Огляд та результати матчів третього туру літнього чемпіонату Сумської області з футзалу

Цього тижня, було завершено перший етап літнього чемпіонату Сумської області з футзалу. За його підсумками, 32 команди учасниці було розподілено на дві сітки по 16 колективів, де вони і будуть продовжувати змагання. Тож давайте дізнаємося, кому з колективів вдалося пробитися до «шляху чемпіонів» та претендувати на звання чемпіона літнього чемпіонату Сумської області з футзалу.  До вашої уваги, огляд третього туру.

Група «А»

В групі «А», розпочнемо з матчу, котрий не ніс жодної інтриги. Lex-VSK без особливих проблем здолав Patriots. Хоча гості, показали себе з найкращої сторони, і показали досить смілий футзал, який в першу чергу був націлений на атаку. Як підсумок, колективу вдалося шість разів засмутити голкіперів Lex VSK. Та навіть попри це, підопічні Віталія Ханюкова, не відчули відчутних складнощів з результатом, постійно тримаючи суперників на відстані у два-три голи від себе.

У другій парі, інтриги було куди більше, адже зустрічалися між собою два претенденти на другу позицію в групі.  І матч між Фортуною та Натоном, дійсно видався вогняним. Колективи, мали в очній боротьбі визначити хто посяде другу сходинку в квартеті «А». Тож підійшли до поєдинку з максимальною зарядженістю. Старт зустрічі, явно кращим був за господарями, котрі вже до шостої хвилини вели у рахунку 2:0. Саме з такою перевагою, команди і пішли на перерву, яка без сумніву не пішла на користь підопічних Владислава Лавруся. Гравці Натону, не збиралися миритися з тим перебігом подій, що відбувався на майданчику, тому стали більш сміливо діяти попереду. Саме це і дозволило, номінальним гостям спочатку скоротити рахунок, а потім і взагалі, ближче до завершення матчу, відновити статус кво. Але яку ж кінцівку нам підготували обидва колективи. Фактично одразу, після того як рахунок став рівним, господарі знову виходять вперед, чим підіймають себе на другу сходинку. Проте втримати перевагу, гравцям Фортуни цього дня не судилося. Помилка поблизу власних воріт, призвела до фолу у своєму карному майданчику з боку голкіпера господарів, та пенальті, який чітко реалізував Артур Яценко. Ця нічия і дозволила, підопічним тандему Підлужний-Ткаченко, залишитися другими завдяки кращій різниці голів.

Фортуна – Натон 4:4

/ Пархоменко В. 6 хв.; 39 хв.; Лаврусь В. 2 хв.; Іванющенко С. 47 хв. – Соляник Д. 32 хв.; Соловйов А. 43 хв.; Яценко А. 46 хв.; 48 хв (пен.)/

На 48 хв. Єрмолов Р. (Фортуна) отримав червону картку.

Lex VSKPatriots 12:6

/Баранник Д. 4 хв.; 39 хв.; 40 хв.; 50 хв.; Голибін Р. 6 хв.; 23 хв.; 33 хв.; Торба В. 11 хв.; 45 хв.; 47 хв.; Жиловець С. 30 хв.; Лубашев І. 35 хв. – Тихоненко П. 18 хв.; 41 хв.; Камінський Д. 31 хв.; 36 хв.; Марковчин А. 23 хв.; Шкут О. 50 хв./

Група «В»

В квартеті «В», все розпочиналося з центрального протистояння між Лебединськими ковбасами та Peroff. Саме цим командам, в очній боротьбі, було потрібно визначити ім’я другого від групи учасника в першій шістнадцятці. І зарядженість на боротьбу була помітна з перших хвилин. Щоправда, для гостей ця зарядженість більше зіграла зі знаком мінус. Адже впродовж першого тайму, гравці Peroff встигли привезти собі один пенальті  (реалізовано) та 2 дабл-пенальті (обидва не реалізовано). Господарі ж, навпаки розпочали цей матч значно спокійніше, і не зважаючи на нереалізовані 2 десятиметрові удари, до середини тайму вже мали перевагу в чотири голи!Вони фактично і вирішили долю переможця, адже аби врятувати гру, гості вимушені були розкриватися, що і призводило до вільних зон позаду, якими вдало користувалися підопічні Валерія Глуха. В підсумку більш ніж впевнена перемога Лебединців, які вже другий рік поспіль, влітку, йдуть до кагорти сильніших.

В другому поєдинку, Явір Краснопілля, котрий достроково вирішив питання переможця групи та виходу до наступного раунда, екзаменував дебютантів сезону – Red Falcons. І не зважаючи на відсутність якоїсь додаткової мотивації, господарі провели зосереджену гру, та не дозволили нічого зробити «соколам» у цьому протистоянні. Тим самим, яскраво оформивши третю перемогу поспіль.

