Lex VSK-СумБуд vs Технология

1 тур Группа 6

Через годину після початку першої гри у групі розпочалась друга гра між Lex-VSK та Технологією. Зустріч проходила у стінах спорткомплексу педуніверситету. Команди досить жваво розпочали зустріч, і запам’ятались масованими атаками. Обрізкою однієї з таких атак на 2й хвилині і було відкрито рахунок у зустрічі. В середині майданчику м’яч потрапив до Петракова, який вийшов сам-на-сам із Абдулаєвим і низом пробив повз голкіпера. Прокурори відповіли кількома ударами повз ворота. Через декілька хвилин Головльов протягнув шкіряного по бровці і віддав на Петракова. Євген з першої спроба не зміг переграти Шаміля, але із-за сумбуру у карному майданчику м’яч знову опиняється у 15го номера технологів, і з Другої спроби Євген забиває. Так до перерви рахунок і не змінився, хоча команди мали на це не одну можливість. Після перерви малюнок гри не змінився і команди почергово проводили свої атаки. В одній з таких атак Петраков відпасував на Стрибака, і Олександр з ліні штрафного майданчика потроїв перевагу технологів. За фол перед карним майданчиком був назначений штрафний удар і Чеглов низом пробиває голкіпера і робить рахунок досить не пристойним – 0:4. Лексу не залишалось нічого, окрім розіграшу п’ятого польового гравця. В одній із таких атак номінальні господарі заробили право на штрафний. З першого удару Гученко поцілив у стінку, але на добиванні вдалося відквитати один гол. Був і матчі пробитий 6-ти метровий удар. У своєму штрафному «прокурори» завалили Лебеденка. Вирок без вагань виконав Пацюк, встановивши остаточний рахунок на табло. Lex-VSK – Технологія  1:5. . Спорткомплекс СДПУ (вул. Роменська, 87). Кількість глядачів 50. Арбітри: Савєльєв А. Мисловська М. Хронометрист: Лабєнок В., Спостерігач арбітражу: Шабан О. Lex-VSK: Дерев’янко – Сайко, Гученко, Атаманюк, Кодак – Захарченко, Борищик, Ханюков, Торба, Пархоменко, Білодід, Єлшанський, Танчик –Абдулаєв. Технологія: Нагорний – Петраков, Пацюк, Стрибак, Лебеденко – Чеглов, Смоляк, Головльов, Загорулько, Окопний, Довгополов, Беліба, Колесник – Костюченко. Голи: Гученко (38) – Петраков (2,9), Стрибак (22), Чеглов (24), Пацюк (38 пен.). Попередження: Танчик, Кодак – Пацюк, Смоляк, Петраков.