже мають у своєму активі перемогу над одним із лідерів чемпіонату МХП-Урожайна країна, і цілком можуть зазіхнути на ще одну. Для цього їм потрібно якомога надійніше провести гру поблизу своїх воріт, та спробувати не дати комфортно себе почувати гравцям гостей під час побудови атаки на чужій частині майданчику.  Для команди господарів, дуже багато залежатиме від того на скільки вдало буде діяти голкіпер «ведмедів» – Богдан Горох. Відсутність якого і зіграла зі знаком мінус для ФК Балу у першій їх очній зустрічі. Саме гра першого номера господарів, дає підопічним Станіслава Корсуна варіативність, адже окрім своїх безпосередніх обов’язків, Горох часто підключається до атак своїх партнерів, та допомагає їм у створенні небезпечних моментів біля воріт суперника. «Перці», які ділять першу-другу сходинку з роменчанами, аби залишатися серед числа лідерів мають здобувати максимум очок, і тритижнева пауза точно не піде команді Валерія Карацюби на користь. Гості мають проблеми із так би мовити вкатуванням в сезон, тож буде цікаво подивитися, чи зуміють цим скористатися ФК Балу.

Наш прогноз: 2:2     

Натон – Прокуратура /13.01 – 15:00; палац спорту СумДУ/

Закривають ігровий тур команди Натон та Прокуратура. Гості, після двох невдалих матчів поспіль, розгубили свою перевагу і тепер мають виступати в ролі наздоганяючих. Підопічні Віталія Ханюкова, минулого тижня, хоч і не без проблем, та все ж здолали у кубковому протистоянні Patriots, тож мають певну перевагу з точки зору функціоналу над суперниками, які волею рейтингу заздалегідь пройшли у наступний раунд. Господарі, завжди славилися своїм вмінням нав’язати боротьбу більш іменитим опонентам і традиційно, протягом сезону, в когось із них відбирали очки. Тож недооцінки з боку прокурорів бути не може. Якщо, гості зуміють на повну використати свій атакувальний потенціал, то шансів на успіх у команди набагато більше.

Наш прогноз: 2:4

Коментарі закриті.