Триумф-Sigma vs Технология

05.02.2020
4 тур Группа 6

З перших хвилин Тріумф почав атаку, яка б мала відкрити рахунок, але на останньому рубежі забракло точності. На що технологія відповіла не менш гостро – Стрибак влучив у хрестовину. Гарну можливість відкрити рахунок мав Колесник, але голкіпера підстрахував Козолуп. А вже в наступній атаці Технологія відкрила рахунок, відзначився Бєліба. З другої ж спроби Стрибаку вдалося вписати своє ім’я в протокол. Після цього команди збавили оберти, що і вплинуло на кількість а головне і якість атак. Початок другої половини відзнаменувався третім голом технологів, на цей раз воротаря суперника засмутив Окопний. Через десять хвилин Руслан оформлює дубль. Фінальну крапку у матчі поставив Смоляк. Станіслав вчасно підставив ногу на дальній штанзі. 5:0 не важка перемога Технології, що дозволяє їй очолити турнірну таблицю. Тріумф-Sigma - Технологія 0:5 (0:2). Спорткомплекс СДПУ (вул. Роменська, 87).  Кількість глядачів: 60. Голи: Бєліба (7), Стрибак (12), Окопний (21, 32), Смоляк(36). Тріумф-Sigma: Дяченко – Козолуп, Гурба, Шульженко Саєнко Р. –Киян, Юрченко, Саєнко В. Технологія: Костюченко – Стрибак, Смоляк, Колеснік, Довгополов – Петраков, Головльов, Загорулько, Окопний, Береговий, Бєліба, Бєлодєд – Нагорний. Арбітри: Ігумнов О., Пєсоцький Я. Хронометрист: Новіков М. Наглядач арбітражу: Кірієвський С.