Лебединські ковбаси – Peroff 8:3

/Яковенко С. 4 хв.; Маковський В. 7 хв.; Іващенко О. 9 хв.; 36 хв.; Легкий М. 15 хв.; 47 хв.; Галушко Є. 44 хв. – Обзор А. 20 хв.; 22 хв.; Хмелівський Є. 25 хв.; Скринник О. 25 хв. (аг) /

*на 19 та 20 хв. Маковський Віталій (Лебединські ковбаси)- не реалізував 2 дабл-пенальті.

* на 35 хв. Папета Володимир (Peroff) – отримав другу жовту картку у матчі, та був вилучений.

Явір Краснопілля – Red Falcons 13:3

/Жмуд Рус. 8 хв.; 21 хв.; Підопригора Д. 16 хв.; Зігунов А. 18 хв.; Гончаренко А. 22 хв.; 30 хв.; 47 хв.; Береговий О. 31 хв.; 50 хв.; Ковальов Б. 33 хв.; Бібіков Д. 38 хв.; Велітченко С. 45 хв.; Тодор А. 50 хв. – Ярошенко М. 10 хв.; Дарніченко М 12 хв.ю; Ісмаїлов Р. 42 хв. /

Група «С»

В групі «С», сталася найбільша перемога першого етапу. Технологія-Агросвіт, в заключному турі, каменя на камені не залишили від Валедіансу. Рахунок 17:2 – яскраве тому підтвердження і наврядчи потребує, якихось епітетів по самій грі. Варто відзначити, що як і анонсувалося, ця зустріч дозволила Максиму Мисловському подивитися в дії новачків команди. І вони своєю грою без сумнівно заслуговують на аванси, адже втрьох наколотивши суперникам аж десять!!! голів.

В другому протистоянні, вирішувалося чи приєднаються до Технології-Агросвіт, амбітні підопічні Віталія Гученка. Олександрійці зустрічалися з Сумиобленерго-КПР і для виходу в наступний раунд з другої сходинки, їм вистачало навіть нічиєї, що цілком посильне завдання для колективу. Проте, гості вирішили не обмежуватися завданням мінімум, та з усією натхненністю взялися здобувати позитивний результат. КПРівці, з такою навалою нічого не змогли вдіяти, тож цілком заслужена перемога гостей, яка неабияк порадувала їх вболівальників.

Технологія-Агросвіт – Валедіанс 17:2

/ Ярошенко А. 1 хв.; 10 хв.; 13 хв.; 21 хв.; 41 хв.; Русін М. 7 хв.; 23 хв.; 50 хв. (пен.); Бойко Ю. 4 хв.; 50 хв.; Пустовойт І. 27 хв.; 40 хв.; Загорулько Я. 22 хв.; 48 хв (пен); Сметаненко І. 41 хв.; 43 хв.; Зікратий Д. 36 хв. – Чкана Д. 25 хв.; Рева А. 25 хв./

Сумиобленерго-КПР – ЕФК Олександрія 0:9

/Хиль Б. 16 хв.;Шугаєв С. 18 хв.; Ткаченко Б. 23 хв.; Некрасов С. 24 хв.; Назаренко Д. 36 хв.; Сорока О. 39 хв.; 42 хв.; Посний І. 44 хв.; 46 хв. /

*на 47 хв. Колесник В’ячеслав (ЕФК Олександрія) не реалізував дабл-пенальті

Група «Е»

Ось і дочекалися ми розв’язки в групі «Е». За великим рахунком дива не сталося, і два більш досвідчені колективи вийшли до наступного етапу.  Нова пошта, хоч і відкрила рахунок у матчі проти Третього тайму, та все не зуміла зіграти надійно поблизу власних воріт. «Поштарі», доволі швидко дозволили відігратися гостям. Ну а надалі, ігрова перевага підопічних Віталія Паська, тільки зростала, що і вилилося у відрив його команди до чотирьох голів гандикапу. І як не намагалися господарі, нівелювати цю різницю, та все ж у підсумку нічого зробити проти іменитого суперника зробити не змогли. В підсумку, гравці Третього тайму, посідають першу сходинку в своєму квартеті, зі стовідсотковим показником!

