Асоціація футзалу Сумщини

Андрій Алєксєєнко: «Ми готові розвиватися та йти далі, тому не виключаємо варіанту і Вищої ліги АФС».

Команда «МХП-Урожайна країна» вже в дебютному для себе сезоні потужно виступає в Першій лізі чемпіонату області, йдучи на першій сходинці після десяти турів. Тож ми поспілкувалися з капітаном цього колективу, щоб дізнатися про неї трішки більше.

– Доброго дня Андрію, оскільки Ваша команда новачок чемпіонату АФС, то вже за традицією розпочати хотілося б зі знайомства. Розкажіть коли був створений ваш колектив, хто був скажімо так засновником, і як вийшли на чемпіонат області?

– Доброго дня!

Наша команда з міста Ромни. Раніше ми практично всі грали за різні команди, змагалися один з одним багато років. І в один прекрасний момент у 2021 році мені захотілося зібрати свою команду, яка буде демонструвати хороший, активний футбол та розвиватися у цьому напрямку. Футболістів я вибирав таких, які зможуть демонструвати стиль гри який мені подобається, на мою думку мені це вдалося. І саме з 2021 року почала існувати команда під назвою «Панчер», яка три роки поспіль ставала Чемпіоном Роменщини та програла за цей період лише одну гру!

І так як ми вже все довели в нашому місті, ми вирішили йти далі, та заявилися на чемпіонат області, щоб перевірити себе на цьому рівні.

– Наскільки ми розуміємо назва «МХП-Урожайна країна» повʼязана з вашим спонсором?

 – Так, назва «МХП – Урожайна країна» зародилася ще влітку. Це компанія на чолі з Андрієм Рибалко, які допомагали нам фінансово ще на літньому чемпіонаті Роменщини, на якому ми також виступили достойно. Так як Андрій Володимирович є великим фанатом футболу та спорту вцілому, він вирішив і далі допомагати нам, тільки вже в чемпіонаті АФС.

– Як щодо інших ролей, хто президент, тренер, капітан?

-Президентом є Андрій Володимирович Рибалко. Тренера в нас як такого немає, ми всі вихованці ДЮСШ, лише періодично нам допомагає головний тренер «МФК Рятувальник» – Ігор Салівон, в вільний час від своїх тренувань. Капітаном команди є я, тому що, як я вже говорив, зібрав цей колектив та команда мені повністю довіряє.

– Навідміну від більшості команд-новачків чемпіонату, які розпочинають свій шлях з Другої ліги чемпіонату АФС, ваш колектив відразу заявився до Першої, як бачимо не даремно. Як обговорювалося це питання і хто був головним ініціатором розпочати саме з Першої ліги.

– Коли ми грали в Ромнах третій рік поспіль я сказав, якщо ми виграємо третій раз чемпіонат Роменщини то на наступний рік будемо грати вже в Сумах, команда мене підтримала, так і сталося. Паралельно в тому році наша перша четвірка грала за колектив Балу, які як раз розпочинали свій шлях у Другій лізі та стали чемпіонами того року. І так як ми вже розуміли що це за рівень, так сказати «прощупали», вирішили спробувати себе в сильнішій лізі.

– Чи вдається команді проводити тренування?

Повноцінні тренування немає змоги проводити стабільно по декільком причинам, але ми збираємося 2-3 рази на тиждень з іншими командами та просто граємо в футзал.

– Які завдання стояли перед командою до старту чемпіонату.

Ми така команда, яка звикла завжди брати максимум, тому і ставилися задачі тільки виграти чемпіонат АФС, інше це просто промах…

– За зіграні десять турів результативність вашого колективу просто вражає, ви забиваєте в середньому майже сім мʼячів за матч, за рахунок чого вдається демонструвати таку гру?

– Я думаю що це і є за рахунок того стилю за який я вам говорив спочатку, під який я і робив підбір гравців. Це активна гра в атаці та постійний пресинг суперника с першої та до останньої хвилини. На мій погляд не всі команди витримують темп такої гри, від цього, я думаю і є така результативність.

– Напевне про найкращий матч «МХП-Урожайна країна» питати не будемо, адже більшість з них були дуже хорошими, а ось хотілося б поговорити про єдину вашу поразку. При чому від добре знайомої вам команди, адже чимало гравців «МХП» та і ви особисто минулого сезону виступали саме за «Балу». Що сталося в тому поєдинку, Станіслав Корсун добре знав ваші сильні сторони чи щось інше?

–   Звісно Стас знає наші сильні сторони на які треба звернути увагу, але причиною стало я думаю трохи інше. Ми не серйозно підійшли до цього матчу, розслаблено, можна сказати виходили вже переможцями забувши про те, що це не та команда яку можна недооцінювати. Ми не забили всі свої моменти в першому таймі, та наробили помилок у другому, що і призвело до небажаного результату. До наступного нашого матчу ми будемо підходити серйозніше та будемо сильнішими. На мою думку Балу це один із самих не простих суперників для нас, тому настрій на гру буде максимальним.

– Чи є в планах на майбутнє спробувати свої сили у Вищій лізі, де з точковими підсиленнями ваш колектив точно б не загубився.

– Не хочеться так далеко забігати вперед, спочатку нам треба виграти Першу лігу, та на скільки я зрозумів, що чемпіон зможе грати в чемпіонаті України у Другій лізі. Тому пока ставимо такі задачі, і звісно ж, як я і говорив, ми готові розвиватися та йти далі, тому не виключаємо варіанту і Вищої ліги АФС.

– Ваші побажання зауваження до роботи АФС?

– Як кажуть, що завжди є до чого прагнути, але в принципі все подобається, ми приїхали грати та вигравати, а не критикувати роботу АФС. Я думаю що тут люди які знаються на цій справі добре.

– Дякуємо за розмову, бажаємо вашій команді тільки перемог і ще більшого прогресу!

Дякую вам також!

Коментарі закриті.