Асоціація футзалу Сумщини

Анонс чотирнадцятого туру Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Важко уявити найбільш очікуваний тур Першої ліги, ніж той ще грядує завершенню чемпіонату. Чотирнадцятий ігровий тиждень сезону 2023-2024, нарешті розставить нам всі крапки над «І», та визначить переможця. Варто сказати, що одразу так і не пригадаєш чи було колись, що доля золотих медалей вирішувалася в очному протистоянні заключного вік-енду двох команд-претендентів. Також не варто забувати, що доля бронзових медалей також не вирішена, проте в боротьба за третю сходинку все ж таки буде заочною, адже Brocar-Star Peppers та Балу, проведуть свої матчі з різними суперниками. Про ці та інші поєдинки в анонсі до чотирнадцятого туру Чемпіонату Сумської області з футзалу у Першій лізі.

Балу – Спартак /25.02 – 9:00; палац спорту СумДУ/

Відкриватимуть тур, якраз перші претенденти на бронзові нагороди. Балу, Станіслава Корсуна, протистоятиме останній команді чемпіонату Спартаку. Звісно ж нічого окрім перемоги в цьому поєдинку, не може влаштовувати господарів матчу. «Ведмеді», провели класне друге коло чемпіонату, в якому зазнали лише однієї поразки, тож завоювання третьої сходинки, було б для них класним підсумком чемпіонату. Немає жодних сумнівів в тому, гравці Балу здобудуть необхідний результат, а от чи вистачить цього, щоб вдягнути на себе бронзові медалі, будемо знати тільки по завершенню протистояння їх головного конкурента Brocar-Star Peppers, котрі проведуть свій поєдинок трохи пізніше.

Наш прогноз: 6:1

Brocar-Star Peppers – Натон /25.02-11:00; палац спорту СумДУ/

Brocar-Star Peppers, котрі вже знатимуть як зіграли гравці Балу, мусять здобувати максимум у грі проти Натону, аби забезпечити собі бронзу, та тим самим другий рік поспіль завершувати сезон чемпіонату Першої ліги на п’єдесталі (в сезоні 2022-2023, підопічні Валерія Карацюби були другими). Суперник у «перців» доволі міцний – Натон. Гості, в цьому чемпіонаті не похитнуться в жодну зі сторін, та залишаться на п’ятій сходинці при будь-якому результаті. Проте, немає сумнівів, що гравці Натону, схочуть реабілітуватися за невдалу гру минулого туру, в якій вони нічого не змогли протиставити команді Балу. Як правило, команди у котрих немає жодного тиску за результат, доставляють чимало проблем своїм більш іменитим суперникам. Тож у разі недооцінки своїх візаві, господарі, можуть залишитися ні з чим. Peppers, завжди вміють добре грати проти команд,  з верхньої частини таблиці, проте завжди має проблеми з налаштуванням на колективи , що посідають місце поза топ-3. Варто лише згадати поразкау від Гранума, котра фактично і позбавила «перців» претендентства на золото. Тому з не аби якою цікавістю, будемо слідкувати за перипетіями даного матчу, після якого ми і дізнаємося володаря бронзових нагород.

Наш прогноз: 4:2

Прокуратура – МХП-Урожайна країна /25.02- 15:30; палац спорту СумДУ/

Без сумніву, центральний матч всього вік-енду буде зіграно саме між Прокуратурою та МХП-Урожайною країною. Обидві команди, посперечаються в очному поєдинку, за право називатися чемпіоном Першої ліги у сезоні 2023-2024. Якщо дивитися виключно на ігрові якості обох команд, то це протистояння можна охрестити як: дисципліна проти шаленого натиску. Адже саме за рахунок цих компонентів, колективам вдалося досягнути того, що їм відведено зіграти у вирішальному поєдинку сезону. Звісно, підопічних Віталія Ханюкова, може влаштовувати і нічия, але навряд чи на неї вийдуть грати прокурори. Чемпіонів люблять за сміливість, тому очікувати, що хтось буде відсиджуватися в обороні не варто. Тим паче, робити це у грі проти гостей, взагалі погана ідея.  «Рuncher`s», мають не просто найкращу атаку ліги, вони беззаперечний гегемон в цьому компоненті, тому розраховувати, що атакувальну зв’язку братів Жмудів вдасться залишити на сухому пайку, може обернутися великими проблемами. МХП-Урожайна країна, неодноразово в цьому сезоні, заявляли про свою амбіціційність, щодо чемпіонату, тож для підопічних Андрія Алєксєєнко лишилося зробити вирішальний крок в цьому напрямку. Гості, в першому колі вже здобували перемогу над прокурорами, і тоді саме за рахунок своєї манери гри, команда була винагороджена на останніх секундах, голом у виконанні все того Алєксєєнка. Думаємо, що господарі, не забули ту поразку, і спробують взяти своєрідний реванш за неї.

Безсумнівно, що обидва колективи, заслуговують на перемогу в чемпіонаті, проте як показує практика, «вікторію» здобувають ті хто в першу чергу готовий в психологічному плані. Хто краще впорається з нервами, зможе мати перевагу над суперником.

Наш прогноз: 2:2

Гранум – Forza /25.02 – 18:30; палац спорту СумДУ/

Закривати сезон довірено парі команд, що вже не обтяжені турнірною боротьбою, та можуть зіграти максимально розслаблено. Такі поєдинки, за часту, дарують чимало яскравих моментів у грі, адже всі наостанок воліють показати на що здатні. Якщо брати до уваги перший очний поєдинок Гранума та Forza, то підопічним Олександра Даценка, слід приділити увагу Максиму Кузьменко, котрий тоді зумів відзначитися хет-триком у воротах Артема Огієнка. Саме завдяки, молодому виконавцю Forza, гості святкували перемогу над Гранумом, яка в підсумку не дозволить господарям обійти їх у турнірній таблиці. Хочеться сподіватися, що пізній початок матчу, не завадить командам зіграти сміливо та яскраво, і ми станемо свідками гарного протистояння. Ну а долю переможця вже нехай вирішує пані фортуна.

Наш прогноз: 3:2

Коментарі закриті.