Другий матч, від якого залежала путівка до наступного етапу, фактично одразу переріс у формальність. Адже господарі майданчику – Балу,настільки серйозно підійшли до вирішення завдання, що до десятої хвилини, зняли будь-які питання про переможця, відгрузивши у ворота Карімова п’ять сухих м’ячів. Тож подальші дії гравців на майданчику, особливого значення не мали, адже відіграти подібний гандикап, було б чимось немислимим у виконанні Підліснівців. Проте віддамо належне, і підопічним Віталія Діденка, котрі все ж таки, за залишений час, відквитали три голи. Фінальний свисток сповістив, що «ведмеді» посіли другу сходинку в групі, та продовжать боротьбу в сітці «чемпіонів». Ну а Колос Підліснівка, як і Нова пошта, будуть змагатися в сітці «переможців».

Нова пошта – Третій тайм 3:6

/Жбанов О.15 хв.; Таранченко В. 45 хв.; Гльоза В. 49 хв. – Тесленко Б. 17 хв.; 45 хв.; Зебер С. 35 хв.; 39 хв.; Боріщик Я. 44 хв.; Малюченко Є. 47 хв./

Балу – Колос Підліснівка 5:3

/Божок М. 2 хв.; Шафорост М. 2 хв.; 7 хв.; 9 хв.; Фадєєв О. 5 хв. – Семенець З. 25 хв.; 37 хв.; Андренко Р. 41 хв. /

Група «D»

СП-Паритет, не залишив жодних шансів своїм оппонентам з ТРО Суми. Господарі, серйозно підійшли до матчу, та ще в першому таймі, аби почувати себе більш спокійно, здобули необхідну перевагу в чотири голи. Після перерви, на майданчику фактично нічого не змінилося. Господарі, ще раз забили чотири голи, проте на відміну від першого тайму – двічі пропустили у власні ворота. В підсумку 8:2, і саме СП-Паритет посів третю сходинку в групі.

В другому матчі, вирішувалася доля першої сходинки квартету, за яку боролися CompService та Елітбуд. Звісно, цього тижня ми вже спостерігали за однією сенсаційною перемогою андердога над фаворитом змагань (про це трохи нижче), але дана зустріч нічого подібного не мала. «Комп’ютерники», більш ніж впевнено контролювали гру, та за рахунок мобільної групи атакуючих гравців, раз по раз знаходила можливості для того, щоб відзначитися голом. Господарі, ще в першому таймі, забезпечили собі необхідний результат, забивши «будівельникам» чотири сухі м’ячі. Ну а втримати таку перевагу, для досвідченого колективу не склало жодних проблем.

СП-Паритет – ТРО Суми 8:2

/Мурашкін Д. 3 хв.; 26 хв.; 42 хв.; Тетявкін Р. 20 хв.; 30 хв.; Доценко М. 5 хв.; Руденко С. 25 хв.; Совенко Р. 41 хв. – Воронцов М. 39 хв.; Гавриленко А. 49 хв./

CompService – Елітбуд 5:3

/Якущенко А. 10 хв.; 32 хв.; Зеленський С. 20 хв.; 25 хв.; Лупач Д. 25 хв. – Змієвський С. 29 хв.; Сердюк О. 30 хв.; Єременко Р. 50 хв. /

Група «F»

СК Поліцейських Сумщини, не залишила жодних шансів своїм суперникам за першу сходинку в групі F. Полісмени, підішли до гри у повному складі, тож  постійно намагалися активно діяти на м’ячі, змушуючи прокурорів витрачати багато сил. Це і стало ключовим фактором успіху господарів. Починаючи з середини тайму, підопічні Олександра Єлшанського, повністю перегравали гостей, та завершили дане протистояння більш ніж впевненою перемогою 9:1.

Другий поєдинок цього квартету, вирішував долю другої сходинки, на котру у разі розгромної перемоги, могли претендувати і футзалісти Соборної. (Білопільці вже знали про результат матчу Прокуратури,  та гандикап який потрібно відігравати) Звісно амбітна молодь на чолі з Дмитром Бехтою були сповнені ентузіазму це зробити, і суперник був їм по зубах, адже команда взимку перемагала «сильних» у кубку сумської області. Тож залишалося, лише показати свої найкращі якості в атаці, та банально не перегоріти. Початок гри видався доволі спокійний без особливих швидкосте, через що  ворота обох команд, досить довго залишалися сухими.  Такий перебіг подій був явно не на користь гостей, для котрих кожна хвилина – на вагу золота. Тож перед самою перервою, лідер атак Соборної – Полубінський Данило, відкрив рахунок, чим покращив емоційний стан колективу під час перерви. Друга частина поєдинку, видалася куди більш активною. Команди, намагалися регулярно загрожувати володінням одна одної, проте різна реалізація моментів, дозволила саме гостям здобути необхідний гандикап. Та перемогти у три голи. Відзначимо, що останній гол колективу, було забито на останніх секундах матчу. Це Василець Іван, вдало розібрався в епізоді, та залишив свій автограф у воротах суперників, та тим самим подарував своїм партнерам вихід до шістнадцятки найкращих команд літнього чемпіонату Сумської області з футзалу.

