Асоціація футзалу Сумщини

АФФК “Суми” розпочав підготовку до нового сезону

“Суми” з п’ятого липня розпочали підготовку до нового сезону Екстра-ліги. Наразі команда налаштовується на робочий лад після тривалої відпустки. Нагадаємо, уже не є гравцями АФФК “Суми” Віталій Катеринін та Олексій Фетько, які залишили клуб. Решта поступово розпочинає процес у загальній групі. Разом з командою займається група місцевої молоді, яка перебуває на перегляді.

“Напередодні сезону зустрілися з керівництвом клубу і вирішили розпочинати підготовку до нового сезону з цього понеділка. На першому етапі разом із гравцями основи працює місцева молодь та досвідчені сумські гравці, які. ми вважаємо, зможуть допомогти нам під час виступів у Екстра-лізі. Уже з 12 липня розпочнеться повноцінна робота. Наше головне завдання на цей час – створити фундамент фізичної підготовки на весь сезон. Саме з наступного понеділка з нами залишаться гравці основи та ті, хто себе добре показав під час першого тижня роботи.

Наразі до кінця липня заплановано три мікроцикли дворазових тренувань. Далі перейдемо безпосередньо в зал, щоб перевірити гравців під час контрольних матчів. Уже попередньо ведемо переговори з командами Екстра-ліги для спарингів. Також у планах взяти участь хоча в у одному передсезонному турнірі. Який він буде та де проходитиме, поки в роздумах.

Що стосується кадрів. Ми розуміємо, що є кілька позицій, які подтрібно підсилити. Тренерський штаб не сидить на місці та веде перемовини із різними гравцями. Це будуть мінімальні кроки, ми розраховуємо на “кістяк” із минулого сезону. Дуже розраховуємо на місцеву молодь, свіжа кров нікому не завадить. Також хочу подякувати Віталію Катериніну та Олексію Фетьку. Вони покинули нашу команду, але дуже багато для неї зробили”, – зазначив головний тренер АФФК “Суми” Ярослав Пєсоцький.

Попередньо старт нового сезону Екстра-ліги заплановано на 28 серпня.

Пресслужба АФФК “Суми”

Коментарі закриті.