Асоціація футзалу Сумщини

Анонс шостого туру фінального етапу Другої ліги Чемпіонату Сумської області з футзалу

Один з найважливіших турів пройде цього тижня в Другій лізі. Для команд Бронзової ліги він буде завершальним, тож будьте впевнені колективи віддадуть всі сили в боротьбі за нагороди і там буде на що подивитись. В Золотій лізі «Конотопу» для здобуття чемпіонства вистачить навіть нічиєї проти аутсайдера. Ну а Срібна ліга, як завжди має порадувати непередбачуваністю результатів, тож з нетерпінням очікуємо вихідних.

Gold League. Розпочнеться тур раннім протистоянням «Прокуратури» та «Фортуни». Номінальні господарі після поразки минулого туру втратили шанси на чемпіонство, тож тепер можуть зосередитися на боротьбі за другу-третю сходинку. Їх суперник також ще має шанси втрутитися в цю боротьбу, але для цього потрібно перемагати в матчах, що залишилися. Підопічні Владислава Лавруся непогано провели попередній матч проти «Конотопу», де їм вдалося забити першими, щось подібне потрібно зробити і в даній зустрічі, і якщо підтягнути гру в штучній меншості, то колектив цілком може розраховувати на залікові пункти.

В наступному матчі «Автобро» зіграє з «Зіркою». Один з фаворитів фінального етапу – «Автобро» не може виграти вже три матчі поспіль, чим зрозуміло суттєво зменшив свої шанси на медалі. Зараз відрив від третьої сходинки становить три бали, до «адвокатів», які йдуть другими – чотири. Тож нічого окрім перемоги в даному протистоянні їх не влаштує. Важливо в цій грі буде забити першими, адже якщо це зробить «Зірка» то зламати їх оборонні редути буде ох як не просто. Минула зустріч проти «Прокуратури» це довела.

А ось у кого справи йдуть добре, так це у «Аквітана», особливо це стосується останніх матчів. Схоже віднайшли свою гру підопічні Артема Кравченка, і здобули дві важливі перемоги. Зараз у них в суперниках аутсайдер ліги – «Patriots», в грі проти якого потрібно брати три бали. В попередньому етапі це вдалося, впевнена перемога – 4:0. Зараз «патріоти» виглядають точно не сильніше за зразка себе першого етапу. Принциповою ця зустріч буде для Ігора Резніка, який розпочинав сезон у «Patriots», а зараз є одним із лідерів «Аквітану».

Ну а завершуватиме шостий тур гра між СК «Конотоп» та «ТУ-ДЕСТ». Поточний лідер турнірної таблиці вже в цьому турі може здобути чемпіонство. Тож з налаштуванням у Гурби і компанії повинно бути все в порядку, адже навряд чи вони захочуть відкладати питання чемпіонства на останній тур. Тим паче в суперниках передостання команда турнірної таблиці. Зовсім розклеїлася гра «ТУ-ДЕСТа» в фінальному етапі, і перемога минулого туру повинна були підняти настрій цьому колективу. Та навряд чи це допоможе обіграти конотопчан, яких влаштує навіть нічиє в даній зустрічі.

Розклад шостого туру Gold League. (Всі матчі відбудуться в Спорткомплексі СДПУ)

22 лютого 2025 року, субота

09:00 “Прокуратура” –  “Фортуна”

11:00 “Автобро”  – “Зірка”

12:00 “Аквітан”  – “Patriots”

16:00 СК “Конотоп” – “ТУ-ДЕСТ”

Silver League. Першим матчем Сільвер ліги стане зустріч однієї з найнепередбачуваніших команд – «ТРО-Суми», та «Red Falcon». Дійсно важко сказати чого очікувати від «ТРО-Суми», які можуть виграти там де не очікуєш, і навпаки програти там де вони є фаворитами. Багато чого в цьому колективі залежить від гри з пʼятим польовим, який може, як допомогти команді так і нашкодити. Щодо «соколів», то вже зараз можна сказати, що фінальний етап цьому колективу не вдався зовсім. Лише одна перемога в пʼяти матчах і передостання сходинка в лізі. Все ж таки кращого результату очікували ми від цієї команди.  Щодо цього протистояння, то шанси команд виглядають, як 50 на 50.