СК Поліцейських Сумщини – Прокуратура 9:1

/Благодарний О. 15 хв.; 40 хв.; Стародубець Д. 41 хв. 43 хв.; Єлшанський С. 18 хв.; Єлшанський О. 30 хв.; Кодак Е. 25 хв.; Токаренко О. 46 хв. – Васянович М. 4 хв.; Захарченко В. 45 хв. (аг)/

Forza – Соборна 2:5

/Піддубний А. 20 хв.; Скоробагатько О. 47 хв. – Полубінський Д. 24 хв.; 36 хв.; Полубінський Б. 26 хв.; Сініченко К. 27 хв.; Василець І. 50 хв./

Група «G»

В квартеті G, тур пройшов доволі спокійно, та без жодних ексцесів. Спочатку, Brocar-Star Pepper, розібрався з Хлібодаром 8:1, та забезпечив собі другу сходинку в групі, а потім наступного дня, Сумиобленерго, декласували Грифонів 9:2, та із стовідсотковим показником пройшли перший етап.

Brocar-Star Peppers – Хлібодар 8:1

/ Линник А. 11 хв.; 20 хв.; Вензенко Я. 31 хв.; 39 хв.; Чугай С. 41 хв.; 42 хв.; Чеглов М. 22 хв.; Кириленко В. 49 хв. – Ісаєв Б. 47 хв./

Сумиобленерго – Грифони 9:2

/Нелін А. 23 хв.; 28 хв.; 45 хв.; Сердюченко І. 13 хв.; 24 хв.; Колісніченко Д. 20 хв.; 43 хв.; Ігумнов Д. 36 хв.; Локоть В. 48 хв. – Данило В. 3 хв.; Черненко О. 14 хв./

*на 39 хв. Данило Іван (Грифони) не реалізував пенальті.

Група «Н»

Матч за перше місце в квартеті «Н», офіційно можно визнати найкращим у першому етапі літнього чемпіонату Сумської області з футзалу. Це нагадаємо, зустрічалися Колос Северинівка та Газмережі СФ. Команди вже вирішили завдання виходу з групи, тож могли без жодного тиску грати у своє задоволення. Проте, хочеться віддати належне гравцям обох колективів, котрі з усією серйозністю підішли до гри та показали справжній футзал, за яким було цікаво спостерігати усім глядачам, що зібралися цього дня біля майданчику. Краще розпочали саме «газовики», котрі впродовж першої змінки двічі досягли бажаного, скориставшись помилками господарів при виході з оборони. Але надалі, Северинівці зуміли зібратися та проявити характер. Колос, увімкнув швидкості, та ще до кінця першого тайму, встиг відновити статус кво. Тож на перерву команди пішли за нічийного рахунку, а глядачі чекали продовження змістовної гри від обох колективів. Після нетривалої паузи, суперники продовжили з ентузіазмом штурмувати ворота один одного. Цього разу, вже  Северинівці, під час тайму, двічі виходили вперед. Проте підопічні Андрія Бурдюга відплатили тією ж монетою господарям, показавши, що з характером у них все впорядку. І здавалося б, що матч завершиться веселою результативною нічиєю, проте доля вирішила, все ж таки визначити переможця цього яскравого поєдинку. Газмережі, змарнували чудову нагоду відзначитися голом, і наразилися на швидку контратаку у відповідь, наконечником якої став Максим Мисловський, котрий і приніс Колосу з Северинівки перемогу.

У другому поєдинку цієї групи також голів вистачало, проте забивала переважно одна команда. Зірка, котра цього літа грає в досить обмеженому складі, нічого не зуміла протиставити FC Unity, котрі у яскравому стилі здобули перемогу, над іменитими «адвокатами».

Колос Северинівка – Газмережі СФ 6:5

/Рудняк Я 13 хв.; 46 хв.; Мисловський М. 44хв.; 50 хв.; Галета А. 30 хв.; – Головльов І. 3 хв.; Бабинін С. 2 хв. 48 хв.; Биков Я. 31 хв.; Мигаль М. 50 хв.; Бурдюг А. 11 хв. (аг)/

Зірка – FC Unity 2:5

/Чернишенко Д. 45 хв.; 50 хв. – Райденко Б. 1 хв.; Вітер Є. 7 хв.; Карпенко Д. 25 хв.; Щоличев Д. 36 хв.; Коломієць М. 39 хв./