32 голи за сумою двох ігор п’ятниці! Огляд матчів дня

В п’ятницю 13 серпня в літньому чемпіонаті АФС відбулися дві гри у другій лізі! «Олександрія»  забивши шість голів, програє «Локомотиву», який набрав дуже хороший хід у фінальному етапі, а «Прокуратура» дещо несподівано виграє у «Спартака».

«Локомотив» – «Олександрія» 11:6 (4:2)

Голи: Шапошніков (2,6,18,35,50),  Донець (8), Шевченко (28,47), Пустовойтов (29), Зімін (37,41) – Щербак (16,44), Нагорний (20), Білокур (31), Нікітін (33,49)

Попередження: Пустовойтов – «Локомотив»

Першими на майданчик футбольного центру «Барса» виходили «Локомотив» та «Олександрія», обидві команди здобули по три очки в попередньому турі, і сьогодні вийшли з думкою продовжити свої переможні серії. Свисток пролунав, і не встигла ще «Олександрія» зрозуміти що до чого, як уже програвала 3:0! Дуже потужний початок від команди з Ворожби. Прийшовши до тями номінальні гості зуміли скоротити рахунок на 16 хвилини, та невпинний в цьому матчі Шапошніков робить «хет – трик» вже у першому таймі. Який закінчився з рахунком 4:2 на користь «Локомотива». Тож побачивши відкриту гру за перші 25 хвилин гри, в другій половині матчу ми очікували не менш видовищного футболу. І команди нам його подарували, ОДИНАДЦЯТЬ голів на двох, та небезпечний момент майже на кожній хвилині гри! Більш майстернішими у заключній фазі атак виявилися «залізничники».  Шапошніков до трьох своїх голів у першому таймі додав ще два, оформивши таким чином «пента-трик», дублями відзначилися Шевченко та Зімін, в «Олександрії» відзначилися двічі Нікітін, та ще по голу в свій актив записали Білокур та Щербак. Тож  вигравши і другу половину зустрічі, «Локомотив» виграє гру з рахунком 11:6 здобуваючи третю перемогу із трьох можливих. І до чемпіонства в другій лізі залишається зовсім трішки.

«Прокуратура» – «Спартак» 9:6 (5:4)

Голи: Страшок (2,37), Огороднійчук (7,24,31),  Шепель (9), Бондаренко (18), Жерновий (39), Дронов (46) –  Тихоненко (8,21,48,49), Коломоец (19), Гранько (25)

Попередження: Жерновой (30,49) – «Прокуратура»

Вилучення: Жерновий (49) – «Прокуратура» – друге попередження – Купец (50) – «Спартак».

Після над результативної першої гри другої ліги, «Прокуратура» та «Спартак» вирішили не відставати і також влаштувати гольову перестрілку. На жаль для вболівальників «червоних», які постійно підтримують свою команду, завершилася вона не на їх користь. Прийшовши на гру з п’ятьма польовими гравцями, та ще й без декількох своїх лідерів «Спартака» вистачило лише на перший тайм. Який команди провели в запеклій боротьбі, з великою кількістю моментів, і що найголовніше голів, забивши 9 м’ячів на двох, з рахунком 5:4 на користь «Прокуратури» команди пішли на перерву.

Друга половина гри залишилися повністю за «Прокурорами», якщо в першому таймі «Спартак» постійно знаходив в собі сили щоб відповідати своїми голами на влучні постріли номінальних господарів, то в другому «Прокуратура» забиває 4 гола підряд, чим знімає питання про переможця зустрічі, і лише два гола Тихоненка (які в сумі з двома м’ячами в першому таймі допомогли йому оформити «покер»)  на останніх хвилинах дещо скрасили кінцевий рахунок для «Спартака» – 9:6! Тож завдяки цій перемозі «Прокуратура» втручається за розподіл призових місць в другій лізі.