Далі перейдемо до боротьби за чемпіонство, хороші шанси на яке мають чотири колективи. Головним фаворитом поки є «Ikura», яка і займає зараз першу сходинку, і в цьому турі буде грати зі «Спартак-Гранум». Вже два матчі поспіль не може виграти обʼєднаний колектив, через що й опинився в середині турнірної таблиці. Часто не вистачає резерву у команди для підтримання високого темпу протягом всього матчу, чим і може скористатися «Ікура». Яка постійно намагається нагнітати, розганяти швидкі атаки, і грати з високою інтенсивністю. Тож поки що підопічні Володимира Журби виглядають фаворитами протистояння, та подивимося як буде на справі.

Інший лідер перегонів «Колос» (Підліснівка), який поступається «Ікурі» лише за додатковими показниками, проведе матч проти «Хлібодару». Степанівці відстають від суперника на три бали, тож мають в цьому матчі тільки перемагати, щоб по справжньому втрутитися в Золоті перегони. Та зробити це буде ох як не просто, Підліснівка виглядає на цьому етапі доволі впевненно, демонструючи потужну гру в атаці. Маючи вже 23 забиті мʼячі, що є найкращим показником в лізі, тож Якубцю і компанії варто добряче попрацювати, щоб зупинити атакувальний потенціал суперника.

Ще однією непередбачуваною командою можна сміливо називати «Валедіанс». Який як і «Хлібодар» має девʼять пунктів у своєму активі. При цьому перемігши такі колективи, як «Ікура» та «Колос» (Підліснівка). До речі тільки підопічним Леоніда Сеня вдалося це зробити, але саме нестабільність цього колективу не дозволяє їм очолювати турнірну таблицю. Адже перемігши лідерів перегонів, «Валедіанс» програв командам з нижньої частини турнірної таблиці. Суперник в шостому турі буде саме звідти, а саме з останньої сходинки. «Лікарське» лише минулого туру здобуло першу перемогу, чим хоч якось підняло собі настрій. Тож ніби «Валедіанс» і виглядає фаворитом протистоянням, та з огляду описаних вище подій, не будемо такими впевненими у їх перемозі.

Розклад шостого туру Silver League. (Всі матчі відбудуться в Спорткомплексі СДПУ)

22 лютого 2025 року, субота

13:00 «Red Falcon» – “ТРО-Суми”

14:00 “Ikura”- «Спартак-Гранум»

23 лютого 2025 року, неділя

13:00 «Валедіанс» – “LIKARSKE”

15:00 “Хлібодар” (Степанівка)  – “Колос” (Підліснівка)

Bronze League. Для Бронзової ліги цей тур буде заключним. Головним фаворитом в здобутті першої сходинки є «Сумиобленерго-Енергія». Вони випереджають свого найближчого переслідувача – «Грифонів», на три бали, і щоб не вдаватися  до підрахунків додаткових показників, в матчі проти «Миропілля» їм варто не програти. В свою чергу миропільцям, які розташовуються на четвертому місці потрібна тільки перемога, щоб бути з медалями. Тож саме вони зобовʼязані більше ризикувати і йти вперед для здобуття позитивного результату. Попередня гра команд завершилася нічиєю – 1:1, зараз такий підсумок задовольнить лише один із колективів.

В другому матчі зійдуться друга та третя команди групи. В обох колективів є невеличка перевага, адже вони знатимуть результат гри своїх суперників і від нього вже можуть відштовхуватися. Для «Грифонів» потрібна поразка «енергетиків», і тоді у випадку своєї перемоги з хорошою різницею, вони зможуть розраховувати на чемпіонство, але якщо самим не вдасться виграти, то взагалі залишаться без медалей. Тож здається розвиток цього матчу напряму буде залежати від результату гри суперників.

Розклад шостого туру Bronze League. (Обидва матчі відбудуться в Спорткомплексі СДПУ)

22 лютого 2025 року, субота

15:00 “Сумиобленерго-Енергія” –  “Миропілля”

23 лютого 2025 року, неділя

14:00 “Грифони”  – “Вальхалла”

Коментарі закриті.