Асоціація футзалу Сумщини

Анонс десятого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Десятий тур чемпіонату Сумської області з футзалу у Першій лізі, сигналізує про те, що вже зовсім скоро фініш сезону. Для багатьох колективів наступають вирішальні матчі, тож на перший план виходить психологія і готовність тієї чи іншої команди до вирішення своїх завдань.  Уважно слідкуємо за перебігом подій, що відбуватимуться у матчах цього тижня, та знайомимося з  ситуацією, що складається, перед стартом десятого туру Першої ліги.

Натон – Спартак /21.01 – 9:00; палац спорту СумДУ/

Відкриває тур, матч двох команд нижньої частини турнірної таблиці – Натону та Спартака. Обидва колективи не вдало провели останню зустріч чемпіонату, тож в очній дуелі спробують реабілітуватися та здобути перемогу. В першому колі, постольчани, не знали проблем із опонентом і поклали до своєї скарбнички усі три бали. Тому, якщо підопічні тандему Підлужний-Ткаченко, не загубили рецепт тієї перемоги, цілком можуть скористатися ним ще раз. Важко уявити, що господарі можуть оступитися у протистоянні з одним із аутсайдерів ліги, проте у разі недооцінки, статися може все що завгодно.

Наш прогноз: 4:1

МХП-Урожайна країна – Forza /21.01 – 10:00; палац спорту СумДУ/

МХП-Урожайна країна, після того як одноосібно очолила турнірну таблицю, має на меті зберегти за собою лідерство. Для цього їм потрібно здобувати перемогу у матчі проти Forza. Суперник, який відверто кажучи, роменчанам,  по зубах. Адже в першому колі, господарі здобули більш ніж впевнену «вікторію» 8:2.  Тож якщо у «puncher`s», не виникне проблем з реалізацією, цілком сміливо можна  очікувати від них  традиційні 4-5 м’ячів.  Щоб запобігти цьому, гравцям Forza доведеться зосередитися на захисті, та в першу чергу думати як зберегти свої ворота в недоторканності. Та от на скільки вдасться такий план гостям, дізнаємося по завершенню зустрічі.

Наш прогноз: 5:1 

Балу – Прокуратура /21.01 – 15:30; палац спорту СумДУ/

В центральному матчі туру зійдуться між собою Балу та Прокуратура. І для прокурорів, про серйозність суперника, має говорити той факт, що «ведмеді» в цьому сезоні вже встигли обіграти обох конкурентів підопічних Віталія Ханюкова. І щоб не стати третьою так би мовити жертвою господарів, варто якомога краще налаштуватися на гру. Головною перевагою гравців Балу, являється той факт, що вони вміють чудово тримати удар, та не зважаючи на перебіг подій на паркеті, завжди діють до кінця. Саме завдяки цій рисі характеру, підопічні Станіслава Корсуна і здобули результат у зустрічах з фаворитами. Тож за для перемоги, головним завданням гостей, буде важливість втримати холодний розсуд та не втрачати контроль над поєдинком. Також цікаво буде подивитися, яку тактику оберуть прокурори, адже до цього в нещодавних матчах  проти МХП-Урожайна країна та Brocar-Star Peppers, гості зіграли надто обережно, за що і поплатилися результатом. Тож як буде на цей раз – питання, на яке ми дізнаємося відповідь вже під час матчу з Балу. В будь-якому випадку, варто чекати на цікавий футзал, який безсумнівно залишить хороші враження.

Наш прогноз: 2:4   

BrocarStar Peppers – Гранум /21.01 – 16:30; палац спорту СумДУ/

Ну і закривають перипетії десятого туру Першої ліги, команди Brocar-Star Peppers та Гранум. Господарі, котрі зазнали болючої поразки минулого туру, спробують повернутися на переможний шлях у зустрічі з найбільш зручним для себе суперником. Адже, так одразу і не пригадаєш, коли Гранум здобував перемогу над «перцями». Проте не варто підопічних Олександра Даценка, заздалегідь списувати з рахунків. Команда, в першому колі була дуже близькою до створення сенсації, і лише тотальне невезіння не дозволило «зебрам» відібрати очки у Peppers. Тож з урахуванням суттєвого підсилення складу, можна припустити, що нинішня обойма гравців зможе створити ще більше проблем господарям. Підопічні Валерія Карацюби провели не виразний поєдинок минулого тижня, не зумівши до кінця проявити себе в атаці. Можливо, далася в знаки довготривала пауза між поєдинками. Тому цього разу, очікуємо більшого від «перців», саме у грі попереду.

Наш прогноз: 4:1  

Коментарі закриті.