Технология vs Триумф-Sigma

22.01.2020
3 тур Группа 6

Відкривали ігровий день команди, результат зустрічі яких, принципі був заздалегідь передбачуваний. Вирішувалось тільки питання з яким рахунком завершиться цей поєдинок. Систематично нарощуючи темп атак Технологія вже на 12 хвилині вийшла уперед зусиллями Чеглова. Тріумф зумів лише відповісти кількома гострими контратаками. За хвилину до перерви «технологи» подвоюють перевагу. На цей раз відзначився Головльов. Після відпочинку малюнок гри майже не змінився. Підопічні Жогло домінували по усім показникам. Це і дозволило Чеглову оформити дубль. На більше команди так і не спромоглись. Технологія – Тріумф-Sigma 3:0 (2:0). Спорткомплекс СДПУ (вул. Роменська, 87).  Кількість глядачів: 50. Голи: Чеглов (12,25), Головльов (19). Технологія: Нагорний – Стрибак, Чеглов, Колеснік, Довгополов – Петраков, Головльов, Загорулько, Окопний – Костюченко. Тріумф-Sigma: Дяченко – Козолуп, Гурба, Саєнко В., Трофименко –Киян, Юрченко, Крутов, Саєнко Р. Арбітри: Ігумнов О., Мисловська М. Хронометрист: Новіков М. Наглядач арбітражу: Кірієвський С.