Асоціація футзалу Сумщини

Анонс чотирнадцятого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Чотирнадцятий тур Вищої ліги, підготував для нас кілька цікавих подій. В першу чергу, ми говоримо про центральне протистояння, від залежатиме як буде розвиватися чемпіонська гонка – СКІФ-СДПУ – Газмережі СФ, а також битва між O`GRADY`S Team та СК Поліцейськими Сумщини, адже після першого їх поєдинку, здається залишилася якась недомовленість в даному протистоянні. І дуже цікаво буде подивитися, хто ж все таки з них сильніший. До вашої уваги, анонс про ці та інші події, що відбудуться в матчах Вищої ліги цієї. Зазначимо, що всі зустрічі пройдуть цієї суботи, 10.02 –  в палаці спорту СумДУ.

СКІФ-СДПУ – Газмережі СФ /10.02 – 14:00; палац спорту СумДУ/

Безсумнівно, в битва між СКІФ-СДПУ та Газмережами вважається центральним протистоянням туру. Лідери чемпіонату, знаходяться на відстані витягнутої руки одна від одної, тому  варто очікувати, що обидва колективи прикладуть максимум зусиль, щоб здобути перемогу. Матч першого кола між цими командами, подарував вболівальникам дуже емоційну гру, де доля переможця висіла в повітрі до самого фінального свистка. Тоді «педагоги» зуміли мінімально перемогти з рахунком 2:1.  Через, що виділити явного фаворита буде ще складніше, адже навіть статистичні показники у обох колективів майже ідентичні. Як в тактичному, так і індивідуальному плані, суперникам є що запропонувати один одному, тому навряд слід чекати на відкриту гру. Скоріш за все команди спробують максимально прагматично відіграти в захисті, адже ціна помилки в таких поєдинках дуже висока. Для «газовиків», протистояння з СКІФ-СДПУ ознаменує завершення дуелей з командами із першої четвірки, і дуже важливо для підопічних Андрія Бурдюга буде забезпечити собі певний гандикап над своїми опонентами, для яких, за великим рахунком, все тільки починається. Побачимо на скільки вдасться це зробити гостям. В будь-якому випадку до цього поєдинку буде прикуто чимало уваги і від його кінцевого результату можна буде робити певні прогнози, щодо майбутнього чемпіона.

Наш прогноз: 2:2

Явір Краснопілля – CompService /10.02 – 15:00; палац спорту СумДУ/

Інтригуючим має бути поєдинок між CompService та Краснопільським Явором. Обидва колективи знаходяться поруч один з одним і у разі успіху мають хороший шанс закріпитися в середині таблиці. Відсутність Олексія Тюріна в матчі першого кола, дозволила господарям здобути досить легку перемогу. Гравці Явору, не мали особливих проблем в тій зустрічі та здобули важливу перемогу. Цього разу, лідер «комп’ютерників» має бути у складі, що суттєво може вплинути на перебіг подій. Адже саме капітан гостей, являється головним «мозком» колективу, і гра з ним та без нього – це дві великі різниці. Минулого тижня, господарі, непогано відпрацювали компонент зі створенням штучної більшості на паркеті, тому не слід виключат, що підопічні тандему Прилепа-Зеленський готові будуть ризикувати і в цьому матчі.  Ну а ми сподіваємося побачити безкомпромісну гру, двох гідних команд.

Наш прогноз: 3:3

Сумиобленерго – Україна Токарі /10.02 – 16:00; палац спорту СумДУ/

Для Сумиобленерго, котрі в даному матчі не зможуть розраховувати одразу на трьох важливих гравців, протистояння проти Україна Токарі буде одним з найважчих іспитів. З однієї сторони «енергетикам» обов’язково потрібно брати очки, а з іншої, в суперниках  один з найнезручніших для підопічних Євгенія Хабовця суперників. Одразу і не згадаєш, коли господарі, здобували якісь очки з Токарянами. Тим паче, що і для гостей,  після поразки минулого тижня дуже важливо повернутися на переможний шлях. Адже вже зовсім поруч знаходяться CompService та Явір Краснопілля. Впевнені, що для підопічних Олександра Михайлюка падіння в середину турнірної таблиці стане сильним ударом, тому слід очікувати від них серйозної налаштованості на даний поєдинок. Чи вдасться знекровленим господарям, стати каменем спотикання для гравців Україна Токарі?  – цікаве питання!

Наш прогноз: 1:4

O’GRADY’S Team – СК Поліцейських Сумщини /10.02 – 17:00; палац спорту СумДУ/

Доволі цікаве протистояння нас чекає між O’GRADY’S Team та СК Поліцейських Сумщини. Обидва колективи, в минулому турі, зазнали мінімальних поразок, тому спробують за рахунок очного протистояння здобути перемогу. Підопічні Віталія Паська, провели не найкращу гру, з точки зору оборонних дій, у матчі з CompService. Тож, перш за все, саме на цьому компоненті слід загострити увагу перед поєдинком з СК Поліцейськими Сумщини. Полісмени,  досить агресивні в атаці, про що свідчить їх статистика. Підопічні Олександра Єлшанського жодного разу в сезоні не покидали майданчик без забитого голу. І якщо дати розбігтися полісменам, то зупинити їх, буде дуже складним завданням. Перша очна зустріч цих команд завершилася мінімальною перемогою O’GRADY’S Team, тож спробуємо спрогнозувати, що гості зуміють взяти реванш.

Наш прогноз: 2:3

Коментарі закриті.