Асоціація футзалу Сумщини

Анонс десятого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Цього тижня стартує друге коло чемпіонату у Вищій лізі. Таким чином команди, вийшли на фінішну пряму і результат кожного наступного матчу матиме все більші наслідки на підсумкову турнірну таблицю. Що і додає напруги в наших протистояннях. Тож цікаво буде подивитися як зміниться турнірне положення після десятого туру. До вашої уваги, анонс дебютних матчів другого кола у Вищій лізі.

Явір Краснопілля – СКІФ-СДПУ /13.01-12:00; спорткомплекс СДПУ/

Єдиний суботній матч у Вищій лізі відбудеться між Явір Краснопілля та СКІФ-СДПУ. В першому колі краснопільчани зазнали поразки з рахуноком 5:2. Тоді саме за рахунок кращої фізичної готовності, «педагоги» зуміли дотиснути свого суперника. Цього разу перевага знову на боці підопічних Ігора Кравченка, адже не дивлячись на доволі відчутну паузу з моменту останньої гри, студенти мають у своєму складі широку обойму гравців, за рахунок яких і мають досягнути позитивного результату. Особливо на тлі кадрового голоду, що переживає колектив Явір. Звісно, господарям, в тактичному плані є що запропонувати гостям, проте чи вистачить їх на весь поєдинок – велике питання!

Наш прогноз: 2:5

Сумиобленерго – O’GRADY’S Team /14.01-10:00; палац спорту СумДУ/

Одне із принципових протистоянь нас очікує між Сумиобленерго та O’GRADY’S Team. В першому колі, підопічні Віталія Паська, святкували перемогу, що додало колективу більше впевненості у власні сили. За період першого кола, з упевненістю можна сказати, що «хлопці в зеленому» найнезручніший опонент для тих кому конче необхідно набирати очки. Гості являються доволі закритою командою, яка будує свою гру від захисту, та вкрай мало дозволяє створити біля володінь Костянтина Пєтухова. Тож буде цікаво подивитися як ці редути спробують подолати господарі протистояння, Сумиобленерго. З огляду на те, що менше «енергетиків» забили лише гравці СумДУ, зробити це буде не так і просто. Тож цілком ймовірно, що нас очікує закрита зустріч з боку обох опонентів, які спробують не ризикувати, та чекати на помилку від суперника. Ну а хто припуститься менше похибок, тому і посміхнеться удача.

Наш прогноз: 1:1

Україна Токарі – Газмережі СФ /14.01-11:00; палац спорту СумДУ/

Без сумніву центральна зустріч десятого туру. Україна Токарі, яка трохи відстала від своїх опонентів, змушена надолужувати втрачене, а від так обов’язково намагатися перемоги «газовиків». І на щастя для вболівальників господарів, їм це цілком до снаги! В команді підібрані досвідчені виконавці, які не раз стикалися з подібними ситуаціями, і саме досвід має стати у нагоді підопічним Олександра Михайлюка. Газмережі, що очолюють турнірну таблицю, мають перебувати у доброму гуморі, адже підопічні Андрія Бурдюга мають чотириматчеву переможну серію, та не безпідставно йдуть на першому місці. Звісно, для номінальних гостей цього матчу, перемога також стане величезною перевагою, з точки зору турнірних завдань. Адже окрім того, що колектив продовжить тримати на відстані витягнутої руки переслідувачів, зможе ще й відчинити від боротьби грізного опонента, який являється Україна Токарі. Тож нас чекає чудова гра, від перегляду якої, маємо надію отримати велике задоволення. Ну а хто переможе в даній зустрічі, нехай вирішує доля.

Наш прогноз: 1:1

СумДУ – СК Поліцейських Сумщини /14.01-12:00; палац спорту СумДУ/

Інтригуюче протистояння обіцяє бути між командами СумДУ та СК Поліцейських Сумщини. Обом колективам перемога потрібна як повітря, а тому безкомпромісності даній дуелі на займати.  Якщо брати до уваги першу зустріч цих команд, то можна віддати перевагу команді гостей, адже той поєдинок закінчився їх впевненою перемогою 3:1. Важко передбачити за яким саме сценарієм піде гра, але те, що для кожної з команд, позитивний результат буде чудовою можливістю почати все з чистого аркушу немає сумнівів. А від так і напруга у зустрічі має бути високою. Той кому вдасться краще налаштуватися на очне протистояння, зможе святкувати перемогу.

Наш прогноз: 1:3

Технологія-Агросвіт – CompService /14.01-13:00; палац спорту СумДУ/

Немов під копірку повторюється ситуація в даній зустрічі. Знову CompService чекає на «технологів» після їх матчу у Першій лізі з AM Estate. Тоді було чимало очікувань, що підопічні Максима Мисловського віддадуть перевагу зустрічі чемпіонату України, та підійдуть до протистояння з «комп’ютерникам» у невмотивованому вигляді. Проте на ділі все виявилося зовсім інакше, той матч з Дніпрянами, «технологи» так і не дограли, а від так виплеснулася всю свою енергію на гравців CompService, які на той час були до цього не готовими. Тож дуже цікаво подивитися, чи зробили для себе якісь висновки з тої злощасної гри підопічні Олексія Тюріна. Адже в цілому, гості, демонструють хороші результати, і після першого кола займають місце в середині таблиці. Якщо відкинути рахунок матчу в першому турі, то у «комп’ютерників» доволі надійна оборона. Саме гра другим номером  і дозволяє їм набирати очки. В першому колі, це на собі встигли відчути амбітні СКІФ-СДПУ та Україна Токарі. Тож, сказати, що CompService беззаперечний аутсайдер точно не можна. Якщо зуміють витримати стартовий натиск господарів, то шанси на позитивний для себе результат значно зростуть.

Наш прогноз: 2:1

Коментарі закриті.