3 тур Fantasy team
![](https://afs.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/0-02-04-0b9ff4c1bc2696c5d1eab7a3e1a17249ac4ecc2418bdb46235c676949b4031b9_86753526267575c8.jpg)
Наближається усіма очікуваний футзальний уік-енд, тож протягом вихідних ми станемо свідками захоплюючих зустрічей у всіх лігах нашої асоціації. А для тренерів та представників команд є чимало роботи у виборі кращих гравців, які зможуть принести їм найбільше балів у третьому турі Fantasy team.
Минулого тижня вдалий аналіз приніс тренерам в середньому 10.6 балів, що являється досить пристойним результатом . То ж приємно розуміти що кожен із них розуміється на своїй справі.
Цікаво буде побачити який вибір буде цього разу.
Вибір символічної п’ятірки надсилайте за телефоном 066-24-27-740 (Viber/Telegram) – Андрій.