Lex VSK-СумБуд vs Агросвит-Food Centre-СумДУ-2

22.01.2020
3 тур Группа 6

Одразу після завершення попереднього поєдинку на паркет вийшла «важка артилерія». С перших, навіть секунд, команди почали демонструвати свої амбіції на цей матч і турнір взагалі. За досить швидкої та непоступливої гри у першій половині зустрічі ініціатива була у футболістів  Lex-VSK, що і вилилось у забитий гол під завісу першого тайму. Розіграш чудової комбінації завершив Пархоменко. До цього мав чудову нагоду Атаманюк, але Артем влучив у штангу. Після перерви картина зри змінилась. Ініціативу до своїх ніг прибрали підопічні Катериніна. І їм вдалося зрівняти рахунок. Чудовий гол у виконанні Нагернюка. М’яч обстукавши дві штанги залетів у ворота. Мав Олександр і нагоду оформити дубль, але з другої спроби фортуна відвернула м’яч від хрестовини воріт назад на ігровий майданчик. Хоча з дисципліною гравців Агросвіту було не дуже. Під кінець зустрічі вони заробили 5 фолів, і тільки чудом не заробили шостий. Lex-VSK-СумБуд – Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 1:1 (1:0). Спорткомплекс СДПУ (вул. Роменська, 87). Кількість глядачів 100. Голи: Пархоменко (19) – Нагернюк (24). Попередження: Захарченко. Lex-VSK-СумБуд: Дерев’янко – Гученко, Сайко, Ханюков, Атаманюк – Захарченко, Пархоменко, Півненко, Ліннік, Танчик, Єлшанський, Торба, Борищик –Абдулаєв. Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2: Сініцин – Калашник, Вєлієв, Бублик, Літній – Нагернюк, Наровенко, Грибачов, Таранченко, Сорока, Кукса, Ковтанюк, Петровський – Сітнер. Арбітри: Савєльєв А., Пєсоцький Я. Хронометрист: Новіков М. Наглядач арбітражу: Лабєнок В.