Технология vs Агросвит-Food Centre-СумДУ-2

2 тур Группа 6

В середу у Палаці студентського спорту СумДУ було зіграно два матчі. Спочатку відіграли другий матч 2-го туру у шостій – сумській групі розіграшу чемпіонату України серед команд Другої ліги, а потім перенесений матч 11-го туру між командами Динамо та Star Peppers. Гра між Технологією та Агросвіт–Food-Centre–СумДУ-2 мала визначити лідера турнірної таблиці, адже зустрічались між собою переможці своїх ігор першого туру. Початок гри команди провели взаємною розвідкою сил суперника. Десь хвилини з 10 почали потроху вмикати швидкості по черзі створюючи гострі моменти у воріт одна одної. Але ні кількість ні якість атак до забитих голів так і не призвели. На перерву команди пішли так і не відкривши рахунок. Після відпочинку команд продовжили взаємний тиск, і лише на 36 хвилині гравцям Агросвіту вдалося відкрити рахунок. Влучним пострілом відзначився Бублик.  Технологи мали чудовий шанс відігратися, але Загорулько влучив у штангу. Після цього номінальні господарі почали розігрувати п’ятого польового але до вирішального удару справа так і не дійшла. Тому в новий рік підопічні Овсяннікова-Катериніна йдуть одноосібним лідером шостої групи. Технологія – Агросвіт–Food-Centre–СумДУ-2   0:1. Палац студентського спорту СумДУ (вул. Прокоф’єва , 38).  Кількість глядачів: 50. Арбітри: Ігумнов О., Пєсоцький Я.. Хронометрист: Новіков М. Спостерігач арбітражу: Кірієвський С. Технологія: Нагорний – Пацюк, Стрибак, Лебеденко, Головльов – Чеглов, Загорулько, Колесник, Смоляк, Окопний, Балыба, Довгополов, Петраков. Агросвіт–Food-Centre–СумДУ-2: Синіцин – Вєлієв, Калашник, Сорока, Бублик – Грибачов, Літній, Таранченко, Наровенко, Білошніченко, Кукса, Нагернюк, Петровський В. – Нюкало. Голи: Бублик С. (36). Попередження: Смоляк – Наровенко.