Аматорська футзальна ліга України: Likarske у групі А
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/AFLU-2023-Lviv-696x394-1.jpg)
У Львові відбулась церемонія жеребкування групового раунду Всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги України. Нагадаємо, що цей турнір проходитиме з 20 по 23 квітня у Львові на майданчиках «Боско-Арена» та «Emily-Resort». У груповому етапі змагань зіграють шістнадцять команд.
Наш регіон цього року представляє команда “Likarske”, яка за підсумками сезону стала чемпіоном Першої ліги чемпіонату Сумської області з футзалу. За результатом жеребкування колектив потрапив до групи А:
Група «А»
«Легіон-Суха Балка» (Дніпро)
«ДанМарАвто» (Краматорськ)
«Скала» (Вільховець, Львівська обл.)
«Likarske» (Суми)
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/312391007_1213585679228063_7398693358101866160_n-1024x683.jpg)
Бажаємо успіхів команді та гідно преставити Сумщину на Всеукраїнському фіналі АФЛУ!