Агросвит-Food Centre-СумДУ-2 vs Триумф-Sigma

1 тур Группа 6

В цю середу стартували матчі у групі 6 Чемпіонату України серед команд Другої ліги. Як вже повідомляли раніше, ця група складається, виключно із команд міста Суми. Окрім минулорічних учасників Технології та Lex-VSK, до групи додались дебютанти Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 та Тріумф-Sigma. За регламентом змагань дві найсильніші команди пройдуть у наступну стадію змагань.   Першими турнірний шлях розпочинали команди Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 – Тріумф-Sigma. Ті, хто обізнаний у сумському футзалі, визначити фаворита пари зможуть одразу, так і показав початок гри. Але досить сенсаційно у рахунку повели саме номінальні гості. Після стрімкої контратаки Петрунін розписався у воротах Сітнера. Ще до перерви підопічні Катериніна зрівняли рахунок та повели у рахунку 4:1. Після перерви тиск Агросвіту на ворота Тріумфу продовжився, і вилився у результат. Хоча підопічні Козолупа не мали наміру здаватися і забили 2 голи у другій половині. Хоча один гол Агросвіт забив у свої ворота – Ігумнов філігранно перекинув Нюкало. На тому і розійшлись. Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2 – Тріумф-Sigma 10:3. Спорткомплекс СумДУ (вул. Р.-Корсакова, 2). Кількість глядачів: 20. Арбітри: Ігумнов О., Пєсоцький Я.. Хронометрист: Новіков М. Спостерігач арбітражу: Кірієвський С. Агросвіт-Food Centre-СумДУ-2: Сітнер – Грибачов, Калашнік, Ковтонюк, Таранченко – Вєлієв, Сорока, Ігумнов, Літній, Наровенко, Білошніченко, Куска, Петровський – Нюкало. Тріумф-Sigma: Дяченко – Козолуп, Гурба, Дубина, Шульженко – Юрченко, Крутов, Альошин, Петрунін. Голи: Таранченко (7,29), Ігумнов (10, 15,33аг), Сорока (16,40), Грибачов (21,21,38), Літній(25) – Петрунін (6), Дубина (32). Попередження: Петрунін, Дубина (Тріумф)