4 тур Fantasy team
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/0-02-0a-ae7d359b2ad005ee2ade77eade4777828e318b7d5001c6198bcdd613c85039eb_4a00c07906f1101f.jpg)
Вже традиційно разом зі стартом ігрового дня у кожній з ліг, паралельно стартує і наша Fantasy teаm. Минулий тиждень приніс кілька неочікуваних сюрпризів для наших тренерів, зокрема не явка Батальйону на гру з Оріоном, не дозволила сподіватися на набрані бали тим хто обирав гравців з колективу Осоївки. Що дозволило багатьом підтягнутися до групи лідерів. Аналізуючи майбутній уік-енд з цікавістю будемо спостерігати за вибором, адже тур обіцяє велику кількість рівних матчів і зробити вдалу ставку на того або іншого гравця задача не з простих. Тож бажаємо всім удачі та вдалого аналізу.
Вибір символічної п’ятірки надсилайте за телефоном 066-24-27-740 (Viber/Telegram) – Андрій.