Асоціація футзалу Сумщини

Анонс четвертого туру Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу

Матчі «вишки» набирають обертів, і вже фактично кожна з команд відчула смак перемог цього сезону, тож безсумнівно бажають поповнювати свій очковий доробок і надалі. А от кому саме це вдасться цього тижня будемо слідкувати разом. Нас чекає кілька справді захоплюючих поєдинків, тож до вашої уваги анонс четвертого туру Вищої ліги.

СКІФ-СДПУ – СК Поліцейських Сумщини /25.11 – 11:00, спорткомплекс СДПУ/

Минулого тижня обидва колективи не зуміли здобути результат на який розраховували, тож дане протистояння розцінюють як добру можливість виправитися. «Педагоги» незважаючи на велику кількість атак у гір проти CompService мусили вдовольнитися нічиєю, яку на останній хвилині приніс для команди Євгеній Балухта, а «полісмени» видали гольовий екшн у грі проти Сумиобленерго, яка завершилася для них поразкою. Для гостей це вже друга поспіль невдача, тому підопічним Олександра Єлшанського конче необхідно набирати очки, аби не потрапити у психологічну яму. Для цього їм потрібно бути більш уважними у захисті, та не припускатися прикрих помилок, адже за великим рахунком саме необов’язкові обрізки призвели до  трьох забитих голів у виконані прудконогих гравців Сумиобленерго. Господарям же в свою чергу варто взяти на озброєння, те з якою активністю діяли «енергетики» того матчу, та спробувати повторити даний маневр, тим паче що у розпорядженні Ігора Кравченка широка обойма виконавців, і проблем з невпинним пресингом виникнути не повинно. Проте, чи вдасться «педагогам» налаштувати приціл в цьому матчі, будемо дивитися разом.

Наш прогноз: 3:3     

O`GRADY`S TeamCompService /25.11 – 15:00, легкоатлетичний манеж СумДУ/

Дуже схожі результати продемонстрували команди минулого тижня, втративши у своїх матчах перемоги на останніх хвилинах. Історія протистоянь даних суперників доволі широка, і перевага не затримуються надовго в жодного з них. Тож можна сміливо говорити, що ми спостерігатимемо поєдинок абсолютно рівних одна одній команд. І за таких умов на перший план завжди виходить саме функціональна готовність на даний період часу, той хто готовий буде багато працювати заради результату зможе диктувати умови гри. В цьому плані невеличку перевагу віддамо гостям, адже останнім часом підопічні Олексія Тюріна вражають своє дисциплінованістю, яка до цього ніколи не була їх козирем, «комп’ютерники» демонструють прагматичний футзал витискаючи максимум із своїх моментів. Звісно ж в цьому велика заслуга кращого голеодора ліги останніх років, Ігора Маценка, на плечі якого і лягає реалізація тих самих нагод. Тож для гравців O`Grady`s, нейтралізування сьомого номера CompService, стане додатковою складністю. Обидва колективи являються сусідами в турнірній таблиці, тому перемога одного з них дозволить мати невеличкий запас на майбутнє. Навряд чи слід чекати великої кількості голів в даному протистоянні, тому спробуємо спрогнозувати мінімальну перемогу гостей.

Наш прогноз: 1:2   

Сумиобленерго – Газмережі СФ /25.11 – 16:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

А от хто в доброму гуморі підходить до цього туру, так це обидва колективи, що зустрічатимуться між собою цієї суботи. Сумиобленерго здобули яскраву перемогу над СК Поліцейських Сумщини, яким здається забили те, що не влетіло в матчі проти CompSrvice, а Газмережі були більш вдалими у протистоянні з Технологією-Агросвіт та святкували мінімальну «вікторію». Тож без сумніву тренери обох команд не мають наміру зменшувати оберти та втрачати очки в очному поєдинку. З точки зору організації гри, то гості показали, що матч проти СумДУ був лише винятком та результатом недооцінки суперника, і забити їм досі залишається задачею з зірочкою. Підопічні Андрія Бурдюга зробили кілька вдалих придбань в особі Олександра Колесника та Віталя Радченка, які за рахунок свого досвіду додали колективу солідності в діях на майданчику. Тому цікаво в якому стилі збираються протидіяти «газовикам» команда господарів. Останнім часом, розкутість та націленість на ворота суперників у виконанні «енергетиків» дуже імпонує, проте чи готові вони в такому ж стилі зіграти проти одного з лідерів чемпіонату, викликає питання. Адже саме завдяки дисциплінованості біля власних воріт, в минулому році Сумиобленерго набрали 4 очки в протистоянні з «газовиками».  Тож як саме діятимуть господарі, та чи готові ризикувати в грі з фаворитами, будемо слідкувати разом.

Наш прогноз: 2:2 

Технологія-Агросвіт – Україна Токарі /26.11 – 13:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Центральне протистояння туру відбудеться між командами Технолгія-Агросвіт – Україна Токарі. «Технологи» після поразки минулого тижня мають реабілітуватися перед власними вболівальниками, та і говорити постійно про те, що підопічні Максима Мисловського розриваються між двох вогнів, граючи по два поєдинки за вихідні немає жодного сенсу, адже колектив чудово розумів, на що йде. Тож якщо в планах лишається бажання тримати пальму першості, то дві поразки поспіль можуть стати неприпустимою розкішшю для господарів. Україна Токарі, на старті чемпіонату виглядає дуже впевнено і діють з максимальною раціональністю, не дозволяючи суперникам створити більше ніж вони можуть нівелювати. Тому не дивно, що наразі у колективу найпотужніші показники серед усіх команд ліги. Та от чи вдасться їх втримати в такому балансі після гри з Технологією-Агросвіт, дуже цікаво. Минулого сезону, за великим рахунком лише в  фіналі кубку підопічним Михайлюка вдалося не на жарт наблизитися до перемоги над господарями, тому поки «технологи» являють дуже не зручним суперником для України Токарі. Чи вдасться змінити тенденцію минулого року, будемо спостерігати цієї неділі разом.

Наш прогноз: 1:3

Явір Краснопілля – СумДУ /26.11 – 14:00; легкоатлетичний манеж СумДУ/

Дуже важливе протистояння очікує нас між командами Явір Краснопілля та СумДУ. Обидва колективи поки не вражають результатами, тож очна зустріч може дати важливий поштовх на покращення їх. Явір минулого тижня зумів проявити характер, та уникнув поразки у грі проти O`Grady`s team, а СумДУ післі обнадійливого першого тайму провалив другий та зазнав розгромної поразки проти Україна Токарі. У грі господарів поки відчувається, що Зеленський не може в повному обсязі розраховувати на всю обойму гравців, через що більшу частину матчу вимушений грати мінімальною обоймою, що і призводить до пропущених голів. Можливо повернення до складу Ігора Головльова більше розв’яже руки тренеру краснопільців, адже поєдинок проти ще одних студентів в першому турі яскраво показав, що фізична готовність проти молодих колективів відіграє вагоме значення. І дві рівноцінні четвірки в подібних зустрічах являються необхідністю. СумДУ, через брак концентрації, поки не здібний видати два рівноцінні тайми, що і відображається в результатах колективу. Підопічні Олександра Шумило непогано взаємодіють в атаці, проте роблять купу помилок поблизу власних воріт, і скидати все на відсутність досвіду не буде абсолютно вірним рішенням, адже більшість з них являються суто індивідуальні. Тож якщо студентам вдасться мінімізувати свої огріхи, то шанси здобути позитивний результат значно збільшаться.

Наш прогноз: 3:2  

Коментарі закриті.