“Сумиобленерго” виявився сильнішим у протистоянні лідерів

Після завершення чемпіонату Сумської області на паркет Легкоатлетичного манежу СумДУ вийшли представники Вищої ліги Зимового чемпіонату АФС.  Цього разу протистояння було між основними претендентами на золоті нагороди «Вишки» Сумиобленерго та Спартаком. Вже в дебюті зустрічі рахунок відкрили підопічні Хабовця. Результативним ударом відзначився Колісніченко. Після забитого голу Обленерго почало більш спокійніше діяти, проводивши свої позиційні атаки. Натомість Спартак відповідав контр атаками. На 15 хвилині Свістун мав чудову можливість відзначитись, але підвела точність, а ось хвилиною пізніше Денис все ж вписав своє прізвище в протокол. За 5 хвилин до перерви Спартак почав грати з п’ятим польовим  і на одній із обрізок ледь не поплатився. Пусті ворота виручила стійка.

А ось після перерви зусиллями Дмитра Богачова Спартак відіграв один м’яч. Але Віталій Гончаров через кілька хвилин знову робить перевагу Сумиобленерго у 2 м’ячі. Спартак знову починає розігрувати п’ятого аби нівелювати різницю м’ячів. Корсун філігранно перекидував голкіпера енергетиків, але останній зумів дістати високого м’яча. А ось Віталію Василегі трюк з перекиданням вдався і відставання знову скорочено до одного м’ча. І не пройшло і хвилини як невгамовний Параконний зрівнює рахунок. 3:3. І на уболівальників чекає напружена п’ятихвилинка. Вибігав на порожні ворота Хабовець, але вчасно підкатом підстрахував Корсун. А ось Білоненко у досить суперечливому моменті все ж виводить «енергетиків» уперед. Чудову можливість зняти всі питання по матчу мав Чорток, але Андрій влучив у стійку.

Сумиобленеого – Спартак  4:3 (2:0)

Голи: Колесніченко (2), Свістун (16), Гончаров (32), Білоненко (49) – Богачов (27), Василега (42), Параконний (43).

Попередження:  Корсун